Jump to content
skenyy

[ODBANOWANY] - Odwołanie się od bana- skenyy

Recommended Posts

nick: skenyy

czas: 17.04.20 

admin: albert 

powód: rzekomy spin bot

dowody ,świadkowie: gram już na soplicy dobre 3 lata chodz mialem roczną przerwę. Osobiście nie mam dowodów ze nie posiadalem spin-bota no ale kurde nie bylo nic takiego. Nawet się specjalnie nie krecilem myszką. Za świadka mogą poslozyc wszystkie osoby z ktorymi gralem na soplicy.

Opis sytuacji: Zostalem zbanowany za spin bota jakiego nawet nie mam i nigdy nie uzywalem i nigdy nie będę uzywal. Nawet nie wiem za co jest ten ban. Normalnie postanowilem wbic na serwer (onlymirage) aby jak zawsze sobie pograć i wtedy odpalil sie gosciu ktory rano juz byl na serwerze i chwalil sie swoim autorkim cheatem i jakich opcji to on nie posiada. gdy wbil przed chwilą na serwer włączyl spin bota i napisalem na chacie jak i wyslalem reporta ze cheatuje. na chacie napisalem ze juz rano byl i sie chwalil cheatem i probowal spin bota odpalic ale mu nie wyszlo i mowil ze idzie naprawiac czy cos takiego. A tu nagle ja dostaje bana za spin bota jakiego nigdy nie mialem. Proszę o odpowiedz czy to byla pomylka albo jakies demo ze cheatowalem ;/

NyeCpN1.png

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...