Jump to content

Recommended Posts

mój pomysł: dodać igrzyska śmierci do np. !zabawa lub tej drugiej komendy, każdego by teleportowało przed cele żeby było sprawiedliwie i za x sekund włącza się box i ostatnia osoba żyjąca ma życzenie jak na wg, najwyżej dać limit 2-4

nie jest to lepszą opcja. :p

Edited by subaRkek

To jednak dobry pomysł bo ktoś ucieka ucieczką ma bliżej do broni i mają wtedy przewagę a to co mówi subarkek to dobra opcja 

16 minut temu, subaRkek napisał:

mój pomysł: dodać igrzyska śmierci do np. !zabawa lub tej drugiej komendy, każdego by teleportowało przed cele żeby było sprawiedliwie i za x sekund włącza się box i ostatnia osoba żyjąca ma życzenie jak na wg

Jak jesteś w stanie napisać taki plugin.

Lepszą opcją będzie, że np "wbiegacie w obręb markera", ct liczy więźniów jak są wszyscy pozwala się rozbiec jak nie ma to prowadzi  normalnie

Jak najbardziej na tak, skoro mamy pluginy do wszystkich zabaw całodniowych to czemu nie?

Nie jestem w stanie powiedzieć jak ciężko jest napisać taki plugin ale jeżeli ktoś wciągnie mnie w temat i nauczy paru rzeczy jestem w stanie pomóc. 

Zobaczymy co da się tej sprawie zrobić (chociaż wątpię) i w razie możliwości dodać tą propozycję.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...