Jump to content
Sign in to follow this  
TheMrCzeki

SKARGA krushi.

Recommended Posts

Twój nick: Dope
Godzina i data zdarzenia: 04.02.2020  21;52
Mapa:
am_towers5_sc
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę:  krushi.
Jego IP/Steam ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198168825782
Opis sytuacji: Wbiłem na serwer nie odzywając się bo wiem, że ten osobnik szuka tylko pretekstu aby mnie zmutować/zbanować więc mu go nie dałem, zabił nie CAT NEGOTIATOR który jest moim dobrym rywalem na arenkach i często oraz gęsto toczymy boje o pierwszą arenę więc odpowiedziałem mu na mikrofonie "Hhh tfu" Co oznacza "Hahaha Ty farcie ulany" na co wielce obrażony opiekun zareagował "DOPE pierwsze ostrzeżenie, co sformułowałem mu również skrótem ale "CHTFU" co oznacza Chyba Ty Faramzony Uprawiasz. Dostałem muta na 120min powód "ochłoń". Nie uważałem żeby CAT NEGOTATIOR bądź którykolwiek gracz na serwerze poczuł niesmak czy też urazę po moich skrótach które są przeze mnie dosyć często używane na serwerze, po mucie znowu dostałem fartownego tapa w głowę co skwestionowałem ponownie moim skrótem Hhhtfu co poskutkowało gagiem, następnie stwierdzając, że skoro nie mogę nawet przekazać komuś, że otrzymałem od niego fartowną głowę to postanowiłem sobie ustawić w moim nicku # które też są zresztą nieodrębną częścią mojego profilu, na serwerze miałem #MonteChristo które po mucie i gagu zmieniłem na HHHHtfu z czego HHHH oznaczało wyśmianie międzyinnymi dennego zachowania OPIEKUNA serwera oraz jego bezpodstawne nadużywanie władzy z powodu tego, że jest najwidoczniej zazdrosny w moim kierunku, dostałem kicka "zmień nick" no to zmieniłem na DOPE. #HTFU Co oznacza Hah Ty Farmazony Uprawiasz. Nie zostałem poproszony o wyjaśnienie swoich skrótów ani też o zaprzestanie używania ich ani nie zostałem ostrzeżony że skróty nie mogą być używane, czego też nie doszukałem się w regulaminie. Nie zmienia to też faktu, że nikogo nie obraziłem ani nie sprawiłem mu niesmaku w postaci obelg czy też innego zachowania które mogłoby poskutkować zepsuciem atmosfery na serwerze.

Nie jest to jego pierwszy wybryk w taki sposób oraz podsumowanie, że jeszcze jeden mut i perm jest tylko i wyłącznie potwierdzeniem tego jak bardzo toksycznie nastawiony jest ten człowiek wobec mojej osoby.

Dowody/Demko: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20200204-2146-am_towers5_sc.dem.zip 

Świadkowie: 
-ania
-nodante.

-CAT NEGOTIATOR
+ inne które być może wejdą na forum i wypowiedzą się na ten temat.

• Dobra robota! (+1) 1

Witam

Jedyne co chce wnieść do tej skargi to chyba dla każdego skróty typu "TFU" "CHTFU" oznaczają raczej oplucie kogoś, nie spotkałem się jeszcze z nikim który w taki sposób używał owych skrótów. Najwyraźniej Krushi uznał że jest to kierowane do przeciwnika jako obraza.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...