Jump to content
Hopped Kleszcz

Skarga na gracza MamCieNaHita

Recommended Posts

nick: Hopped Kleszcz

Nick oskarżonego:MamCieNaHita

Steam ID:https//steamcommunity.com/profiles/76561198101077632/

Data i godzina: 05.12 20:47

Mapa: jb_desert_fortress_v9

Runda:5

Opis:zabija mnie bez powodu edit:nie nadaje mi ani freedaya ani zadnego wynagrodzenia z powodu fk.

Żądania:ctban

Edited by Hopped Kleszcz

Z okazji Mikołajek, zamiast mutów, ct banów, od siebie proponuję upomnienia dla:

-MamCieNaHita - upomnienie (freekill, obraza)

-Hopped Kleszcz - upomnienie (prowokacja)

-DarkSide - upomnienie (dwukrotne nadużycie mikrofonu)

Tylko chociaż nie róbcie tak następnym razem, znajcie moją litość XD

Na temat emotek, tańców itp. się nie wypowiadam ponieważ mam inne zdanie o tym, a jeszcze inne może mieć opiekun (dla mnie to jest to samo, tym bardziej że wszystko jest pod podobną komendą)

Co do nadużywania mikrofonu przez DarkSide'a, napisałeś podanie na admina, obecnie wszyscy są na tak. Po co wydzierasz się do mikrofonu kiedy np. Chicken wpisał !fk (mogę tak spekulować tylko po rozmowie przez mikrofon, ponieważ !fk nie wyświetla się na demku). Jako admin też będziesz tak robić jak ktoś złamie regulamin?

Edited by Supergosciu

Taniec, a emotka na serwerze to jedno i to samo. Denerwuje mnie to, że gdy admin powie „tt używa tańców tt ginie” to nikt tego nie robi, ciekawe czemu. Zwykły gracz jak powie owe polecenie to wszyscy zaczynają używać wszystkiego, a potem wychodzi to - płacz, że ktoś zrobił fk. Serio zastanówcie się co robicie, pozdro.

Edit.

A żeby sobie ktoś nie pomyślał, że nic nie wznoszę do tematu.

Skarge uważam za niesłuszną i zbędną, elo 

Edited by V3nomX

Tance i emotki to to samo, tak jak napisał supergosciu.

Zgodnie z propozycją kar nie będzie, tym bardziej ze to bardzo małe przewinienia.

Na przyszlosc - to nie jest tryb w ktorym chodzi o łapanie wardena za slowka, nie chcecie zginac to nie naduzywajcie emotek

eot. skarga oddalona

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...