Jump to content
Whytti

Podanie - Whytti

Recommended Posts

Nick z serwera: whytti
Twój Unique ID: jr5PIn5f5tJp6Xo12QO3xLOl2Tw=
Imię: Kacper
Czy posiadasz głos po mutacji?: tak
Ile czasu spędzasz na TS3?: Aktualnie nie byłem za bardzo aktywny (Nawet celu nie było, aby siedzieć, bo nic się nie działo, a samemu siedzieć na kanale będąć użytkownikiem nie ma sensu). Ale wiem, że jestem w stanie siedzieć kilka godzin dziennie, tak jak to było kiedyś. 
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Jeśli jest wolne, to od rana do nocy. Gdy są dni szkolne, to 16-24
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Kontakt z administracją (w skali 1-10): Hmm... Z kilkoma adminami na pewno nie najlepszy, ale kiedyś byliśmy razem na stanowisku i potrafiliśmy dojść do porozumienia. W skali 1-10daję sobie 6
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10)*: 6
Dodatkowe umiejętności związane z informatyką (języki programowania, grafika etc.): Aktualnie uczę się HTML, CSS, JS, PHP oraz C++. Od czasu do czasu bawię się w grafika.
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Aktualnie mam dużo wolnego czasu i wiem, że będę go miał jeszcze przez bardzo długi okres. Byłem kiedyś adminem i chcę znów pomóc, tak jak to robiłem przez przez ponad 2 lata. Myślę, że w administracji przyda się osoba z doświadczeniem, która ma chęci do pracy. Wiadomo, jakieś konflikty są, ale jestem pewien, że uda się dojść do porozumienia i współpracy, tak jak to było poprzednio. 
Co nowego jesteś w stanie wprowadzić na nasz serwer?: Sam w sobie nie jestem w stanie nic wprowadzić, jeśli nie będzie na to wyrażonej zgody. Mogę jednak zaproponować wprowadzenie:
- Nowy event - Bitwa Freestyle - Kiedyś już o tym saygonowi mówiłem.
- Kanały "Szukam ludzi do gry/chcę zagrać"
- Stworzenie rang za wygrane eventy np. "Mistrz Karaoke". Taką rangę by posiadał zwycięzca najnowszej edycji danego eventu.
- Wyróżnienie poczekalni, aby była bardziej przejrzysta i było ją łatwiej znaleźć.
- Za kupno vipa na serwerze jakiejś gry możesz otrzymać darmowy kanał vip na miesiąc (1 raz na gracza).
Czy spełniasz wszystkie wymagania na administratora?: Jedynie z aktywnością mógłbybyć mały problem, ale tak jak pisałem, nie było żadnego celu, aby siedzieć samemu na ts. Jeślibym dostał admin, to faktycznie ta aktywność by się zmieniła, bo byłby jakiś cel w siedzeniu na serwerze.
Kontakt: https://steamcommunity.com/id/Whytti/

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Jestem jak najbardziej na tak ;)

+ Doświadczenie

+ Pomocny

+ Rozpoznawalny

+ Wiek

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Miałem się nie wypowiadać w podaniach, ale dla ciebie zrobię wyjątek.

Na nie.

Zrezygnowałeś +/- 2 miesiące temu i nagle chcesz wracać. Po rezygnacji powinien być zakaz "powrotów" przez pół roku, bo to jest śmieszne.

Dziwi mnie czemu tych propozycji nie wprowadziłeś jak miałeś admina, no ale cusz.

• Lubię to! (+1) 2
  • Dobra robota! (+1) 3
  • Dziekuję (+1) 1

Na nie, na ts Cie nie wiedziałem bardzo dawno, a teraz siedzę kilka godzin dziennie, jakoś jak byłeś adminem nie chciałeś się zbytnio nigdzie udzielać przynajmniej ja to tak odbierałem.

• Lubię to! (+1) 1

+doświadczenie

+wiek

+pomocny

+rozpoznawalny

+były admin

+fajne pomysły 

+spełnia wymagania

Decyzja o rezygnacji na pewno była czymś motywowana, złe kroki i błędy popełnione w przeszłości nie mogą być argumentem przekreślające twoje podanie od razu na starcie .Rekrutacja ON dla tego sądzę iż osoba z doświadczeniem i naładowanymi bateryjkami jak najbardziej jest wskazana. Nie rzadko miałem przyjemność miło spędzać czas na ts3 w najróżniejszy sposób, napotkawszy problem nigdy nie odmówił pomocy. Chętny i zmotywowany dla tego utwierdzam się w przekonaniu że zasługuję on na szansę jak każdy.

