Jump to content
Sign in to follow this  
UwU Nieznany

[ODBANOWANY] - Bezpodstawny Ban

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: UwU Nieznany
Steam ID: 
STEAM_1:0:81018607
Data/godzina bana: 03-23-20 21:21
Mapa:  am_addiction_lsd_sc

Nick Admina: PatolEcho
Powód bana: WH
Demko: 
http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20200323-2211-am_must2_sc.dem.zip
Opis sytuacji: Dopiero co wszedłem na serwer i po pierwszej rundzie zostałem oskarżony o wh bo cytuje "sprawdźcie tego na 15 arenie bo ma wh" pytam się czemu tak twierdzi on, że na KILLCAM było widać, że celownik za nim podąża i wiedziałem gdzie jest. Potem po 3 rundach dostałem bana.

Edited by UwU Nieznany

Posted (edited)

Edytuj post stosując się do wzoru z tego tematu:

Temat przenoszę do odpowiedniego działu. 

Edited by Myszaty.
  • Dziekuję (+1) 1

Posted (edited)

8:11 konfig + wiedziałeś gdzie jest enemy, wychyliłeś pod niego.
Po tekście, że masz WH - poszedł cfg - zaś stoisz jak słup, zacząłeś się kryć... 
8:56 przebiegając widzisz, że przeciwnik zmienia pozycje, ale nie patrząc na timing celujesz z d*py w inne miejsce - nawet silver wie, że przeciwnik nie zdążyłby wrócić na pozycje, ale ty na upartego olewasz miejsce gdzie stoi enemy  XD tu się już sprzedałeś, ale postanowiłem poczekać.
9:05 tu walnąłeś mistrza XDDDDDDDDDDDDD jechałeś za modelem celownikiem i jak go zobaczyłeś to zatrybiłeś, że masz spekta. Zasnąłeś na chwile? XDDD
9:15 znów zobaczyłeś enemy i zmieniasz kierunek celownika na przeciwny.
9:28 wyjście na enemy cie zaskoczyło, skąd tam się wzięła druga skrzynia? xDDDDDDDD Poźniej trochę pościemniałeś xD Ale faktem jest, że w tej rundzie celownik był na głowie enemy.

Podsumowanie:
Dziwne decyzje, przy zobaczeniu enemy, stanie w miejscu i jechanie z zoomem po mapie, byle nie dać odczucia, że coś masz.
W mojej ocenie masz WH, po 1 rundzie na której zostałeś zgłoszony nagle straciłeś skilla i wyczucie gry.

Edit: Spekt = spectate = obserwujący.
Widziałem już wiele opcji, a zmiana stylu gry świadczy o jednym. Grasz na serwie ciut ponad 2h :)
Ja wydałem swój werdykt, a resztę zostawiam do oceny Opiekunowi @Wie Wiur aS lub J@ @Eff1o , odpalonych demek widziałem już sporo, nikt nigdy nie spadł, aż tak skillowo od reportu. 

Edited by PatolEcho

Posted (edited)

Po tekście o wh zacząłem odpisywać na wiadomość na steam spoko mogło to podejrzanie wyglądać a potem zacząłem się pytać dlaczego tak twierdzi. Teraz nasuwa się moje pytanie czy przy +1500h w cs i koncie z X grami i innymi rzeczami cheatował bym grałem na tym serwerze wcześniej i jakoś nigdy nikt nie mówił, że mam haxy. A to co było w pierwszej rundzie czysty przypadek, mogliście poczekać do końca meczu to byście to stwierdzili ale ok twoja decyzja ja uważam, że błędna bo nie jestem jakąś amebą żeby grać na haxach z ludźmi 4fun.  Tak jak mówiłem wyżej czysty przypadek losu i na pewno nie raz tobie się zdarzyło zabić kogoś w dziwny sposób co podejrzanie wygląda. O jakiego spekta ci chodzi ? XDDD

Edited by UwU Nieznany

Dla mnie twoja gra nie jest zbytnio podejrzana. Obstawiam, że ta druga akcja z awpą to zwykły przypadek. Pierwsze zabójstwo z awpy było całkowicie normalne. 

Za mało rund i zbyt dziwne respy, żeby ocenić, czy jesteś odpalony.

Jedyne akcje które przykuły moją uwagę to:

8:11

9:28

Reszta raczej czysta, przynajmniej dużo może być w nich przypadku. Po konsultacji z @Eff1o doszliśmy do wniosku, że grasz dziwnie, jednak na demku jest niewystarczająca ilość dowodów aby ban został.

Godzinę temu, UwU Nieznany napisał:

pytanie czy przy +1500h w cs i koncie z X grami i innymi rzeczami cheatował bym

Taki argument jest o kant d*py potłuc. Ile osób lata odpalonych z kontami po 5kh+?

• Lubię to! (+1) 2

NyeCpN1.png

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...