Jump to content
`izcoN

Ankieta z okazji Dnia Kobiet

Recommended Posts

Cześć!

Jako iż mamy dzisiaj dzień kobiet chciałbym życzyć każdej z was dużo zdrowia, pomyślności oraz realizacji swoich wszystkich marzeń.

 

Z okazji tego dnia postanowiliśmy przygotować dla użytkowników forum oraz graczy krótką ankietę. Na ankietę składają się 4 pytania dotyczące kobiet na sieci i rzeczy z tym związanych. Do użytkowników którzy się zgodzili trafiły takie same pytania. Odpowiedzi są anonimowe żeby uniknąć nieporozumień. Niektóre odpowiedzi mogą was zaskoczyć. Serdecznie zapraszam do lektury.

 

 

Pierwszym pytaniem na jakie musieli odpowiedzieć ankietowani było: "Dlaczego kobieta admin ma większy posłuch u graczy niż mężczyzna admin i dlaczego ?"

 

- Czy ma aż taki większy posłuch.. Z całą pewnością banda "stulejarzy" traktuje takich administratorów jak boginie oraz są potulni/posłuszni, ale trafiają się też maczo co nie dadzą sobie być upominanym przez babę, której miejsce jest w kuchni.

- Pytanie jest tendencyjne i od razu narzuca pewną ideę. Nie sądzę, aby kobieta miała większy posłuch jako admin serwera, może jako gracz już tak, że jeśli chodzi o funkcję to szczerze wątpię. Napaleni chłopcy (14-16 lat) jarają się jak usłyszą dziewczynę na serwerze… Dla wielu z nich to jedyna okazja na rozmowę z kobietą. Zresztą chłopcy w tym wieku  są na poziomie rozwoju „zaruchałem jestem zajebisty – elo’.

- Jedynymi "argumentami" niektórych graczy jest wyzywanie admina i ignorowanie tego co mówi. Taki osobnik może jednak nie chcieć wyzywać kobiety, przez co argumenty mu się kończą i siedzi cicho.  Może to być też przejaw lekkiego stulejarstwa i chęci zaimponowania pani admin. Mi osobiście nigdy nie robiła różnicy płeć admina, a zdecydowanie bardziej to w jaki sposób rozmawia z graczami.

- Jako iż grono graczy w znacznej części to faceci normalnym jest ,że bardziej skupiają swoją uwagę na Kobietach ze względów naturalnych.

- Według mnie kobieta ma większy posłuch, ponieważ jest rzadziej spotykana w cs-ie jak i na serwerach społeczności, co powoduje u graczy większy szacunek do niej.

- Według mnie kobieta admin ma większych posłuch ponieważ mężczyźni lubią jak kobieta im rozkazuje i mówią co mają robić 

- Nie spotkałem się z kobietą administratorką, lecz może mieć posłuch dlatego, że wyróżnia się czymś od innych adminów. Poza tym, większość, mam wrażenie, poprzez słuchanie się jej chce się po prostu przypodobać.

- Ponieważ większość graczy to faceci a gdy widzą/ słyszą kobietę w grze to są zafascynowani.

- Bo gracze są stulejarzami... iks de

- Wydaje mi się, że niekoniecznie kobieta ma większy posłuch od mężczyzny. Według mnie wszystko zależy od charakteru i sposobu rozmowy z graczami na serwerze.

- Jak wiadomo kobiet jest o wiele mniej w CS:GO, więc kto by się chciał kłócić lub sprzeciwiać takim perełkom

 

 

Kolejny pytanie brzmiało „Czy współpracowałeś z jakąś kobietą na sieci i jak Ci się z nią współpracowało?

 

- Tak, żeby to raz. Normalna współpraca oparta na dobrych relacjach, nic nadzwyczajnego. Z chęcią bym powiedział że nie ma różnicy czy pracuję z babą albo facetem, ale często tym pierwszym psycha siada.

- Tak, nawet znajdzie się kilka takich przypadków. Zdecydowanie pozytywnie.

- Tak, miałem okazje współpracować z dwoma kobietami na sieci. Z jedną nie miałem żadnych problemów, uważam, że bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Do drugiej jednak miałem kilka zastrzeżeń.

- Tak i jestem szczerze zadowolony.

- Współpracować się nie zdarzyło, ale rozmawiać już tak i była to przyjemna, ciekawa rozmowa

- Współpracowałem z kilkoma babami i współpracowała mi się jak z większością, żadnych nadzwyczajności nie było.

- Nie zdarzyło mi się. Tylko jedna kobieta napisała na mnie skargę (bodajże niesłuszną) i to tyle.

