Jump to content

[SKARGA SŁUSZNA] - [SKARGA] mirosław

Recommended Posts

Twój nick: F R E S Z U

Nick oskarżonego: Mirosław 

Steam ID: https://steamcommunity.com/id/12323423543645765756778/ <--- mój  https://steamcommunity.com/profiles/76561198061247873/ <--- mirosława 

Data i godzina: 22:55 15.03.2020

Mapa: jb_dreamjail_watchtower_v2-1

Runda:0

Opis: Gracz o niku Mirosław zajmuje pomieszczenie w który znajdowali się inni użytkownicy serwera zabija 3 osb 1 zostawił mówiąc nie miał broni odpuszczę mu nie dał w next massFD

Żądania:CT BAN za nie znajomość regulaminu 

Edited by OFFICIAL freszu
  • Replies 3
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Naucze Cie czegos freszu, roznice ktora nas dzieli. Ale ktorej ze wzgledu na mniejsze doswiadczenie zyciowe nie jestes w stanie pojac.

Tak sytuacja jest chyba 1:1 dobrze opisana. Dokladnie bylo tak:

zarezerwowalem pomieszczenie basen, po tym jak ktos sie tam znajdowal. Tylko dlatego ze nie znam tej mapy. Owszem zabilem graczy, ale bylem pewien 100% ze maja bron, bo zauwazylem ja u nich. U gracza, ktorego zfaworyzowalem, nawet nie wiem kto to, takze faworka NA 100% kolesiarska, nie widzialem jej, do tego poprosil ze chcialby opuscic pomieszczenie, zeby sie pobawic. Zgodzilem sie, bo nie traktuje tej gry jak zawodow, na fragi ani jakbym walczyl na zawodach. Takze poprosze o bana dla mnie na CT, za faworyzacje.

z tego miejsca chcialem przeprosic rowniez kazdego, kto poczul sie urazony moim prowadzeniem, bledami wszelkiej masci. I jesli to mozliwe prosze o w miare rozsadny wymiar kary. Jesli to mozliwe ograniczmy sie do samego bana CT :)

I dziekuje graczowi Freszu za ta skarge, pozwalaja mi one poprawiac znajomosc mojego regulaminu. W koncu jest po to ten dzial, zeby jesli admin nie pomoze bo nie wie jak lub nie moze. To tutaj sie to zalatwia.

takie zasady, jest gra sa zasady. Nie ma co sie obrazac.. to tylko gra i nic wiecej!

cheers

Owszem taka sytuacja miała miejsce, a więc za to jak i kilka fk Mirosław dostaje ctbana na 3h.. Za obrażanie dochodzi również mute na 2h. Reszta przewinień z tego demka jest rozpisana w drugiej skardze z owej mapy.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...