Jump to content
L3cky

[ZBANOWANY] - Prośba o odbanowanie

Recommended Posts

Posted (edited)

Mój nick: L3cky

Steam ID: STEAM_1:0:171074704

Zbanowano: 18.03.2020r. 

link do demka: http://w76.gotv.pro/srv40721/auto-20200318-1246-de_mirage.dem.zip

powód bana: WH

Opis sytuacji: grałem sobie na serwerze tak jak zwykle i nagle admin (Descent) powiedział, że mam się pożegnać. Po tych słowach otrzymałem blokadę na ten serwer. 

Edited by L3cky

Teraz, Number Two napisał:

Nie wiem o co chodzi ale natym demku cie nie ma

juz zmienilem, nie to skopiowałem

Posted (edited)

Poproszę o rozpisanie demka

Nie jesteśmy robotami - mamy też swoje życie - nie potrzebnie nabijasz sobie posty - kolejna tego typu wypowiedź będzie zgłoszona jako spam do moderacji forum

Edited by Descent

Posted (edited)

czyli tak na moje moge sie myllic jestem tylko czlowiekiem:

-pierwsze 5 rund typ nie gra nic tzn jak tzw silver bez obrazy 

-runda 6 time 8.14-8.20min  naglle 2 glowy przeskok celownika poniwewaz nie byl na c elowany na glowe

-runda 7 9.14min zabija descent tak samo wogole celownik nie na glowie nagle  hs 

-11.10 time nastepne 2 dziwne gllowy strzela 

-11.53 nastepny prrzeskok celownika 100% aim 

-runda  14  nastepne 2 head shot typ 90% hs (globale tak nie stzrelaja )

-18.10min to mnie rozsmieszylo idzie kolo jungli od strony ct wcelowany w descent przypomne nie bylo infa ze on tam jest -wh 100%

20.46min nastepne 2 hs z d*py

21.20min nie bylo infa ze under a on stoi i wcelowany 

21.53min nastepny hs 

krotko streszcze typ dla mnie aim lock i na dodatek akcje z wh (gra on i off)

jeszcze wiecej mozna demek rozpisac poniewaz wczesniej zauwazylem ze gracz nie gra czysto

sorry za błedy ort.:)

Edited by Number Two
  • Dobra robota! (+1) 1

1 minutę temu, Number Two napisał:

czyli tak na moje moge sie myllic jestem tylko czlowiekiem:

-pierwsze 5 rund typ nie gra nic tzn jak tzw silver bez obrazy 

-runda 6 time 8.14-8.20min  naglle 2 glowy przeskok celownika poniwewaz nie byl na c elowany na glowe

-runda 7 9.14min zabija descent tak samo wogole celownik nie na glowie nagle  hs 

-11.10 time nastepne 2 dziwne gllowy strzela 

-11.53 nastepny prrzeskok celownika 100% aim 

-runda  14  nastepne 2 head shot typ 90% hs (globale tak nie stzrelaja )

-18.10min to mnie rozsmieszylo idzie kolo jungli od strony ct wcelowany w descent przypomne nie bylo infa ze on tam jest -wh 100%

20.46min nastepne 2 hs z d*py

21.20min nie bylo infa ze under a on stoi i wcelowany 

21.53min nastepny hs 

krotko streszcze typ dla mnie aim lock i na dodatek akcje z wh (gra on i off)

Twoja uwaga = moja uwaga

- pierwsze 5 rund zagrałem słabo, ponieważ miałem słabe bronie i dopiero wbiłem na serwer gdzie sie rozgrzewam

-  przeskok jest, ponieważ demko jest zlagowane, inaczej wszystko wygląda live

- poprostu flick-shot

- typa z mida zabiłem bo byłem wcelowany bo słyszałem zeskok, drugi typ był na A, była luka w smoku wiec wykorzystałem.

- typ był na rampie, wcelowałem sie i zwrócę uwagę znowu, że demko nie jest tak płynne jak na live

- pierwszego zabiłem bo była luka w smoku, a on bieg z nożem. Drugiego zabiłem bo było info, że jest pod drewnem wiec skupiłem w tym miejscu uwage oraz typ był plecami odwrócony do mnie wiec kucnąłem i namierzyłem w głowe

- gdy wbiegałem na BS slychać wyraźnie jak ktoś zbił drewienko przy b, czyli typ może być ct, kuchnie lub jungle. Sprawdziłem ct i mój kolega z teamu był na jungli. Grałem tu bardzo dużo  i wiem gdzie mniej więcej może być przeciwnik ustawiony, czyli najpopularniejsze kampy w tej sytuacji: w kuchni - wcelowany w jungle, w apsach na b lub na murku przy jungli gdzie łatwo zdobyć tam killa. Wiem, że byłem wcelowany bo sam to teraz oglądam i widze, że to jest troche nienormalne. 

