Jump to content
Sign in to follow this  
Meurian

Powrót JB V2

Recommended Posts

Siemka

Niestety nie zdążyłem się odezwać pod postem, w którym Wujek napisał.

Chciałem również skierować pytanie do całej administracji oraz graczy na tym forum.

Czy w ogóle byłby ktoś chętny złożyć się na serwer na jakieś opłaty czy cokolwiek. Jeżeli by serwer spowrotem wrócił na stare śmieci :D 

Zapraszam do Komentarzy. spróbujmy połączyć siły i przywrócić serwer :D 

Myślę że dużo osób, byłoby chętnych

Jeżeli Uważacie to za spam to proszę usunąć.

Chce tylko zobaczyć ponownie po miesiącu co myślą inni oraz wyższa o przywróceniu serwera.

Życzego miłego wieczoru

W dniu 2.12.2019 o 21:07, Meurian napisał:

Jeżeli by serwer spowrotem wrócił na stare śmieci

Czyli domyślam się, że chcecie reaktywować coś, co umarło śmiercią naturalną i patrzeć jak umiera ponownie. Chciałbym być tak optymistyczny jak wy. Od momentu zaprzestania bycia opiekunem serwerów czy to JB, czy to zombie cały czas myślałem i myślę nadal jak powrócić do CS 1.6. Im więcej myślę, tym większe są moje oczekiwania wobec samego siebie, bo przez te wszystkie lata zdobywania wiedzy zdałem sobie sprawę jak bardzo gówniane mody były / są robione, a jak wiele jeszcze można pokazać. W tym momencie potrafię robić za***iste mapy, edytować modele, tekstury, tworzyć fajne animacje 3d, a jedynie co mi brakuje, a czego nie chce to umiejętność skryptowania, ale mimo tej wiedzy, którą udało mi się zdobyć nadal nie staruje z żadnym serwerem 1.6

Aby stworzyć za***isty mod, który wy***ie z butów każdego potrzeba ogrom czasu co zaczyna bardziej przypominać produkcje jakiejś mini gry indie, a nie jakiegoś moda do cska. Innymi słowy, pogracie tam tydzień i wam się znudzi, a stare śmieci, o których wspominasz są fajne, ale jak się do nich nie wraca. 

No chyba, że stać cie na regularne opłacanie reklamy, aby serwer był w jakimś top10 na cssetti ciągle to spoko

Do niektórych spraw na stare śmieci można wrócić  :rofl:, no na regularne to niestety nie,  no cóż może ktoś jeszcze się wypowie jeżeli nie to trudno , pozdrawiam 

Mam się powtórzyć? No okej.

Jeśli macie pieniądze, ludzi i pomysł to zapraszam na pw.

• Lubię to! (+1) 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...