Jump to content

Recommended Posts

Witajcie w Nowym Roku!

Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłorocznej zbiórki, zdecydowaliśmy się odświeżyć nasz layout na forum. Zmieniło się dużo, ale stałe elementy zostały zachowane (kolorystyka niebiesko-czarna, symbol rombu widoczny w wielu miejscach). Mamy nowe logo, z nowym symbolem nawiązującym do figur geometrycznych (romb z zeszłego loga), SC również jest zawarte w symbolu, a rolę kropki w domenie pełni romb. Największa zmiana dotyczy chyba tabeli serwerów, której wygląd jest całkowicie unikatowy. Pojawił się także slider, w którym jednocześnie mamy aż 3 odnośniki do ważnych informacji i ogłoszeń.

W tym miejscu jeszcze raz chciałbym podziękować osobom, które umożliwiły nam ten krok do przodu i zdecydowały się wesprzeć naszą zbiórkę. Owoce są właśnie widoczne, pozostaje czekać na Wasz feedback.

Prace nad stylem trwały od początków grudnia, mamy też jeszcze kilka rzeczy do poprawy. Niemniej jednak, wszelkie zauważane błędy prosimy zgłaszać w tym temacie. Chciałbym podziękować także Administracji Sieci za zaangażowanie w projekt: @Streepy, @manslo, @Saygon@Darxx, @Oks

Osobiście, uważam że styl jest ładniejszy od poprzedniego, aczkolwiek mam leciutki niedosyt - kilka rzeczy na pewno dałoby się zrobić lepiej i będziemy na pewno do tego dążyć. A co Wy o nim sądzicie? Piszcie pod spodem!

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3
  • Dobra robota! (+1) 2

Posted (edited)

Ogólne fajnie, bo wiadomo postęp i zmiany są istotne, ale wolałbym, aby nowy styl był tak samo czytelny, jak poprzedni. Nie wiem w zasadzie jak ani co zmienić, ale troche mnie oczy bolą jak patrzę na to wszystko. Chyba za dużo saturacji jest w tych wszystkich buttonach, a sam kolor ciemnoniebieski jest chyba nawet zbyt ciemny, przez co różnica w kontraście wydaje się jeszcze większa. Tak samo kolory rang znacznie bardziej odstają na tym ciemniejszym tle, przez co nasz wzrok co chwila  odrywany jest od tekstu i wędruje w mało istotne części ekranu, "bo wyświetla sie tam jakiś kolorowy napis (ranga)"

Ten obrazek na górze forum (tło z tymi postaciami) wywaliłbym, bo tak troche cringe troche jak się na to patrzy i przypomina to te wszystkie gówno sieci serwerów cs w polsce.

Edited by .PePe.
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Lubię to! (+1) 1
  • Dziekuję (+1) 1

taki maly szczegol, a jednak mylący przynajmniej dla mnie

jak nizej na screenie widac, w działach csgo nie widac, ktory dział jest przeczytany, a ktory nie, chyba ze jestem slepy i tylko dla mnie jedna ikonka zleaw sie z druga (no moze jedna jest 10% ciemniejsza)

ASDVSLKDFS.png

//Poprawione

Darx

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

1. Wchodząc na dowolny profil użytkownika jest widoczne tło (banner) generowany przez styl 
(Poprzednio ukryty jeżeli nie posiada się ustawionej grafiki) 
https://prnt.sc/qjj85c

2. Pojawienie się okienka dotyczące logowania / edytora tekstu są strasznie wolno animowane (10 fps)

3. Shoutbox - nie wiem czy to zamierzony efekt lecz gdy znajdujemy się na SB chcąc sprawdzic jakiś profil  zamiast przenieść nas do niego , dodany został odnośnik [@member]

Dobra robota panowie! 

W końcu zniknie problem z zacinającym się forum xD sam styl wygląda bardzo ładnie, jest przejrzysty

2 godziny temu, Nightmare napisał:

Shoutbox - nie wiem czy to zamierzony efekt lecz gdy znajdujemy się na SB chcąc sprawdzic jakiś profil  zamiast przenieść nas do niego , dodany został odnośnik [@member]

wystarczy wejść na awatar użytkownika, nie na nick z forum, to akurat było wcześniej

• Lubię to! (+1) 1

Fajnie to wygląda, tylko tak dalej :good:

@Nightmare z SB od poprzedniej aktualizacji tak było :)

Dla mnie osobiście zmiana na ogromny + :) Dobra robota Panowie :) 

Żeby się zalogować trzeba użyć kodu QR, dajcie jeszcze drugą możliwość wysłanie kodu na e-mail czy coś. Ogólnie strona ładna.

Zmiany na wielki, wielki PLUS, 

Nareszcie nicki adminów nie zlewają się z tłem :D

Troszkę pewnie zajmie przyzwyczajenie się do nowego wyglądu forum ale od 2011 było ich trochę i człowiek jakoś to przeżył. Na duży plus to oczywiście zmiana wyglądu tabelek z serwerami - sztosik.

Co do odnośników w tabelkach do GOTV, SB, itd. dało by się zrobić, żeby strona wyskakiwała w nowej karcie, a nie w tej samej? Niby pierdoła ale jednak.

Posted (edited)

Styl ładny, ale kilka rzeczy można by poprawić. Logo sieci (a właściwie sam sygnet) jednak powinno być poprawione, bo jest krzywe.

ekPcL9W.png

Edited by Whytti
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 3
  • Dobra robota! (+1) 2

Posted (edited)

Jak człowiek, który ma obsesję na punkcie designu i siedzi trochę w tym temacie to mogę powiedzieć tylko tyle, że styl jest bardzo ładny i koder wykonał kawał dobrej roboty.

Jedyne co mi się nie spodoba to zbyt mocno bijąca w oczy czcionka w tematach, w nocy nieprzyjemnie czyta się posty. Jest zbyt gruba i jaskrawa.

A co do do błędów to spotkałem się tylko z takim:

image.thumb.png.a41cbedbe24ac6a5af39efc637c1a013.png

Podczas odświeżania tematu na dosłownie sekundę wyskakuje biała strona.

Edited by stussymvn

Dobra robota ;oo

Bardzo Dobra robota na + 

jednak stare forum było najlepsze :taunt:

11 godzin temu, Nightmare napisał:

3. Shoutbox - nie wiem czy to zamierzony efekt lecz gdy znajdujemy się na SB chcąc sprawdzic jakiś profil  zamiast przenieść nas do niego , dodany został odnośnik [@member]

Tak jak opisał @Supergosciu. Dodam tylko, że to co piszesz występowało na Shoutboxie na IPB 3, a na Czatboxie na IPB 4. Zostało to właśnie tak zmienione na nowej modyfikacji, jak opisał kolega wyżej.

Jeśli ktoś Cię oznacza na czatboxie jest to praktycznie niewidoczne. 

Posted (edited)
30 minut temu, nico napisał:

Surt do zmiany :)

Błąd był zgłoszony już wcześniej, dobra spostrzegawczość ;) 

Edited by Shomek

Nie wiem czy to zamierzony efekt, ale gdy chce włączyć jakiś temat na telefonie muszę nacisnąć dwa razy

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...