Jump to content
Sign in to follow this  
Minessem

[ZBANOWANY] - Odwołanie bana-Minessem

Recommended Posts

Zbanował Cię @egZo20. Ma 48h na rozpiskę. Musisz czekać.

Posted (edited)

ogólnie na początkowych minutach czyli [rozgrywka] nie podobał mi się jeden twój strzał z pałaców na typa. Ale to już o takie rzeczy nie będziemy się kłócić.
01:25 rozumiem że to jest łatwe do zrobienia co ci się udaje tylko mam jedno pytanie jak wyjaśnisz mi to że w momencie zablokowania twojej postaci w przejściu ona nadal napierdziela bh? Nie to żeby coś ale nie jest to realne w cs żebyś zdążył na kucaka w przejściu z okna robił bh w miejscu. Przez dobre 3 sek dalej.
akcja 03:10 całokształt twoich 3 minut gry, skanowanie typa na pałacach który cofnął po tym skanowaniu, następnie strzały na rampę. Po czym gościu bez wcześniejszego skanowania dostał od razu banie.
Wiem że grasz na nowym koncie, na moje bh masz niezłe nie wiem jak z wh dla mnie też na nim latasz tylko próbujesz się ukryć. Mi 3 minuty wystarczy żeby cię rozpracować ;)

Poczekamy na decyzję góry.

Edited by egZo20

Więc masz wytłumaczenie bana. Tak więc żegnamy, na innych kontach nie zapraszamy. 

zgIpvAz.png

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do  Admina Sieci @Streepy

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...