Jump to content
Sign in to follow this  
sk0vr0n

[ODBANOWANY] - BAN?

Recommended Posts

Twój nick: sk0vr0n
Twój SteamID/IP: https://steamcommunity.com/profiles/76561198342441225/
Kiedy zbanowany: 26.03.2020 
Link do Demka: nie mam godzina 20:32

Powód bana: HAX
Opis sytuacji: Grałem na serwerze i dostałem bana za "haxy"   których nie posiadam  mam 2000k godzin na soplicy gram już od dawna i nie rozumiem powodu dla którego zostałem zbanowany.

Posted (edited)

Witaj. Bana nadał Ci sam Albert, ale wiem ile on ma ostatnio czasu, to na rozpiskę byś musiał czekać do jutra, więc ja się tym zajmę. Do godziny 12 powinienem ją zrobić.  Jedyne co Ci pozostało to cierpliwie czekać. 

Edit:

Przejrzałem demko: http://w76.gotv.pro/srv40721/auto-20200326-1914-de_mirage.dem.zip

Jak dla mnie nic nadzwyczajnego tam nie ma:

6:50 - dziwne stanie afk, ale to każdemu się przecież zdarza

10:37 - Taki dziwny strzał, że aż otworzyłem oczy ze zdziwienia :D Idziesz underem i nagle masz taki dziwny flick na gościa na shorcie (wiem wiem, to może być zbieg okoliczności i pod takie coś bym to dał)

11:39 - strzał jest w ogóle gdzieś obok głowy, ale siada bania (możliwy lag gotv i duży rozrzut SG 553)

Nie raz zdawało mi się, że coś masz lub po prostu jesteś dobrym graczem i w tej sytuacji podpisuję się pod tą drugą opcją.

Ponieważ to Albert nadał Ci bana to ja pozwolę sobie na zostanie osobą decyzyjną w sprawie ub.

Dostajesz UB wracaj grać na serwer

Dodatkowo:

Gracz Frozen otrzymuje dzienną blokadę na mikrofon za liczne prowokacje w stronę innych gracz.

Edited by Descent
rozpiska

NyeCpN1.png

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...