Jump to content
vMateo

Alea iacta est!

Recommended Posts

Imię: Mateuszek
Kontakt: FB / Steam / TS
Staż w sieci: Forum od 6 czerwca 2015 roku. Serwery trochę wcześniej.
Co Cię skłoniło do napisania podania? Chęć ponownego spróbowania swoich sił w zadaniach powierzonych randze moderatora.
Kilka słów o sobie. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz? Pracuje obecnie w firmie zajmującej się produkcją oraz montażem rolet każdego rodzaju. Od zwykłego materiału na rurce po najbardziej wydziwiane, ale możliwego do wykonania zachcianki klienta.
Jakie zmiany na forum i w jego regulaminie jesteś w stanie zaproponować? Według mnie obecnemu regulaminowi nie potrzeba żadnych zmian. Jeśli będę miał jakiś pomysł, to z pewnością podzielę się nim z wyższą administracja. Natomiast tak samo wygląda sprawa ze zmianami na forum. Nie mam zamiaru obiecywać nie wiadomo jakich wspaniałości, które nie miałyby pokrycia w przyszłości.
Jakie są Twoje szczególne wyróżnienia i osiągnięcia w sieci? Osiągnięciem mogę nazwać dość długą przygodę na randze Opiekuna serwera PaintBall CS 1.6, posiadanie rangi Junior Admina DM CS GO oraz już płynący 4 rok na randze Admina TS3. Jeśli chodzi zaś o wyróżnienie, to zostałem Adminem roku TS3 w plebiscycie osobowości roku 2019.
Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświecić na zajmowanie się forum? Jestem w stanie poświęcić czas spędzany w domu przy komputerze. W tygodniu zazwyczaj wracam z pracy koło 15.30. Natomiast weekend zawsze podwaja czas, który mogę poświecić na zajmowanie się forum.
Jakim działem/ami gier chcesz się zajmować? Mogę zająć się działami gier MOBA, MMORPG lub jakimiś poddziałami gier pozostałych. Wszystko do ustalenia.

Aktualne wymagania na Moderatora:

• wysoka kultura osobista --> +/- Staram się jak mogę 
  • umiejętności pracy w zespole +
  • dyspozycyjność pod względem czasu +
  • dobra znajomość ortografii i interpunkcji +
  • minimum 3 miesięczny staż na forum +
  • doświadczenie w moderowaniu forum +
  • minimum 150 postów na forum (możliwe wyjątki) +
  • zerowy poziom ostrzeżeń +
  • brak multikont na forum +
  • brak poważnych przewinień w sieci +
  • posiadanie praw admina przynajmniej na jednym serwerze w naszej sieci +
  • posiadanie sprawnego mikrofonu na potrzeby komunikacji +
  • Pomoc przy wybranym przez siebie dziale gier (nowość) +

Dodatkowe atuty:

• posiadanie w przeszłości rangi Grafika, Uploadera lub Gamer'a -
  • znajomość obsługi amxbans/sourcebans +
  • wcześniejsze doświadczenie w pracy na wyższym stanowisku typu Opiekun Serwera lub Junior Admin Serwera +
  • wykonanie minimum 5 zleceń graficznych na forum -
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego +
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Dobra robota! (+1) 1

W sieci już trochę jesteś i jakieś doświadczenie zdobyłeś. Jedynie do czego mogę się przyczepić, to do aktywności na forum. Mało się wypowiadasz i prawie nigdzie Cię nie widać.

Mam nadzieje, że w najbliższym czasie to zmienisz. 

Jestem na tak. 

• Dziekuję (+1) 1

Na tak

- staż na sieci, siedzi tu juz dosyć długo

- jeden z lepszych kandydatów na to stanowisko

• Dziekuję (+1) 1

Doświadczenie na plus, od dłuższego czasu ma admina na ts, więc godny zaufania 

Tak 

• Dziekuję (+1) 1

Ogólnie rzecz biorąc jestem na tak, aktywność aktywnością na forum jeżeli chodzi o posty, ale mimo wszystko na bieżąco mniej więcej wie co się dzieje na sieci. Choć w zależności od ilości etatów możliwe, że widzę lepsze kandydatury.

• Dziekuję (+1) 1

Jeżeli forum będziesz zarządzał tak samo jak śmieszkujesz i pijesz alkohol to to forum będzie w dobrych rękach xDD.

Długi staż na sieci, doświadczony w moderacji forum oraz bardzo aktywny użytkownik.

Na tak

• Dziekuję (+1) 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...