Argumentuje swój głos dodatkowo tym, że ktoś kto zdobył zaufanie ludzi by adminować na tsie, na pewno po ostatnich lepszych bądź gorszych chwilach wyciągnął wnioski.

Nie wypowiadając się w podaniu, zachowałbym się jak frajer widząc negatywne głosy przeważnie argumentowane sprawami z przeszłości za pewno wyjaśnionymi.  Dobry chłopak na pewno nie odwalił takich akcji, by nie dostał drugiej szansy nawet jeśli miała to by być ostatnia.

Całkowicie subiektywna ocena kandydatury tego pazia w lolu, pomijam to że jest ziomkiem. Nie wiem czemu to ma tyle wierszy bo planowałem wtrącić ze dwa trzy zdania.^^ 

Nie ma do czego się przyczepić a jeśli są jakieś minusy to w porównaniu z plusami robią się one mało istotne. Analizując wszystko doszedłem do wniosku że dając po ludzu drugą szanse bylemu adminowi siec tylko na tej decyzji może skorzystać. Nie do wyobrażenia jest mi sytuacja w której ktokolwiek narażony jest na straty. 

Jestem na TAK 

Edited by nasuke
  • Dziekuję (+1) 1

3 godziny temu, Streepy napisał:

Zrezygnowałeś +/- 2 miesiące temu i nagle chcesz wracać. Po rezygnacji powinien być zakaz "powrotów" przez pół roku, bo to jest śmieszne.

Między innymi przez to, że zrezygnowałeś jest ta rekrutacja. Myślę, że w tej rekrutacji są lepsze osoby z świeżymi pomysłami, które wprowadzą trochę ruchu w składzie.

Głos na nie.

Pozdrawiam,

j4ss

Też pozwolę sobie skomentować to podanie.
Nigdy w sumie nie mieliśmy okazji pogadać czy cokolwiek, więc można powiedziec, że kompletnie Cię nie znam, jednak tak jak szefo napisał wyżej, moim zdaniem przeszłość oraz relacje nie powinny weryfikować i z automatu skreślać osoby. 
Nie wiem do końca czym @Whytti sobie przeskrobał, jednak patrzę na to przez pryzmat DR'a. Widać było, że przykładał się do pracy, był ambitny oraz starał się o ten serwer, przynajmniej w moim odczuciu osoby patrzącej na jego poczynania z boku.
Być może potrzebował zrezygnować, by pomyśleć nad nowymi rzeczami i jak widać, ma wiele pomysłów na wydarzenia na tsie i nie tylko.
Z tego co widzę, to prawie wszystkie wymagania spełnia więc nie sposób oceniać ludzi przez pryzmat przeszłości, sposób dać takiej osobie szanse wykazać się na nowo.
A czasami bywają momenty, gdy admin jest potrzebny, a aktualnie go nie ma, bądź jest away.
Również jestem na TAK.

• Dziekuję (+1) 1

W dniu 30.01.2020 o 21:17, Streepy napisał:

Miałem się nie wypowiadać w podaniach, ale dla ciebie zrobię wyjątek.

Na nie.

Dziwi mnie czemu tych propozycji nie wprowadziłeś jak miałeś admina, no ale cusz.

Podpisuje się pod @Streepy. Nie wyobrażam sobie Twojego powrotu na tsa pod żadnym względem. Jestem kategorycznie na nie..

Kojarzę Cię z dobrej strony, masz doświadczenie oraz wiek. Ale niestety niedawno miałeś to stanowisko i zrezygnowałeś.. jest dużo podań więc niestety jestem na NIE.

Kiedy byłeś adminem wywiązywałeś się ze swoich obowiązków, a czasami nawet aż nadto. 

Doświadczenie, wiek oraz z tego co piszesz duża ilość wolnego czasu przekonuje mnie do zagłosowania na tak.

Na tak, powodzenia ;) 

Podanie nieaktualne. Zamykam na prośbę autora.

• Dziekuję (+1) 1

c5XT8LW.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...