Jump to content
Sign in to follow this  
Saygon

Nowe działy gier

Recommended Posts

Witajcie!

Z uwagi, że z początkiem roku nasze forum zostało odświeżone, chciałbym ogłosić wszystkim, że zdecydowaliśmy się również o poszerzenie działów gier o najbardziej rozpoznawalne tytuły ostatnich lat, dzieląc je na 4 główne kategorie. Myślę, że każdy miłośnik gier komputerowych znajdzie tu coś dla siebie. 

Finalny efekt możecie zobaczyć tutaj: https://cs-soplica.com/forum/1158-strefa-gier/

Jednocześnie liczę, że osoby które, interesują się danym tytułem, znajdą ochotę i czas, by podzielić się swoja wiedzą, spostrzeżeniami czy doznaniami z gier wszczynając dyskusję i udzielając się aktywnie w ulubionym tytule. 

Z uwagi, na to wydarzenie, postanowiliśmy wznowić rekrutację na gamera, by zachęcić ludzi do udzielania się w nowo otwartej strefie.

Więcej informacji o stanowisku gamera zajdziecie tutaj:  https://cs-soplica.com/topic/226157-rekrutacja-na-gamera/

Moderatorzy jak i sami gamerzy od teraz, będą mieli możliwość wykazania się i zwiększenia zaangażowania, dbając o wyznaczony przez siebie dział. 

W miarę upływu czasu i zwiększenia zainteresowania stanowiskiem gamera, przewidujemy różnego rodzaju nagrody.

Zachęcam serdecznie do udzielania się w działach, co za tym idzie wspierania życia na forum, by każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie i pozostał z nami na dłużej.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Lubię to! (+1) 1
  • Dobra robota! (+1) 1

Miło, że po prawie dwóch latach wyszło to z ukrycia, szkoda tylko że w tej samej formie praktycznie co mogło być uruchomione dawno temu. Do tego żywcem kopia wiadomo czego nie myśląc, mimo że od tamtego czasu trochę się zmieniło. 

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Dziekuję (+1) 1

Brakuje mi w tych grach Gothica. Jest to tytuł grywany przez wielką rzeszę ludzi jak i cały czas są tworzone mody oraz inne smaczki do tej gry.  Myślę, że również na swoje miejsce w strefie zasługują Left 4 Dead oraz Wiedźmin.

Edited by vMateo

3 godziny temu, vMateo napisał:

Brakuje mi w tych grach Gothica. Jest to tytuł grywany przez wielką rzeszę ludzi jak i cały czas są tworzone mody oraz inne smaczki do tej gry.  Myślę, że również na swoje miejsce w strefie zasługują Left 4 Dead oraz Wiedźmin.

Po jakimś czasie będzie aktualizacja sfery, wtedy można dodać/zmodyfikować nowe tytuły. Jeśli znajda się chętne osoby do dyskusji w określonych tytułach, to z chęcią je dodamy. Aktualnie chodzi nam głownie o wyłonienie najbardziej pożądanych gier i zwiększenie zainteresowania nimi. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...