Jump to content

Recommended Posts

Twój nick: Dope
Godzina i data zdarzenia: 04.02.2020  21;52
Mapa: am_towers5_sc
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę:  krushi.
Jego IP/Steam ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198168825782
Opis sytuacji: Wbiłem na serwer nie odzywając się bo wiem, że ten osobnik szuka tylko pretekstu aby mnie zmutować/zbanować więc mu go nie dałem, zabił nie CAT NEGOTIATOR który jest moim dobrym rywalem na arenkach i często oraz gęsto toczymy boje o pierwszą arenę więc odpowiedziałem mu na mikrofonie "Hhh tfu" Co oznacza "Hahaha Ty farcie ulany" na co wielce obrażony opiekun zareagował "DOPE pierwsze ostrzeżenie, co sformułowałem mu również skrótem ale "CHTFU" co oznacza Chyba Ty Faramzony Uprawiasz. Dostałem muta na 120min powód "ochłoń". Nie uważałem żeby CAT NEGOTATIOR bądź którykolwiek gracz na serwerze poczuł niesmak czy też urazę po moich skrótach które są przeze mnie dosyć często używane na serwerze, po mucie znowu dostałem fartownego tapa w głowę co skwestionowałem ponownie moim skrótem Hhhtfu co poskutkowało gagiem, następnie stwierdzając, że skoro nie mogę nawet przekazać komuś, że otrzymałem od niego fartowną głowę to postanowiłem sobie ustawić w moim nicku # które też są zresztą nieodrębną częścią mojego profilu, na serwerze miałem #MonteChristo które po mucie i gagu zmieniłem na HHHHtfu z czego HHHH oznaczało wyśmianie międzyinnymi dennego zachowania OPIEKUNA serwera oraz jego bezpodstawne nadużywanie władzy z powodu tego, że jest najwidoczniej zazdrosny w moim kierunku, dostałem kicka "zmień nick" no to zmieniłem na DOPE. #HTFU Co oznacza Hah Ty Farmazony Uprawiasz. Nie zostałem poproszony o wyjaśnienie swoich skrótów ani też o zaprzestanie używania ich ani nie zostałem ostrzeżony że skróty nie mogą być używane, czego też nie doszukałem się w regulaminie. Nie zmienia to też faktu, że nikogo nie obraziłem ani nie sprawiłem mu niesmaku w postaci obelg czy też innego zachowania które mogłoby poskutkować zepsuciem atmosfery na serwerze.

Nie jest to jego pierwszy wybryk w taki sposób oraz podsumowanie, że jeszcze jeden mut i perm jest tylko i wyłącznie potwierdzeniem tego jak bardzo toksycznie nastawiony jest ten człowiek wobec mojej osoby.

Dowody/Demko: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20200204-2146-am_towers5_sc.dem.zip 

Świadkowie: 
-ania
-nodante.
-CAT NEGOTIATOR
+ inne które być może wejdą na forum i wypowiedzą się na ten temat.

Witam

Jedyne co chce wnieść do tej skargi to chyba dla każdego skróty typu "TFU" "CHTFU" oznaczają raczej oplucie kogoś, nie spotkałem się jeszcze z nikim który w taki sposób używał owych skrótów.  Jeżeli obracasz się w takim towarzystwie gdzie każdy z waswie co oznacza dany skrót to nie oznacza to że dany gracz/admin ma się domyślać co taki skrót może sugerować.

Najwyraźniej Krushi uznał że jest to kierowane do przeciwnika jako obraza.

Pozdrawiam.

• Lubię to! (+1) 2

Nie uważasz, że to jest po prostu zwykła prowokacja z twojej strony?

To zaczynamy tą szopkę, którą ty śmiesz nazywać skargą XDD

7 minut temu, TheMrCzeki napisał:

Nie zmienia to też faktu, że nikogo nie obraziłem ani nie sprawiłem mu niesmaku w postaci obelg czy też innego zachowania które mogłoby poskutkować zepsuciem atmosfery na serwerze.