-  byłem na kucaku i wiedziałem gdzie są przeciwnicy - normalne fragi. 

-  21.11 min - w tym czasie włącz sobie voice_enable 0 i podgłośnij CS.  Tam dokładnie słychać krok. Gram z słuchawkami i zwracam uwage na szczegóły (mam 2000 godzin wiec jak slysze krok to sie wcelowuje)

- poprostu lucky shot z glocka - to jest specyficzny pistolet wiec w biegu łatwo dać heda. Pewnie nie raz dałeś taką głowę

Grałem tu dużo wiem kto gra troszke lepiej, troszke gorzej, wiec wiem na co moge sobie pozwolic. Mam 2000 godzin wiec mam jakies doswiadczenie. Jeśli uwazasz, że za dobrze strzelam patrząc na moje przegrane godziny, to jest mi bardzo miło. Jest wolne, jest forma. 

Posted (edited)

a ja mam prawie 4k godzin i o czym ty do mnie mowisz nie badz smieszny bo moge wziac drugie demko i rozpisze tak jak napisalem kiedys ci duzo zgloszen na [email protected] na cb i wkoncu ban

Edited by Number Two

1 minutę temu, Number Two napisał:

a ja mam prawie 4k godzi w czym ty do mnie mowisz nie badz smieszny bo moge wziac drugie demko i rozpisze tak jak napisalem kedys ci duzo zgloszen na [email protected] na cb i wkoncu ban

Fajnie, że masz 4k godzin i naprawde to szanuje, ale sam widzisz jakie niekiedy osoby grają na serwerze. Dużo osób skarży sie na ciebie, że wyzywasz ich od cheaterów, a oni naprawde fajnie grają. Liczę na komentarz innych adminów :)

Posted (edited)

Dobra, przejrzałem demko:

Tak jak number napisał - pierwsze 5 rund w Twoim wykonaniu to taka gra totalnego boba

6:57 - celownik znajduje się obok ciała, strzał siada w głowe (możliwy lag GOTV)

8:15 - strzelasz ze 3 metry ode mnie - siada bania

8:21 - znowu strzał w ogóle gdzieś obok gościa - siada bania

11:18 - rozumiem, że była luk w smoku, jednakże bania podczas skoku troche zastanawiająca + skąd wiedziałeś, że jednak nie będzie plantował paki a podchodził na blisko?

Jeśli ma się włączony chat głosowy, to tutaj słychać już moje podejrzenia dot. Twojej osoby, więc ten ban nie był za dwie akcje.

16:10 - no tutaj ładnie siadło

17:49 - dziwne wcelowanie się + bania (trochę podejrzane)

18:10 - rozumiem, że drewno które słyszałeś to było to w kuchni, jednakże nawet jakbym miał speedhacka to bym nie zdążył dobiec na CT w takim czasie, wcelowanie się na moją banie przez ścianę to już pomijam, bo to wygląda na czyste wh (mogłem przecież tam kucać)

20:40 - dziwne wahania celownika w osi pionowej (tak jakbyś miał soft aimbota)

21:20 - na samym starcie stałeś wcelowany, później jak usłyszałeś krok to zacząłeś w gościa celować przez drewno (na GOTV tak tego nie widać, na żywo było to ewidentnie widoczne)

Po tej akcji dostałeś bana.

I tutaj znowu mamy ciężki przypadek, z jednej strony masz akcje podpadające pod używanie wspomagaczy, z drugiej padasz momentami jak bob.

Decyzję co do UB zostawiam w rękach @Albert2kpl, niech na spokojnie przejrzy sobie demko i da werdykt.

@Number Two dziękuję za zainteresowanie sprawą, leci +

Edited by Descent

6 godzin temu, Descent napisał:

Dobra, przejrzałem demko:

Tak jak number napisał - pierwsze 5 rund w Twoim wykonaniu to taka gra totalnego boba

6:57 - celownik znajduje się obok ciała, strzał siada w głowe (możliwy lag GOTV)

8:15 - strzelasz ze 3 metry ode mnie - siada bania

8:21 - znowu strzał w ogóle gdzieś obok gościa - siada bania

11:18 - rozumiem, że była luk w smoku, jednakże bania podczas skoku troche zastanawiająca + skąd wiedziałeś, że jednak nie będzie plantował paki a podchodził na blisko?

