Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Kolejna figurka do Cyberpunk 2077 ujawniona. Żeńska wersja głównego bohatera za ponad tysiąc złotych

Recommended Posts

Cyberpunk 2077 jest najbardziej oczekiwaną grą w 2020 roku. Mimo że premiera dopiero za kilka miesięcy, to CD Projekt w kolaboracji z różnymi firmami tworzy już figurki kolekcjonerskie do gry. Właśnie ujawniono kolejną, której koszt wynosi ponad 1000 zł.
 

 Cyberpunk 2077 według analityków, może stać się jedną z dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w historii . Po sukcesie Wiedźmina,  CD Projekt  stał się marką, od której dużo się oczekuje. Niestety, twórcy na początku lutego poinformowali, że są zmuszeni przenieść premierę produkcji. W branży gier nie jest to niespotykana praktyka, ponieważ stworzenie tak rozbudowanego dzieła, bywa kłopotliwe. Dlatego zamiast 16 kwietnia, jak pierwotnie planowano, gra ukaże się pięć miesięcy później, 17 września 2020 roku.  CD Projekt  zapowiedział, że nie pozwoli graczom zapomnieć o produkcji, ale machina promocyjna najmocniej ruszy na kilka tygodni przed premierą. W międzyczasie trafiają do nas urywki informacji na temat  Cyberpunk 2077  lub doniesienia o kolejnych gadżetach związanych z grą.

 

Nowe figurki do Cyberpunk 2077

 Dwa tygodnie temu firma PureArt pokazał figurkę głównego bohatera V w wersji męskiej.  Jej koszt to 230 dolarów, czyli około 900 zł. Nieco droższa okazuje się właśnie zaprezentowana na  stronie PureArt  wersja żeńska, na którą trzeba wyłożyć 299 dolarów (ok. 1270 zł).  Figurkę  wykonano w skali 1/6 z tworzyw PCV/ABS. Ubrania były robione na zamówienie i są prawdziwymi tkaninami. Całość jest pomalowana ręcznie, a V ma na sobie skórzaną kurtkę z podświetlonym kołnierzem, bawełniany T-shirt, skórzane spodnie i buty motocyklowe z tego samego materiału. W przeciwieństwie do wersji męskiej, żeńska V nie posiada Mantis Blade, a jedynie broń Kang Tao G-58 Dian. 

Ponadto PureArt stworzyło figurkę motocykla Yaiba Kusanagi Sportbike, ale pojazd nie został jeszcze zaprezentowany. Ma posiadać jednak wszelakie detale, łącznie z przednim i tylnym oświetleniem, jeśli zdecydujemy się do tego dopłacić. W zestawie z motocyklem figurka kosztować będzie 599 dolarów. Jeśli ktoś chce kupić obie wersje V, męska i żeńską, wraz z pojazdem, to będzie musiał wydać 799 dolarów.  

 

 

z25818176Q,Figurki-Cyberpunk-2077.jpg

 

z25818177Q,Zenska-wersja-V-z-Cyberpunk-2

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://next.gazeta.pl/next/7,151243,25818054,kolejna-figurka-do-cyberpunk-2077-ujawniona-zenska-wersja-glownego.html

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...