Jump to content
Myszaty.

[Zwiastun] FAST AND FURIOUS 9

Recommended Posts

Reżyseria:

Justin Lin

Scenariusz:

Chris Morgan, Daniel Casey

Gatunek:

Akcja

Produkcja:

USA

Premiera:

20 maja 2020 (świat)

Fabuła:

Dominic Toretto ) i jego rodzina muszą zmierzyć się z nowym, bardziej śmiercionośnym wrogiem w postaci Jakoba, młodszego brata Dominica, a także ich starego zagrożenia Cipher.

Zwiastun:

Źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/Fast_%26_Furious_9

moim skromnym zdaniem dno i porażka 

to już nie to FF co kiedyś, mało ulicznych wyścigów i powrót Han`a ....

coraz gorzej

16 godzin temu, `izcoN napisał:

to już nie to FF co kiedyś, mało ulicznych wyścigów i powrót Han`a ....

coraz gorzej

Nie oszukujmy się, samych w sobie ulicznych wyścigów nigdy nie było tam aż tak dużo, fakt "fabuła" kręciła się wokół tego ale bez większego szału na ilość. Akcja jest podkręcana coraz bardziej, bo fanów trzeba czymś zaskoczyć czy to czołg, łódź podwodna, Ukraiński samolot Antonov etc.  Fakt, niektóre akcje są z kosmosu, w nowym zwiastunie chociażby jazda po zerwanym moście czy bujanie auta na linie, może to za dużo ale skoro seria zarabia tyle kasy to znaczy, że idą w dobrym kierunku, a nie oszukujmy się, pieniądz rządzi światem. Nikt nie zrezygnuje z milionów, żeby wystawić film, który chociażby będzie się trzymał kupy i był spójny z poprzednimi częściami. Natomiast z drugiej strony, gdyby tak było to dużo ludzi znów by narzekał, że nic tylko jedno i to samo.

Odnośnie zmartwychwstań to powrót Hana i mnie wrył w ziemie, sam jestem ciekaw jak to wytłumaczą, ale najbardziej cieszy mnie fakt, że do serii wróci Sean (Lucas Black). 

Ja tam z chęcią oglądnę kolejną część, bo i tak nigdy nie nastawiałem się, że ta seria to tylko wyścigi uliczne, które w sumie skończyły się w 4-części. Szybkie samochody, dużo akcji i strzelania to mi wystarcza :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...