Jump to content
Boonie

skarga na admina Bethew

Recommended Posts

Twój Nick: Boonie

Nick Administratora/gracza na którego chcesz złożyć skarge:  BETHEW

Jego STEAM ID/GameMe:  https://steamcommunity.com/id/bethew

Mapa: Nie pamiętam co to za mapa 

Godzina i data kiedy doszło do tego: 7 maja 2020 - 01:55

Opis sytuacji:

ŻENADA!, krotko i na temat, Cwaniaczek Bethew zapodał mi muta na minute tylko dlatego, ze powiedziałem na czacie głosowym "wpisujcie rtv", po chwili gracze zaczęli wpisywać rtv, a ja dostałem mute na mikrofon, tak więc napisalem na czacie tekstowym "WPISUJCIE RTV' i jakąs tam obelge do "Bethewa", za to ze zachował się niestosownie, bo nie po to jest plugin z komenda rtv, aby admin decydowal jaka mapa mu pasuje, ~~~ reszta graczy wpisala "rtv", mapa ulegla zmianie, a ja dostalem muta oraz gaga na mikrofon oraz czat, na chyba tydzien. 

Dowody:

W załącznikach

Świadkowie:

Raian, Pain, oraz reszta graczy, która po sytuacji również komentowała zachowanie Bethewa, sa fakt iż rtv wpisało 9osób....

1.JPG

2.JPG

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Prosiłem Cię byś przestał drzeć się z tym RTV bo chciałbym przejść mapę bo byłem dosyć bliski jej końca i wspomniałem o możliwości potem wymuszenia głosowania gdyby gracze chcieli tego. Zacząłeś co raz bardziej wulgarnie i natarczywie krzyczeć by dawali RTV więc Ci dałem mute na minutę. Najczęściej ignoruje tego typu zachowanie by była luźna atmosfera ale po dostaniu muta zacząłeś na mnie bardziej najeżdżać, czego sobie nie będę pozwalał. Fakt, może trochę za surowo Cię potraktowałem z tygodniem dlatego powiedziałem następnego dnia Raian'owi, że obie kary Ci zdejmę i by mnie poinformował o Twojej możliwej obecności na serwerze. Najwyraźniej zapomniał o tym mi wspomnieć ale niczemu jest on tutaj winien.

Karę Ci mimo wszystko zdejmę, bo 2 dni spokojnie wystarczą ale następnym razem uważaj na słowa, których używasz w stosunku do mnie bo ostatnimi czasy zbyt wielkiego luza ode mnie dostaliście.

Proszę o rozważenie całej sprawy przez @Vonki czy też @manslo.

Siema,ogólnie boonie ja ci mowilem na innym serwerze że bethew chce ci dać ungaga czy tam unmuta więc źle chyba mnie zrozumiałeś ogólnie nie bede sie wypowiadał po żadnej stronie bo obu was lubie dla mnie sprawa sie powinna zakończyć tak że chłopaki podają sobie rękę i tyle.POZDRO 

Postaram się zapewnić by taka sytuacja się nie powtórzyła. Po prostu modyfikując rtv, by był czas na skończenie mapy. Jakby nie było ten serwer w dużej części opiera się na rekordach. Mam nadzieję, że takie rozwiązanie będzie pasowało obydwu stronom.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...