Jump to content
Sign in to follow this  
Haker519

[PRZYJĘTY] - Haker519 - Podanie

Recommended Posts

A co mi tam! Można spróbować :)

Nick na serwerze:
Różne dodatki do niego wpadają, ale główny człon to Haker519

Imię:
Bartosz, Bartek

Znajomość SourceMod:
4-6  ale kiedyś byłem head adminem jednej z serwerowni 1.6, pózniej w GO mieliśmy serwer więc kwestia przypomnienia. Nawet kiedyś robiłem od podstaw serwer z trybem CoD

Ilość rozegranych godzin w CS:GO:
Na tym koncie nieco ponad 3.3k. W sumie 11-12k w GO i około 5k w 1.6

Link do Twojego GameMe

Link do Twojego profilu Steam:

Posiadasz działający mikrofon?:
Jak najbardziej

Kontakt:
Steam, FB, telefon też nie widzę problemu

Znam regulamin:
80-85%, jak mam wątpliwości a ktoś mnie o coś spyta to szybki Shift + Tab i szukam odpowiedzi na pytanie

Jestem dostępny na serwerze w godzinach:
różnie ze względu na pracę, ale głównie 19-23. Jak nie wpadnie MM to nawet do 1-2 na serwerze

Troszkę dodam od siebie.
Grałem już kiedyś na soplicy (czasy jak ze Shrimpem strzelało się heady). Pózniej miałem przerwę od CS`a (ze względu na pracę i prowadzenie polskiej wersji gry PALADINS). No i wróciłem. Pykam sobie na serwerze dość często, mam pomysły na jego rozwijanie czy jakieś zmiany pod graczy. Nie jestem wulgarny, chyba pomocny (nie mi oceniać). 
Jakiś czas temu często na voicie padało że latam odpalony (Ja i odpał :P Jak to ewidentnie poziom WOOD IV) więc postanowiłem sobie strimować wszystkie arenki - co zresztą widać przy moich zgłoszeniach na graczy.

Dlaczego składam podanie? 
Serwer ma potencjał, ludzie narzekają że upada. Warto im pokazać, że się mylą. Od przybytku adminów głowa raczej nie boli, a zwiększona opieka na serwerze zawsze spoko. Ostatnio wpadła mi chęć do wrócenia do mojej rangi (max. supreme) więc mało co gram w inne gry - chyba że na swoim serwerze MC buduję sobie domek na przyszłość :P. 

Z góry ostrzegam - nie udostępnię na swoim koncie steam moich godzin, jednakże ustawiłem gablotę na CS`a więc można śmiało zobaczyć co i jak. 

W razie pytań jestem do dyspozycji. 

PS. Przy rozpatrywaniu mojego podania proszę o ulgowe spojrzenie na wiadomość z czatu z 21.11 21:48. To były jakieś śmieszki z typem.
Co do poprzedniego konta na którym grałem tutaj - niestety nie pamiętam steam ID, ale może któryś admin wyciągnie to z forum (łączyłem konta żeby perma nie wyrwać).

Pozdrawiam serdecznie! :)
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Lubię to! (+1) 1

Mimo, że Cię nie kojarzę, urwałeś się z drzewka ;P  (pewnie przez moją przerwę ;<)

A ta na serioo

To sesje są, czat czysty, i może jak dostaniesz tego admina to tak nie będziesz syfił tego forum skargami xDD

Jestem na TAK :) 

PS. A jak chcesz aby coś na Ciebie znaleźli to wystarczy im tylko powiedzieć, dział szpiegowski czuwa :) 

Edited by Wericzita

+wiek

+sesje

+doświadczenie

Jestem na tak

W dniu 2.12.2019 o 22:36, Haker519 napisał:

Grałem już kiedyś na soplicy (czasy jak ze Shrimpem strzelało się heady)

Nie kojarzę Cię z tego okresu....

Parę razy widziałem Cię na serwerze i wydajesz się bardzo ogarniętą osobą. Ostatnimi czasy udzielasz się na forum zgłaszając cziterów, czy to też nieodpowiednie zachowanie na serwerze. Twoje sesje z ostatniego tygodnia są bardzo dobre i jeżeli utrzymałbyś je na takim poziomie przez następne 2-3 tygodnie to masz moje tak.

Na razie jestem na Nie, ze względu na to że zaczynasz z "nową" kartą patrząc na sesje w GM.

Mimo że sesje w GM rażą w oczy jestem w stanie dać ci szanse.

Jestem na Tak.

W dniu 2.12.2019 o 22:36, Haker519 napisał:

Grałem już kiedyś na soplicy (czasy jak ze Shrimpem...

Nie pamietam Cię również z tego okresu...

Mimo ze jesteś pomocny i zgłaszasz ludzi na forum to jakos słabo kojarzę Cie z serwera. Sama grałam z Tobą na serwie może z dwa razy. Daj się bardziej poznać ludziom na serwie i adminom, póki co jestem na NIE.

Pomagasz administracji i siedzisz ostatnio dużo na serwerze. Jestem skłonny ci zaufać x)

Jestem na TAK

Patrząc na Twoje CV jest niezłe.Masz trochę godzin przegranych, czat ok, minusem jest to, że Cię nigdy chyba nie słyszałem na głosowym oraz Twoje sesje ostatnio spoko ale wcześniejsze są dość słabe. Zgłaszasz graczy oraz podałeś swoją propozycję co do zmian. Moim zdaniem oraz większości, która się wypowiedziała, myślę, że można Ci dać szansę i wykazać się w okresie próbnym. Zgłoś się do mnie na pw.

h1cDX7b.png

Podanie zaakceptowane.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   1 member

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...