Czyżby? Przykłady

więc odpowiedziałem mu na mikrofonie "Hhh tfu" Co oznacza "Hahaha Ty farcie ulany"

co sformułowałem mu również skrótem ale "CHTFU" co oznacza Chyba Ty Faramzony Uprawiasz.

8 minut temu, TheMrCzeki napisał:

dostałem fartownego tapa w głowę co skwestionowałem ponownie moim skrótem Hhhtfu

9 minut temu, TheMrCzeki napisał:

postanowiłem sobie ustawić w moim nicku # które też są zresztą nieodrębną częścią mojego profilu, na serwerze miałem #MonteChristo które po mucie i gagu zmieniłem na HHHHtfu z czego HHHH oznaczało wyśmianie międzyinnymi dennego zachowania OPIEKUNA serwera oraz jego bezpodstawne nadużywanie władzy z powodu tego, że jest najwidoczniej zazdrosny w moim kierunku, dostałem kicka "zmień nick" no to zmieniłem na DOPE. #HTFU Co oznacza Hah Ty Farmazony Uprawiasz.

Wymyślasz sobie jakieś beznadziejne znaczenie danego skrótu, tłumaczysz na voice czacie co to znaczy, nadużywasz tego i jeszcze masz pretensje do admina, że nagradza cię za to blokadą? To tak samo jak byś jechał w terenie zabudowanym (max 50 km/h) 100 km/h, i tłumaczył policjantowi, który cię zatrzymał, ze to nie tak wygląda. No k**wa człowieku pierdolnij się w łeb bo głupoty gadasz.

Tyle jestem w stanie wywnioskować po samym opisie w skardze, która notabene jest niesłuszna....

Teraz po obejrzeniu demka jestem pewny na milion procent, że opiekun postąpił jak najbardziej słusznie dając Ci blokadę na czat (mut/gag) oraz bana. Po pierwszym twoim splunięciu dostałeś od razu ostrzeżenie abyś miał się na uwadze to, że następne przewinienie będzie karane. Nic sobie z tego nie zrobiłeś i zaraz po upomnieniu znowu splunąłeś. Dodatkowo nawet twój świadek, którego przytoczyłeś zwróciła ci uwagę, że prowokujesz (mam na myśli tutaj Anię). Ty natomiast wolałeś iść w zaparte z przekonaniem iż nic złego nie robisz - analogia do prowokacji poprzez zmianę nicku....

I teraz w końcu nie wiem czy te twoje "hatfu" oznaczało splunięcie czy też te wymyślone skróty? Bo osobiście uważam, że brzmiały one jak splunięcie.

Chociaż twój nick może wszystko wyjaśniać, ponieważ dope w tłumaczeniu z angielskiego oznacza głupek. W takiej sytuacji większość rzeczy by mi się zazębiała....

W moim odczuciu za taką prowokację oraz próbę wmówienia wszystkim, że twoje zachowanie jest poprawne, powinieneś otrzymać minimum perm muta/gaga oraz dodatkowo karę w postaci bana (na jak długo to jeszcze nie wiem).

• Lubię to! (+1) 2
  • Dobra robota! (+1) 1

Ogarnij się i bedzie dobrze. 

Wchodzac na serwer akceptowales regulmin zabowiązując sie do jego przestrzegania.

Proponuję oduczyć się bądź odbindowac przycisk włączający mikro, ewentualnie możesz zastąpić chamskie plucie które słyszą wszyscy a rozumiesz tylko ty z ziomem.

