Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Source 2 w CS:GO jeszcze w tym tygodniu?

Recommended Posts

Source 2 to rzecz, na którą czeka zdecydowana większość fanów Counter-Strike’a na świecie. Nowy silnik wyczekiwany jest już od dawna i dotychczas wyglądało na to, że jeszcze długo przyjdzie nam na niego poczekać. A co, jeśli wcale nie tak długo?

Ciekawymi informacjami podzielił się bowiem  Tyler McVicker , który prowadzi w mediach społecznościowych konto Valve News Network. Według jego źródeł druga wersja silnika Source może pojawić się w CS:GO nawet w tym tygodniu! Nie jest to jednak potwierdzone – jak udało mu się ustalić, aktualizacja może pojawić się równie dobrze w tym tygodniu, jak i kiedy indziej. Tak czy inaczej, McVicker twierdzi, że wyczekiwany przez wszystkich dzień jest już naprawdę blisko. Pokrywałoby się to z niedawnymi doniesieniami chińskiego B5, które opublikowało post sugerujący, że data premiery nowego CS-a na silniku Sorce 2 to 18 maja.

Niemniej początkowo odświeżona wersja gry ma ukazać się w wersji beta – nie byłoby to zresztą wcale dziwne, bo podobnie Valve uczyniło w 2015 roku, gdy w ramach projektu Dota 2 Reborn na Source’a 2 przenoszona była Dota. Rozczarowani będą jednak ci, którzy liczą, że nowy silnik przyniesie rewolucję graficzną. Pod tym względem CS:GO nie powinien się zmienić, ale to nie grafika jest tutaj najważniejsza, a optymalizacja, która po migracji ma stać na lepszym niż dotychczas poziomie. A to m.in. dzięki wsparciu dla wielowątkowości oraz API Vulkan. Nie mamy się też co spodziewać większych zmian w interfejsie, bo te zostały już dokonane już dwa lata temu przy okazji wprowadzenia Panoramy.

Cały czas poruszamy się oczywiście w sferze plotek. Niemniej fakt, że coraz więcej źródeł donosi o zbliżającej się premierze Source’a 2 w Counter-Strike’u: Global Offensive, może wskazywać, iż faktycznie coś się dzieje. Ale czy faktycznie tak jest, przekonamy się być może za kilka dni.

 

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/254383/source-2-w-csgo-jeszcze-w-tym-tygodniu/

  • Lubię to! (+1) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  "dzień jest już naprawdę blisko" no w sumie musi bo Valorant sie rozkreca :D

 

nawet calkiem ciekawa informacja plusik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...