Jump to content
Sign in to follow this  
vMateo

Prezentacja Klas Postaci

Recommended Posts

H’n’s MMORPG od Webzena MU Legend budzi ogromne nadzieje na powtórkę sukcesu hitu poprzedniej dekady. Jeśli należycie do grupy szczęśliwych posiadaczy klucza i właśnie jesteście w trakcie pobierania klienta gry to warto zapoznać się z dostępnymi klasami już teraz, by później skupić się już tylko na solidnej rozwałce…

 

Dark Lord

 

Niegdyś wspaniali rycerze, wzbudzający strach i respekt na polu bitwy. W desperacji podjęli decyzję, by poświęcić ludzką cześć swój istoty Bogu Sprawy w zamian za wielką moc. Ich poświęcenie zmieniło na zewnątrz ich wygląd oraz ich człowieczeństwo wewnątrz ich samych. Kierują się chłodną kalkulacją. Zrezygnowali z prowadzenia normalnego życia, uznając, że nie są już normalnymi ludźmi. Ich niezwykła siła dominuje pola bitew, ale zwycięstwo nie przynosi im satysfakcji. Błądząc od bitwy do bitwy w poszukiwaniu celu, zyskali tytuł „Dark Lord”, którym określają ich ci, którzy widzieli ich w walce.

 

 

 

 

 

Blader

 

Stworzeni jako efekt eksperymentu mającego na celu ochronę ich ludu, Bladerzy to brutalni wojownicy, popychani własną furią, by walczyć jako reprezentanci niższych klas. Rebelia plebsu została zduszona podczas Wielkiej Wojny, jedyną szansa na walkę z opresja było stworzenie idealnego wojownika – Kanturianie i ludzie zaczęli eksperymentować z efektem szału na wojowniku by uczynić go silniejszym. W efekcie powstał wojownik o niepowstrzymanej sile i woli walki – Blader.

 

 

 

 

 

Whisperer

 

Mistrzowie ukrywania, władający mocami natury, osadnicy z Szepczącego Lasu posiedli zestaw unikalnych umiejętności, które uczyniły ich bojowe osiągnięcia sławnymi. Ich indywidualne zdolności czyniące z nich doskonałych zwiadowców, dyskretnie wtapiających się w otocznie, lub cicho eliminujących wybrane cele, są niezwykle cenione i poszukiwane. Zwinni w ruchu, zabójczy w starciu, ich szeregi rosną. Atakują z użyciem broni dystansowej i wykorzystują siły natury i żywiołów, by wyeliminować przeciwników. Ich szybkość, gracja i umiejętności dały początek nawie jaka zaczęto ich określać : Whisperers.

 

 

 

 

Warmage

 

Wyrzutki społeczeństwa, pewni siebie, wierzący, że są lepsi od zwykłych magów. War Mages. Wydaleni za eksperymenty prowadzące do nienaturalnego wzrostu ich magicznych talentów. Zostali uznani za zbyt niebezpiecznych. Jako banici, szukali szczęścia jako najemnicy, próbując kontrolować swe nienaturalne moce. Gdy tego dokonali, zaczęli tworzyć własne zaklęcia – potężniejsze niż znane jakimkolwiek konwencjonalnym magom. Tańczą na polach bitew, dewastując je niszczącą magią żywiołów, otoczeni auro pewności siebie i poczucia własnej wyższości. War Mage.

 

 

 

 

 

 

Źródło ---> https://www.strefammo.pl/poradniki/mu-legend-prezentacja-klas/

 

 

 

 

 

 

  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...