Jump to content

[SKARGA SŁUSZNA] - Gracz -Freszu

Recommended Posts

Twój nick: Łysy

Nick oskarżonego: Freszu

Steam ID:https://steamcommunity.com/id/12323423543645765756778

Data i godzina :23:20

Mapa: ba_dreamjail_watchtower_v2-1 

Runda:Niestety nie pamiętam

Opis: Chciałbym zgłosić nie jednokrotną obrazę w moją stronę przez gracza Freszu.Gracz ten obraża mnie od południa dzisiejszego dnia.Obraza miała miejsce 15.03.2020  o godzinie 23:20.Proszę o sprawdzenie demka oraz wymierzyć karę w stronę gracza.Nie wchodzę na serwer aby jakiś  15-latek mnie obrażał.

Żądania:Moje żądania to mute na serwerze ewentualnie ban na serwerze ile to zależy tylko od was ja się dostosuje :)

• Replies 7
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze dni

Najpopularniejszy post

Dzięki za ten nieoczekiwany spam. /Zamykam do rozpatrzenia. 

Bylem na serwerze. Freszu poza obrazaniem, takze przeszkadzal z premedytacja w prowadzeniu. Pomimo grzecznych prosb, niezastosowal sie, mimo ze skonczyl mu sie fd. Jest to umyslne dzialanie na szkode

6 minut temu, OFFICIAL freszu napisał:

Cześć jestem freszu wyzywam każdego tylko to jest moja wina nikt mnie nie prowokuje jestem dzieckiem dzk 

Bylem na serwerze. Freszu poza obrazaniem, takze przeszkadzal z premedytacja w prowadzeniu. Pomimo grzecznych prosb, niezastosowal sie, mimo ze skonczyl mu sie fd. Jest to umyslne dzialanie na szkode serwera, bo 1. Przedluza to rozgrywke 2. Zniecheca graczy do gry z nim na tym serwerze, gdy wiedza ze taki osobnik, czesto gra.

Osobiscie domyslam sie o co moze temu graczu chodzic i brak kontroli nad soba Freszu reprezentuje juz nie pierwszy raz. Jakby nie mam nic osobiscie do niego, ale panowie. Rozrozniajmy czym jest zycie prywatne, a czym jest GRA. Nie bierzmy gry na powaznie, tak jak zycia... po co obrazac? 

I jesli nie potrafisz przyjac krytyki, przegranej czy glupiej skargi, bo zaraz sie obrazasz i z premedytacja dzialasz na niekorzysc gracza, na ktorego masz focha. To opor dziecinne. 

Btw. Po za tematem skargi, ale piszesz mi ze szukam atencji, a sam swoim zachowaniem prezentujesz zapotrzebowanie na atencje. Slabe. 

I zastanow sie czlowieku, co ty w ogole tworzysz? 

Widac ze chcesz byc adminem, aspirujesz juz 3-4 raz na to stanowisko. A dajesz sie sprowokowac byle komu, nie potrafisz zalatwic sprawy ani jednej na spokojnie, dajesz sie ponosic emocjom, pomine fakt ze obrazasz sie o skargi na swoja osobe.

Takze jak mi kiedys odpowiedziales „mam w d*pie czy mnie ludzie lubia czy nie” to sie gosciu zastanow czy chcesz byc adminem i reprezentowac cos soba, dawac przyklad. Czy chcesz byc rozpuszczonym dzieciakiem, ktory jak na millenialsa przystalo, domaga sie chu* wie czego, a sam nie potrafi w tym kierunku cos dac od sie ie.

I zamiast brac to do siebie jako atak czyt. Hejt. Zrozum, jest to konstruktywna krytyka, ktora pozwala wyciagnac z tego lekcje na przyszlosc i cos zmienic na lepsze w swojej osobie.

• Dziekuję (+1) 1

ja wyzywam a kto przeklinał i wyzywał. nie mogę się piosenki posłuchać bo ty mnie nigdy nie wyzywaliście ty z mirosławem no tak wina jest zawsze moja 

uważam w takim momencie że jak ktoś mnie będzie wyzywał to ide na forum i się wyżalam 

Edited by OFFICIAL freszu
25 minut temu, OFFICIAL freszu napisał:

uważam w takim momencie że jak ktoś mnie będzie wyzywał to ide na forum i się wyżalam 

Masz prawo. Po to sa pewne zasady. I po to sa pewne "przywileje" żeby z nich korzystać.
Albo pokazujesz dziecinadę i poziom, który soba reprezentujesz. Który może osiagnac poziom mulu w bajorze. Albo wykorzystać nadane Ci prawa, przez siec tj. zlozyc skarge i zalatwic ta sprawę bez problemu i nerwow.
I jest roznica miedzy, wykorzystywaniem swoich praw, a wyzalaniem się.
Chcesz to zapraszam na priv zalatwic sprawę miedzy nami jak DOROSLI ludzie, tzn. normalna dyskusja. Wygarnieciu sobie w dyskusji, bez obraźliwych epitetów skierowanych w strone drugiego mowcy.

I Freszu nie. Nikt nie mowi ze jesteś najgroszy. Zauwaz ze ja na każdego, niezależnie kim jest. Czy moim "kolega z gry" czy w tej osoby mniemaniu moim "nemesis". Napisze skarge. Jeśli nie jestem w stanie w sposób normalny zalatwic sprawy. To używam wtedy skarg. Daje tym samym dużo roboty [email protected] i [email protected] za co ich bardzo przepraszam, bo wiadomo "praca" to "praca", ale mogla by być przyjemniejsza...
Także, to ze napisałem na Ciebie skarge. Nie jest atakiem w Twoja strone. To sytuacja, w której było slowo przeciwko słowu. Każdy był pewien swojego zdania. Okazalo się ze byelm w bledzie. Mimo ze dalbym sobie uciac reke, ze nie byłem w bledzie. Także chodziłbym teraz bez reki. 
ALE
Miałem prawo, skorzystać z dzialu skarg. I to prawo wykorzystałem. 
Na drobne przewineinei, ale jednak skorzystałem.
Także przestan traktować ta cala skarge osobiście. Bo ta skarga była na Ciebei, ale na FRESZA, który był strażnikiem.

Peace. Przepraszam modow i cala administracje za rozprawke i krotko mowiac spam...

Wszelka dalsza dyskusje freszu zapraszam na priv. Nie spamujmy na forum i nie dobijajmy sobie nic nie znaczących postow.

ps. używaj opcji edytuj. Nie wal postow pod postami, bo to tworzy syf i prace MODOM

• SaitS locked this topic

Po obejrzeniu demka nakładam następujące kary:
Freszu - mute na 4h, za wielokrotne obrażanie oraz ban na 2h za umyślne utrudnianie w prowadzeniu, puszczając muzykę zagłuszającej użytkowników.
Szejk - gag na 1h, za spamienie na czacie tekstowym.
BAZ ASTRAL - mute na 1 dzień, za wielokrotne puszczanie muzyki, nadużywanie mikrofonu oraz obrażanie.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...