Jump to content

Siema

Mirekk
 Share

Recommended Posts

Siema, z soplicą się znam już od CS 1.6. Znalazłem ją na google, także nikt mnie nigdy tu nie przysłał.
Ogólnie mam na GO 1.8k H. Ale licząc NS 1.6 łącznie od 2008 bo wtedy jakoś zacząłem grać, mam przegrane 10k h. Większość tego to

1) JB  // 2) KZ/SURF // 3)  Matchmaking/FFA/TP(1.6)/Faceit (daje to na 3 miejscu, bo nadal liczba godzin przegrana na 1.6 w surf i KZ, zdecydowanie przekracza nawet moje 1.8kh) // 4) bhop/dr

Coś o mnie, to:
Mam 24 lata. Pracuje jako kelner. Studiuje informatykę na PJATK w Warszawie. 
Interesuje się Street Workout, Calisthenica, jeżdżę na rowerze w wakacje zamiast używać komunikacji miejskiej, mam MTB. Trenuje amatorsko Bouldering (rodzaj wspinaczki na sztucznej ścianie wspinaczkowej, bez zabezpieczenia, taka do 5m). Liznąłem kajakarstwo górskie i trenowałbym, ale nie mam możliwości żeby rozwijać tą zajawke.  
Lubię słuchać rapu, latać na koncerty rapowe (mam za sobą urodziny JWP 20, przy okazji zgarnąłem preorder wtedy JWP 20 // Sokół finałowy koncert w Kino Luna // Urodzinowy melanż DJ Kebsa, gdzie ero zagrał po raz pierwszy "Bez przesady" // Pro8bl3m finałowy koncert na torwarze // Teraz przede mną Pro8l3m Art. Brut II już dawno wykupiłem bilet, które są od paru miesięcy wyprzedane // jakieś tam jeszcze mniej czy bardziej znane eventy/koncerty mam za sobą)

jak ktoś by chciał zobaczyć mój ryj, popytajcie ludzi na JB, gdzieś krąży mój IG.

Essa

Edited by Mirekk
  • Dobra robota! (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...