Jump to content
Tetsu

[ODBANOWANY] - Prośba o ub - Tetsu

Recommended Posts

Twój nick: Tetsu
Twój SteamID/IP: 0:1:54351699
Kiedy zbanowany: 17.11.2019, chwilę po 22.
Powód bana: Chciałbym go znać.
Opis sytuacji: Witam, grałem wczoraj wieczorem i po zakończonej mapie dostałem bana. Nie ma powodu, ani nic i chciałbym się dowiedzieć o co chodzi. Po próbie wejścia na server zostaje wyrzucony z komunikatem:

20191118105031_1.thumb.jpg.93a6b221fc4a0249793d77d6f4908377.jpg

Dodam również wycinek z konsoli:

20191118104948_1.thumb.jpg.ecfdb795f3bf53564654d18f19fae87c.jpg

PS. 

Na serverze były wtedy 4 osoby ze mną włącznie

Tutaj jest mój banid jak coś: http://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A54351699

Edit:

Znalazłem link do swojego bana: http://www.sourcebans.cs-soplica.com/mirage/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:54351699&advType=steamid&Submit 

Skoro dostałem bana przez CONSOLE, to może ktoś mnie rozpisać czy coś. Nigdy nie miałem bana w CS:GO na serverze, więc nie wiem jakimi prawami rządzi się UB. :D 

Edited by Tetsu

A może cierpliwie poczekasz? Nie wiem kto dał Ci bana, jeśli ta osoba do 22 nie rozpisze demka to ja się tym zajmę (przy okazji się dowiem kto zbanował). Nie każdy siedzi 24h na forum i czeka aż ktoś napiszę prośbę o UB. Dodatkowo admin ma 48h na rozpisanie demka. Na przyszłość - cierpliwość popłaca.

Bana dostałeś ode mnie

Powodu nie ma? Zawsze powód jest

skarga kurwy.png

Pod koniec rundy w kuchni leciałeś za modelem postaci jak będę miał czas to prześlę to tutaj.

Jedynie że ktoś zrobi to szybciej, na razie musisz czekać...

2 sprawa że dostałem info na pv od dawida że masz dziwne akcje to wbiłem i na koniec zbanowałem.

Edited by egZo20

@Descent na każdej sieci serwerów, na której grałem było 24h, ale widać, że tutaj jest inaczej, więc sorki.

@egZo20 mogłem lecieć celownikiem, nie mówię nie. Nie będę się tłumaczył, że nic nie mam itd., bo nie o to tutaj chodzi. Gram w tą gierkę od 6 lat z czego 3-4 4fun (obecnie ranga g2), co widać na moim profilu. Sam zresztą byłem trochę w szoku co udawało mi się ustrzelić, zwłaszcza ten one tap z deagla w ostatniej rundzie po zniknięciu dymnego. Zaraz powiesz, że wyglądało to dziwnie, spoko dla mnie też. :P

Demko obejrzałem. Nie widziałem żadnej podejrzanej akcji. Fartowne strzały, granie na słuch, większość normalnych wychyleń i decyzji (w 90% przypadków zachowałbym się podobnie). Jedynie jedna rzecz:

14:09 - jak ktoś Cię zabił nie musisz od razu obrażać go od ,,je****ch kucających gówien"

W mojej opinii gracz czysty.

P.S. Jest lepsza kampa na pałacach niż stanie za pierwszym filarem :D

Edited by Descent

@Descent Wiem, że jest lepsza, ale jakoś lubię z tego miejsca padać. :D Co do wyzwiska to większość ludzi wkurza, gdy ktoś popyla cały czas na kucaka. Wtedy już mi chyba żyłka pękła i musiałem coś napisać. :x 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...