Jump to content

[SKARGA NIESŁUSZNA] - {GRACZ} jorgio lawista cs-SopliCa.com

Recommended Posts

Twój nick: Mirosław

Nick oskarżonego: jorgio lawista cs-SopliCa.com

Steam ID:STEAM_1:1:506384070

Data i godzina: 13:05

Mapa: ba_jail_minecraftparty_v6s

Runda: chyba 13 runda

Opis: bezruch pod lewa sciana. Odlicza do 0. W momencie gdy nie skonczyl słowa zero. Dostalem kulke, bo sobie skakałem. Po wpisaniu !fk. Chytruz interweniowal. Do tego [email protected] także interwencja. Freszu uważa ze nie zrobil FK. Także proszę to zweryfikować.

Żądania: ban CT o zwiekszonej kaze, bo to nie pierwszy raz ja kten kolega leci na fragi z premedytacja. A tutaj chodzi o fun. a nie statystyki.

@edit
Uwazaj co tam chcesz. Po to jest dzial skargi. Ze jeżeli jestem pewien FK. A nie uzyskałem go. To nie będę się klocil na serwerze i robil burdel. Tylko napisze skarge, żeby zweryfikowala to administracja po mapie. Bo slowo przeciwko słowu to nie jest wystarczające, żeby sprawdzić kto miał wtedy racje.

Ps. myślcie sobie co chcecie. Mi tam to brzydko mowiac zwisa, jaka macie o mnie opinie. Jest to tylko GRA. Ma swoje zasady, niech będą przestrzegane. Także wszelkie tego typu komentarze typu "Atencjusz" zostaw proszę dla siebie. Jestes pewny swojej slusznosci, to administracja to oceni. A ja dostane upomnienie, o pewność swoich skarg na forum. 
Pozdro Freszu ;)

@@edit
polecam taka opcje jak edytuj. Pozdrawiam kolego :)

Edited by Mirekk
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Replies 5
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze dni

Najpopularniejszy post

Twój nick: Mirosław Nick oskarżonego: jorgio lawista cs-SopliCa.com Steam ID:STEAM_1:1:506384070 Data i godzina: 13:05 Mapa: ba_jail_minecraftparty_v6s Runda: chyba 13 runda

haha wpisujesz cięgle FK bo atencji nie masz . patrzysz na innych zamiast na siebie i pozdrawiam admina który będzie ogl demko 

Żadnego FK nie było, obejrzałem akcję w slowmotion i gdy było zero ty podskoczyłeś jeszcze raz, a więc zostałeś słusznie zabity. Sprawy typu 1 fk radzę załatwiać na serwerze bo tak jest łatwiej, a jeś

Żadnego FK nie było, obejrzałem akcję w slowmotion i gdy było zero ty podskoczyłeś jeszcze raz, a więc zostałeś słusznie zabity. Sprawy typu 1 fk radzę załatwiać na serwerze bo tak jest łatwiej, a jeśli nikt nie jest pewien no to w takim razie trudno. Jedna ze stron może ulec drugiej. Wtedy byłoby o wiele łatwiej, nie wszystkie sprawy muszą być załatwiane na forum skoro na serwerze są admini.

Zamykam.

• Dziekuję (+1) 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...