Jeśli ma się włączony chat głosowy, to tutaj słychać już moje podejrzenia dot. Twojej osoby, więc ten ban nie był za dwie akcje.

16:10 - no tutaj ładnie siadło

17:49 - dziwne wcelowanie się + bania (trochę podejrzane)

18:10 - rozumiem, że drewno które słyszałeś to było to w kuchni, jednakże nawet jakbym miał speedhacka to bym nie zdążył dobiec na CT w takim czasie, wcelowanie się na moją banie przez ścianę to już pomijam, bo to wygląda na czyste wh (mogłem przecież tam kucać)

20:40 - dziwne wahania celownika w osi pionowej (tak jakbyś miał soft aimbota)

21:20 - na samym starcie stałeś wcelowany, później jak usłyszałeś krok to zacząłeś w gościa celować przez drewno (na GOTV tak tego nie widać, na żywo było to ewidentnie widoczne)

Po tej akcji dostałeś bana.

I tutaj znowu mamy ciężki przypadek, z jednej strony masz akcje podpadające pod używanie wspomagaczy, z drugiej padasz momentami jak bob.

Decyzję co do UB zostawiam w rękach @Albert2kpl, niech na spokojnie przejrzy sobie demko i da werdykt.

@Number Two dziękuję za zainteresowanie sprawą, leci +

6:57 - 8:21 - ja po prostu tak strzelam (niekiedy zdarzy sie fajny strzał, a niekiedy po prostu nie umiem zabic)

11:18 najpierw skoczyłem, potem strzelałem. Na live po prostu szybka reakcja

18:10 - sam wiem, że to dziwnie wyglądało. nie wiem jak się z tego za bardzo wytłumaczyć. Tak jak wspomniałem, sprawdzałem miejscówki, a to że wczesniej byłem skierowany w tą pozycje to czysty przypadek. 

21:20 - po prostu czekałem na skrót od B/undera. A, że słyszałem dwa kroki to sie wcelowałem

Mam DMG wiec niekiedy siada, a niekiedy moge zużyć całe dwa magazynki a i tak nie zabije. Naprawdę nie wiem jak mam wam udowodnić, że nie gram z wspomagaczami. :( 

" przeskok jest, ponieważ demko jest zlagowane, inaczej wszystko wygląda live" bez przesady XD mając 7k prawie już w tą grę stając się emerytem nie widziałem akcji w których osoba z latającym celownikiem jest czysta. Możesz wziąć na podstawie tego że jeżeli celownik jest 2 cm od głowy i ruszysz myszką w lewo na jego głowe masz jakieś 5 % szans że go tam trafisz w głowe to jest odruch mięśniowy ale ty wywaliłeś 5 głów w taki sposób na jednym demku. Nie wiem od kiedy cs tak upadł że każdy widzi przez ściany przypadek ? Nie tylko na tym demku wiesz wszystko już jakoś od tyg mi się nasuwałeś na celownik i po oglądaniu z widzów widziałem że lecisz tam gdzie zostaje ostatni gracz, lub na przykład jesteś wcelowany idealnie na poziomie głowy w jakąś 1 cm szparę.

Posted (edited)

Nagrałem dziś jak gram na innym serwerze i mam tam też dużo killi tak jak na soplicy. Film jest niepubliczny na youtubie.  Zobaczcie ten film a potem oceniajcie. Mam po prostu taki styl gry i nie potrzebuje do tego wspomagaczy. Pewnie pomyślicie, że sobie teraz wyłączyłem cheaty. Jeśli tak, to moge nagrywać filmiki jak gram na waszym serwerze, oczywiście jeśli dalibyście mi unbana. Myśle, że ten film powinien dać inny obraz tej sprawie. 

P.S. film sie przetwarza i bedzie gotowy za 1h i dam wtedy tutaj linka

Edited by L3cky

kojarze gracza. raz obserwowałem nawet....  

W mojej opini korzystasz ze wspomagaczy , dobrze jednak sięz tym kryjesz. 
Od oceny zawsze możesz sie odwołać wyżej. Póki co ban zostaje.

zgIpvAz.png

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do  Admina Sieci @Streepy

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...