Jump to content
Meurian

Moderator OmenO

Recommended Posts

1. Imię: Dominik
  2. Wiek: 19 W marcu 
  3. Kontakt: steam/pw/fb
  4. Staż w sieci: Prawie 6 lat
  5. Co Cię skłoniło do napisania podania: zaangażowanie do pracy, pomocy w różnych działach, codzienna aktywność na forum jak i na serwerach.
  6. Kilka słów o sobie. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz: Na obecną chwilę uczę się jako kucharz, po tej szkole planuje pójść w kierunku  Technika Żywienia lub Logistyka, aby wyrobić  sobie dobre papiery.  A później może prawko na tira i w trasę 8)
  7. Jakie zmiany na forum i w jego regulaminie jesteś w stanie zaproponować: Co do regulaminu nie mam żadnych zastrzeżeń.  Zachęcenie użytkowników forum do aktywności po przez różne konkursy? I nic więcej na tą chwilę.
  8. Jakie są Twoje szczególne wyróżnienia i osiągnięcia w sieci: Opiekun Uploaderów, Admin Cs Go, Cs 1.6
  9. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświecić na zajmowanie się forum?: Od 1 do 3 godzin. Jeżeli będzie potrzeba więcej to postaram się poświęcić więcej czasu. Oczywiście telefon też wchodzi w gre podczas pobytu poza domem.
  10. Jakim działem/ami gier chcesz się zajmować: Mógłbym zająć się działem League Of Legends :declare:

• wysoka kultura osobista +
  • umiejętności pracy w zespole + 
  • dyspozycyjność pod względem czasu +
  • dobra znajomość ortografii i interpunkcji +
  • minimum 3 miesięczny staż na forum +
  • doświadczenie w moderowaniu forum +/-
  • minimum 150 postów na forum (możliwe wyjątki) +
  • zerowy poziom ostrzeżeń + 
  • brak multikont na forum + 
  • brak poważnych przewinień w sieci +
  • posiadanie praw admina przynajmniej na jednym serwerze w naszej sieci +
  • posiadanie sprawnego mikrofonu na potrzeby komunikacji +
  • Pomoc przy wybranym przez siebie dziale gier (nowość) + 

Dodatkowe atuty:

• posiadanie w przeszłości rangi Grafika, Uploadera lub Gamer'a +
  • znajomość obsługi amxbans/sourcebans + 
  • wcześniejsze doświadczenie w pracy na wyższym stanowisku typu Opiekun Serwera lub Junior Admin Serwera -
  • wykonanie minimum 5 zleceń graficznych na forum - 
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego +   Pss: Chciałbym  dodać od siebie że próbowałem chciałem coś zrobić z działem Uplo, No ale niestety nie wypaliło  samemu raczej nic nie zdziałam, może z czasem ktoś chętny się znajdzie ale to wymaga czasu, są już na obecną chwilę inne czasy w porównaniu niż parę lat wcześniej.                                                        Także obecnie będę coś jeszcze próbować myśleć, coś wymyśleć, aby zachęcić lub coś zrobić w tym dziale, aby może jeszcze go  uratować. Dzięki @Shomek za przypomnienie bo już ostatnio, gdy chciałem dodać pliki, nie mogłem w ogóle znaleźć " dodaj pliki " życzę szczęśliwego Nowego roku już dawno po terminie ale warto być szczerym:mail:

•  
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

16 godzin temu, Meurian napisał:

dobra znajomość ortografii i interpunkcji +

poprzez*

17 godzin temu, Meurian napisał:

Każdego przyjmę wszystko po kolei wytłumaczę pokaże pomogę.

Cytat

Spróboj

Ortografia i interpunkcja zdecydowanie -.

Nie wydajesz się ogarniętą osobą. Wystarczy, że otworzą jakąś rekrutację, to składasz podanie. Jak tak patrzę na profil, to plików nie dodałeś od marca. Wystarczyło, że otworzyli rekrutację, a ty zacząłeś wrzucać pliki.

Na Nie

Jestem na nie, po tym co pokazałeś w zamieszaniu w związku ze zbiórką wyszła duża rozszczeniowość, dziecinność i niezaradność.

Nadrabiasz aktywność tylko i wyłącznie w momencie gdy otwarta jest rekrutacja na moderatora.

Jestem na nie. 

Ile to już podań? Nie chce mi się liczyć tych wszystkich wątków... Kiedyś myślałem że w końcu będziesz w stanie dorosnąć do tej funkcji ale ten nieszczęsny czas stawia Cię w jeszcze gorszym świetle. 

Jestem na nie.... Nie poradzisz sobie z tak odpowiedzialną funkcją.

W obecnej sytuacji też jestem na nie (pozwolę sobie nie rozpisywać się dlaczego). Uważam, że w tej rekrutacji są lepsi kandydaci.

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Ciebie  jako moderatora forum. Niby masz dużo zapału  chęci jednak Twoja osobowość i sposób wypowiadania się budzi wiele kontrowersji. Jednocześnie w obecnej chwili są inne osoby, które zasługują bardziej na rangę moderatora niż ty.

Na nie.

Jestem na nie, moim zdaniem pchasz się na rangi, za każdym razem jak startuje rekru na moda nagle ożywasz na forum oraz w tej rekrutacji są lepsi kandydaci.

Meurian... niestety kolejna próba i znowu musimy odrzucić Twoje podanie.  

Główne powody to brak aktywności na forum oraz prawda jest taka, że aktualnie są lepsi kandydaci na stanowisko Moderatora.

Jeżeli poważnie chciałbyś zostać w przyszłości Moderatorem to zacznij udzielać się w innych działach, pokazuj się na forum i daj się lepiej poznać.

Podanie odrzucone.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...