- Nie

- Tak, współpraca przebiegła normalnie bez większych problemów i wydarzeń, zwykła współpraca na poziomie admina - opiekun. Z niektórych nie jestem zadowolony, ale to już minęło.

- Tak, współpracowałem nie mam co do tego żadnych zastrzeżeń i uwag.

- Niestety nie miałem jeszcze okazji współpracować.

 

 

Pytanie o liczbie 3 było także związane lekko z liczbami, a było ono następujące „Dlaczego tak mały % kobiet interesuje się tematyką gier komputerowych?

 

- Miejsce bab jest w kuchni, gotując jedzenie dla ich facetów. Tak serio to wynika to z różnych rzeczy. "Strach" przed czymś albo też masa innych zajęć typu kosmetyczka. Przeważnie środowisko mężczyzn bardziej interesuje się grami, i też głównie do tej grupy graczy są one kierowane np. masa krwawych strzelanek, horrory czy gry akcji. A jakie gry kojarzą się z kobietami? Coś typu Simsy.  Ciekawostka, tylko 10% kobiet jest w branży programistycznej.

- Myślę, że ten procent rośnie z roku na rok. Wbrew pozom wiele dziewczyn gra, tylko są to inne gry niż te promowane na naszej sieci. Fenomen simsów to nie przypadek.

- Nie wiem, nigdy o tym nie myślałem. Pewnie po prostu wolą w wolnym czasie obejrzeć jakiś serial lub poczytać książkę.

- Gry są bardziej odzwierciedleniem natury męskiej aniżeli żeńskiej , są nastawione na brutalność, agresję, rywalizację co jest bardziej domeną męskiej natury.

- To już zależy od indywidualnego podejścia, ale spowodowane to może być tym, że większość kobiet nie próbowała grać w gry i na starcie uważa je za głupie.

- Bo ich miejsce jest w kuchni . A tak na poważnie, to wydaje mi się, że kobiety interesują się bardziej modą, kosmetykami, a nie waleniem head'ów czy też granie ardentem.

- Myślę, że to wynika przede wszystkim z natury. Kobiety po prostu z reguły mają inne zainteresowania niż siedzenie przed monitorem komputerowym.

- Ponieważ kobiety są bardziej towarzyskie i wolą spędzać czas z swoją bff.

- Ponieważ większość preferuje wstawiania swoich pół nagich zdjęć na insta.

- Wydaje mi się, że z roku na rok coraz więcej dziewczyn zaczyna grać w gry oraz udzielać się w tej społeczności, a dlaczego taki mały procent możliwe, że dlatego, że gry komputerowe przez długi czas były uważane jako typowo "chłopięcy" styl zabawy.

- Hmm... zapewne dlatego, że większość gier ma w sobie elementy walki, strzelania, przeróżnych wyścigów etc. innymi słowy to co każdy facet lubi, natomiast kobiety są bardziej delikatne od nas i elementy przemocy raczej je odtrącają.

 

Pytaniem czwartym i ostatnim było pytanie o zamianę płci, a tak przedstawiają się odpowiedzi.

 

- Oddalam to pytanie.

- Nie. Wole mieć siusiaka.

- Na 24h tak, ciekawie by było zobaczyć jak to jest i mieć jakieś nowe doświadczenie. Na stałe jednak bym się raczej nie zamienił

- Ja osobiście czuje się bardzo dobrze jako facet i może jedynie z kwestii ciekawości , aczkolwiek było by to ciężkim doświadczeniem xD

- Nie chciałbym się zamieniać, ponieważ nic by mi to szczególnego nie dało

- Gdybym miał taką możliwość na pewno bym skorzystał. Bez jakiegokolwiek powodu, z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć jak to jest.

-  Nie chciałbym.

- Tak. Powód piersi.

- NIE, ponieważ wole czuć coś w spodniach.

- Myślę, że z czystej ciekawości mógłbym się zamienić.

- Nie, ze względu na to, że kobiety też lekko nie mają, więc wolałbym nie wypływać na nieznane mi wody  no ewentualnie na chwilkę w dzień kobiet 

 

Serdeczne podziękowania za udział w ankiecie dla @Oks@Streepy, @Shomek, @Myszaty., @Gietaa, @Darxx, @Best Ven0m, @Niechcial, @Edwardo8919, @Eizi3k, @Finnick

  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 3
  • Lubię to! (+1) 2
  • Dobra robota! (+1) 5
  • Dziekuję (+1) 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam i polecam.. Piotr Fronczewski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogczampik

 

Fajna ankieta, miło się czytało lekturke. Szacun dla izcona, który trzyma te redakcje. + dla niego. Z fartem, elo 

  • Lubię to! (+1) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, ale  fajny pomysł.

Fajnie sie czyta.+++

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za życzenia

  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...