Jump to content

LIKE pod komentarzen na FB

Mirekk
 Share

Recommended Posts

Dobra Ryje moje kochane wszystkie! 
Wy dajecie like pod komentarzem, Dominika Szuper ooo tutaj ---> 

A ja wam daje PLUSA.

Podkresle, ze to słuszny cel. Bo to moja kolezanka z roku na IT, a jej dziecko chce nasladowac mame Także może wygrac lekcje robotyki, jest tym faktem mega zajarana. Pomozcie! <3

Ofc, nie oszukujcie, bo się w piekle będziecie smazyc ;)

Edited by Mirekk
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Dobra mały bonus ode mnie.
Jeśli wygra, a będzie tak na 99%. Nagrywam dla was filmik, jak zeruje na płuco wstępnie 0.2 grama połączonego z kropla oleju konopnego RSO. Z bongosa na raz. Bez kaszlnięcia. Bez popity. 
Prawilnie wytrzymam jak przystało na skuniarza taki little challange.

Jeśli ktoś planuje mi tu mówić, ze to mało. Niech dowie się czym jest olej RSO i jakie to Gówno daje moc.

Ps. 1 kropla w moim mniemaniu to 0,1ml. Której wartość rynkowa za ta ilość wynosi 43zł. Także Proszę sobie wyobrazić ile takie maleństwo ma mocy. Dziękuje i likujcie panowie i panie! 

Jeśli nie wstawie filmiku lub nie spełnię jednego z tych warunków. Przekaże na rzecz sieci (pod warunkiem ze każdy z opiekunów + streepy zostawią like) 100zł! (jeśli panowie opiekunowie nie zostawią, to po prostu nie udało mi się profesjonalnie przyjąć co trzeba na płuco i tyle :p)

Także zachęcam do udziału, bo będzie fajne widowisko, prawdopodobnie się popłacze :D

@edit. oczywiście najpierw musze wyzdrowieć. nie uda mi się wytrzymać bez kaszlnięcia w obecnym stanie (zapalenie gardla i kaszel przy suchym powietrzu)

Edited by Mirekk
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...