To spamowanie zbędną treścią, nie śmieszne nie groźne, spróbuj pochwalić oponenta po świetnym zagraniu jak masz psyche ;) Staraj się wśród  ludzi zachować śladowe ilości kultury, wypadałoby. Tyle czasu tu grasz a dalej niezorientowany jesteś przy kim hamować gadkę by nie nałapać. Zgaduję kar pewnie posiadasz na koncie z dwa tuziny, 120minut ochłodzenia temperamentu w twoim przypadku od krushiego który tak łagodnie sądzić nie ma w zwyczaju ^^Czasem to nie jedna z tych rekordowo krótszych xd.  Posiadając taki negatywny brzydki dorobek w postaci blokad, nie wpadłeś może na to że prowokowanie akurat tego nie innego człowieka nie będzie najkorzystniejsze .. :x Sam nie lubie chamstwa jak plucie czy bekanie, chętnie ograniczam ilość takich osób. Tyle sposobów jest by zabłysnąć, sposobów na podjęcie konwersacji, integrowanie sie na serwerze spolecznosci, wolisz dać powód by Cię ukarać, muł totalny gdy słychać tego typu odgłosy, a podobno pełnoletni, dojrzali. Czasy się zmieniły jednak zauważyłem że coraz częściej można spotkać normalnego miłego z kulturą chłopaczka bez mutacji potrafiącego grać powiedzieć coś normalnego od czasu do czasu. Wstydziłbym się w takim wieku dalej zachowywać w ten sposób, może dla tego że mi zależy, Tobie nie bardzo Nie umiesz, nie graj lub akceptuj zasady panujące,, to nie jest jakiś pierwszy drugi tani serwer gdzie podobnie nawija takich 3 jednocześnie czujnie pilnując by przypadkiem nie przestała się kręcić superśmiechu karuzela. Nikt nie jest w stanie nie popełniać po drodze błędów, trzeba umieć uczyć się i wyciągnąć wniosek.  Dają Ci szanse której nie wykorzystujesz i masz ją za nic. Mozesz nie wiedziać, ale jak coś, da się również grać, zabijać, dobrze bawiąc w serdecznej atmosferze, bez nadużywanie wulgaryzmów. Bogactwo jezyka polskiego daje tyle możliwości na wyrażanie siebie, a niestety spore grono zaskarbio sobie onomatopeje w przekonaniu o ich wysokim poziomie śmieszności. A byś zaskoczył wszystkich totalnie, gdybyś nagle wyskoczył z bajerką full kultura bogatą w mądre słowa i inne eufemizmy xdd Nie dziwi jednak w dalszym ciągu twoje zachowanie i brak chęci poprawy, dziwi za to skarga która moim zdaniem jest niesłuszna totalnie.

Edited by nasuke
  • Lubię to! (+1) 3
  • Dobra robota! (+1) 3

Widzę, że większość rzeczy wyjaśnili admini i podsumowali Twoje zachowanie na serverze http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/1928395 (tutaj twój czat)

Patrząc po tym co napisałeś to jest raczej troll niż skarga, chyba że lubisz sobie strzelać w kolano bo to tak wygląda. Jakieś znikąd wymyślone skrótowce, które podajesz. Twój cel był wówczas jedyny - zrobić poraz kolejny zamieszanie na serverze i zachować się chamsko. W 95% kiedy kogoś karam to ostrzegam i nawet jest to widoczne na demku, jest to Twój nie pierwszy raz, odkąd zostałem adminem to widze jakim jesteś toksycznym graczem - twierdzisz, że to ja jestem toksyczny bo Cię upominam i karam, szkoda tylko że robię to nie bez powodu. Podsumowując; jedyną osobą na którą powinna zostać skierowana skarga jesteś nią Ty, i jeżeli skarga zostanie rozpatrzona na Twoją nie korzyść myślę, że po tym wszystkim co robisz jedyne na co zasługujesz to permanetne zablokowanie Twoje czatu głosowego na serverze (nawet Twój licznik już doszedł do tej granicy).

- Oplułeś na voice chat - dostałeś ostrzeżenie

- oplułeś ponownie - dostałeś mute

- obraziłeś Krushiego / podważyłeś jego decyzję - dostałeś gaga

- zmieniłeś nick na prowokacyjny, nawiązujący do plucia akurat po tej sytuacji - dostałeś bana

Dope, można się z Tobą pośmiać na serwie ale też kiedy wbijasz to my dosłownie odliczamy sekundy do momentu aż coś odwalisz xD

To to hhhtfu oznacza w końcu plucie czy inne farmazony?

spacer.png

Wykręcanie kota ogonem to też twoja specjalność

Skarga niesłuszna.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Dobra robota! (+1) 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...