Jump to content
Sign in to follow this  
superkubson2010

Prośba o odbanowanie

Recommended Posts

Twój nick: superkubson2010
Twój SteamID/IP:  /id/kubsonekk2009/
Kiedy zbanowany: 10.10.2019 godzina około 19:48
Powód bana: wypad
Opis sytuacji: Wbiłem na serwer pograć. Była rozgrzewka no to kupiłekm ak-47 i poszedłem A i zabijałem ct'ków którzy szli od respa. Po chwili dostałem bana za aim,wh. Mimo że żadnych cheatów nie mam.

P.S. Proszę o ponowne rozpatrzenie sprawy, nudzi mi się a nie mam gdzie grać. Dla potwierdzenia że nie mam cheatów, a jestem dobry moja ranga :D

bannsss.png

Miałeś dwa razy rozpatrzona prośbę i 2 razy została odrzucona, każdy stwierdził że nie grasz czysto. A po drugie to nie wiem czy taki jest ekran wczytywanie w Cs. 

Wrócę do domu to obejrzę demko jesczze raz ale nie wiem po co. 

To nie jest wczytywanie tylko wyszukiwanie meczu w trybie turniejowym. I nie macie żadnych dowodów że mam cheaty to są tylko przypuszczenia bez żadnych konkretnych dowodów 

57 minut temu, superkubson2010 napisał:

To nie jest wczytywanie tylko wyszukiwanie meczu w trybie turniejowym. I nie macie żadnych dowodów że mam cheaty to są tylko przypuszczenia bez żadnych konkretnych dowodów 

Dowody były podane, wysłałem filmik z całej akcji. Przy tylu h na pewno to nie są czyste strzały. A i może przypadkiem ci się podwójny skok włączył w palacach? 

Takie dowody to nie dowody mordo. Godziny nie grają to że mam nowe konto bo nie chciałem wydawać pieniędzy i se prime kupować tylko se wbiłem to nie znaczy że mam cheaty. Jaki podwójny skok to normalny bhop który każdy gracz może puścić przy odpowiednim kliknięciu spacji.

Zamiast pisać odwołanie trzeci raz napisz do Streepiego, który jest supportem. Albert wyraził swoją opinię i jestem w 100% pewny, że nie dostaniesz od niego ub. Dodam tylko, że gdy dostałeś bana nie byłem adminem, ale zaciekawiłem się Twoimi odwolaniami i przejrzałem demko - ten skok w pałacu bym mega dziwny.

Edited by Descent

Godzinę temu, Descent napisał:

napisz do Streepiego

Napisał do mnie :)

Odpał, żegnam.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Dobra robota! (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...