Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

[Poradnik] Zmiana tablic rejestracyjnych auta GTA V.

Recommended Posts

Zapraszam was do poradnika w którym dowiecie się jak zmienić tekst na swoich tablicach rejestracyjnych w pojazdach.

 

1.  Wchodzicie na swój telefon/tablet do sklepu play (nie wiem jak z urządzeniami na systemie iOS, nie mam, więc nie sprawdzę, ale internety mówią, że również jest) a następnie wyszukujecie aplikację Grand Theft Auto:iFruit od Rockstar Games oraz ją pobieracie.

 

Spoiler

uGtBatA.jpg?1eDShKXI.jpg?1

 

2. Po odpaleniu aplikacji, pojawi się wam ekran z oknem logowania, po wpisaniu danych klikacie wpisz się.

 

Spoiler

ZfbqrAE.jpg?1

 

3.  Następnie pojawi się wam ekran, gdzie będziecie musieli zaakceptować politykę prywatności, warunki korzystania oraz będziecie mieli do wyboru platformę z której chcecie skorzystać, w moim wypadku to było Social Club (PC).

 

Spoiler

HVOfKA8.jpg?1zkweSH8.jpg?1lkXcXDz.jpg?1

 

4. Gdy przebrniecie przez te punkty pozytywnie waszym oczom ukaże się menu z wyborem gier. Nas interesuje opcja pierwsza LS Customs, po wybraniu zobaczycie krótką informację.

 

Spoiler

GRxzAow.jpg?1zkweSH8.jpg?1

 

5. Gdy informacja zniknie zobaczycie menu z wyborem profili. Apka umożliwia nie tylko zmianę tablic na wersji online ale również w trybie single, mało tego, możemy również z poziomu aplikacji tuningować pojazdy.

 

Spoiler

13EHNut.jpg?1

 

6. Szukacie profil do edycji, następnie przesuwając palcem po ekranie (dokładnie mówiąc po rysunku auta) w lewo lub w prawo musicie znaleźć auto  w którym chcecie zmienić tablicę, gdy to zrobicie klikacie w rysunek auta.

 

Spoiler

qoiaG41.jpg?1

 

7. W następnej kolejności wybieracie kolor, klikacie tablice rejestracyjne, wpisujecie co chcecie, oczywiście jest ograniczenie na maksymalną ilość znaków i wciskacie "enter". 

 

Spoiler

33veFEi.jpg?115Xq3G9.jpg?1

 

8. Kolejno klikacie garaż, wybieracie opcje zamów a następnie potwierdzacie przejście do kolejnego kroku przyciskiem TAK.

 

Spoiler

aMTo8X2.jpg?1FY0Wd9i.jpg?1

 

9. Po akceptacji wyświetli się wam notka o waszych danych m.in nick, platforma, pojazd, nowa rejestracja oraz koszt, w prawym dolnym rogu klikacie akceptuj, po tym kroku pojawi się wam okno o pomyślnej zmianie.

 

Spoiler

fZ57Uvd.jpg?1bsWnSwk.jpg?1

 

10. W jednym z ostatnich kroków wchodzicie do gry na wybranej platformie, wybieracie pojazd w którym zmienialiście rejestrację, w między czasie pojawi się wam komunikat o odbiorze zamówienia w wybranym pojedzie, następnie podjeżdżacie pod Los Santos Custom. 

 

Spoiler

YBFTVht.jpgezTZj4i.jpg

 

11. Gdy wjedziecie do środka, ukaże się wam menu z zamówieniem do zrealizowania, klikacie zrealizuj zamówienie aplikacji, następnie notka w lewym górnym rogu potwierdzi pozytywną realizację zamówienia.

 

Spoiler

2HdKtJf.jpgj9U6FcL.jpg

 

12. Ostatni krok to opuszczenie salonu tuningu i od tego momentu możecie cieszyć się nowymi blachami na swoim aucie,

 

Spoiler

4ChKnxS.jpg

 

Edited by Myszaty.
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...