Jump to content
Lost

Zmiana warty

Recommended Posts

Tego to się nie spodziwałem..
  Dzięki @Lost i trzymaj się.
Powodzenia @Oks

• Dziekuję (+1) 1

Od zawsze czułem że kiedyś będę miał taką rangę jak Lost :D . A poważnie to dzięki za sieć, możliwość gry,   poznanie wielu wspaniałych ludzi nie tylko na sieci ale tez realnie, pomimo że serwa TP nie ma kontakty z niektorymi zostały.Zdrówka życzę, którego się nie docenia jak sie ma niestety.

A dla Oksa wytrwałości i powodzenia, aby sieć wprowadził w jubileusz pewnym krokiem ;)

• Dziekuję (+1) 1

Powodzenia @Lost Zdrowiej!

No i gratki dla @Oks'a nowego Head Admina Sieci ;D

• Dziekuję (+1) 1

Żegnaj kapitanie 

Teraz stery przejmujesz ty @Oks nie zawiedź losta i nas wszystkich. Życzę Ci powodzenia i dobrych decyzji. A Ty Lost

Odwaliłeś kupę dobrej roboty swoich ciężkich starań i serca w tą sieć serwerów 10 lat to bardzo bardzo dużo, prawie tyle ile ja mam :rofl:. Dziękuję 

Edited by CZAJNIK TEETHARD
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Dziekuję (+1) 1

Doskonale Cię rozumiem i szanuje za podjęcie tak trudnej decyzji. Życie prywatne oraz czas który trzeba poświęcić w sieci jest ogromny i nie da się tego pogodzić zwłaszcza przy problemach zdrowotnych. Droga którą teraz obrałeś jest bardzo dobra, na naszych oczach powraca historia bo już teraz patrząc na wyższą administracje zasila ją stara ekipa która robiła tu kiedyś naprawdę ogromną robotę.  Mam nadzieję że Oks obierze jeszcze lepszy kierunek i wyciągnie sieć na jeszcze wyższy poziom. 

@Lost powodzenia i wracaj do zdrowia, czas który tu poświeciłeś to kawałek Twojego życia i jestem pewny że za każdym razem jak będziesz tu wracał ten uśmiech będzie się sam generował na twarzy.

Gratulację dla nowej administracji! :)

• Dziekuję (+1) 1

Bardzo dojrzała decyzja, a chyba nie ma nikogo lepszego na to stanowisko niż Oks :)

Dużo zdrowia Piotrek i powodzenia przy magisterce ;)

• Dziekuję (+1) 1

Jej! Zostałem h@ sieci... Buziaczki! xD

• Lubię to! (+1) 2
  • Dobra robota! (+1) 1
  • Dziekuję (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...