Jump to content
Sign in to follow this  
HUj

[ODBANOWANY] - Odwołanie od bana

Recommended Posts

Nick: h*j
Steam ID: 76561198820551879
Data/godzina bana: 15.11.2019 - 21:50
Mapa: am_towers (?)
Nick Admina: 
7υвλzz
Powód bana: wh
Dowody: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20191115-2137-am_towers2_w_s.dem.zip
Opis sytuacji: Gram sobie arenkę, kończy się mapa, poszedłem na dół po picie, wracam i widzę na ekranie że dostałem bana. Nie mam pojęcia o co chodzi.

Edited by krushi

Demko:

Darowałem sobie wstawki na momenty kiedy Twój celownik coś ewidentnie węszy po murkach za przeciwnikiem & kwestie wykończenia powtarzalność w sumie na prawde dobrych strzałów 

1:34 - podczas walki przeciwnik spada do wody, nie widziałeś tego więc prawidłowo wcelowywujesz się w jego ostatnią pozycję (dodając dziwny bezruch który praktycznie nigdy nie towarzyszy Twojemu stylowi gry - jakbyś miał coś lepszego do obserwowania), jednak pare sekund później gdy HP przeciwnika trawionego przez H2O maleje wręcz perfekcyjnie obierasz go na cel wychylając już praktycznie z celownikiem na głowie - w żadnej sytuacji po kilkusukendowym przestoju nie próbowałeś sprawdzać czy ktoś opuścił arene i jest poziom niżej w basenie

1:58 - po sprawdzeniu pozycji po przekątnej celownik przy zmianie położenia ląduje na głowie przeciwnika jeszcze przed całą operacją po czym całkiem zgrabnie, jak po szynach peak'ujesz i one tap żegna kolegę - ns

2:37 - strzał który pada dokładnie w wymienionym momencie, a little more calmness could have to saved you ;)

5:13 - runda w której poza wychyleniem i dziwnym skanem na murek po przekątnej celownik znowu nie odkleja się praktycznie od przeciwnika a zwieńczeniem jest zagadkowe zachowanie celownika w 5:18 do którego chyba nie muszę już nic dodawać

5:36 - bardzo niechlujnie i dziwnie próbujesz sprawdzać znowu tą niewłaściwą stronę respawn'a przeciwnika po czym wręcz natychmiastowo przeciągasz go na drugą stronę, chowając się i kalibrując lufę jeszcze przed operacją peak'owania i finalnie wychylasz niesamowicie trafnie wcelowany tylko niestety sie okazało że jego to w sumie nie ma w polu widzenia wiec po 'szybkiej'  ^^ kalkulacji pora na fake próbę "one tap prefire" w strone lewej krawędzi - nic niepodważalnego, dlatego autor odsyła szybki replay sytuacji powtarzając całą scenę prawie natychmiastowo

6:17 - kolejne spotkanie z Panem "semantykaserc" (który również zasługuje by zająć miejsce w sourcebans) - zdajesz sobie sprawę z tego że nie tylko Ty jesteś "odmieńcem" więc rundy z Waszym udziałem są całkiem zabawne - wiedząc na kogo grasz w sposób niezrozumiały wychylasz nie patrząc ani strony po przekątnej ani na przeciwko (celując tak na prawdę w miejsce gdzie przeciwnika być nie mogło) po czym oddajesz paniczny strzał w kierunku wroga który nawet nie pokazał jeszcze swojej sylwetki i od początku rundy był poza polem widzenia

7:11 - układasz się na starcie jak pod sprawdzenie pozycji na przecwiko po czym nagle się rozmyślasz i ustawiasz się pod przeciwnika po przekątnej - niemal to samo co w większości rund - celownik tuli gracza który czeka po drugiej stronie

7:43 - na przeciwko : semantykaserc tak więc to co się tu dzieje może lepiej zostawić bez komentarza :D w sytuacji gry na osobę która tez ma wspomagania wręcz panikujesz, udajesz nagle po środku runy że szukasz wroga na przeciw siebie mimo że kontakt wystąpił chwilę wcześniej po przeciwnej stronie wyłącznie po to żeby nieudolnie maskować program który działa w tle

Takie strzały można jak najbardziej oddać, nie są one nieosiągalne i nawet znalazłoby się paru z serwera którzy nie mieliby problemu z ich oddaniem ale do tak dobrej gry aim'owej nie pasuje Twoj movement, jedyny schemat gry i sprawdzania mapy to dawanie sobie czasu przez peekowanie na starcie głównie strony po ktorej przeciwnika nie ma, cała reszta daje wrażenie reżyserki pod zachowanie przeciwnika z małymi przerywnikami

Długo wahałem się na serwerze podczas obserwacji bo od początku Twojej obecności na arenie Twoja gra zwracała uwagę.
Kwestiami drugoplanowymi (bynajmniej bezpośrednio decyzyjnymi) które potęgowały wątpliwości, są między innymi Twoje statystyki prezentujące się na http://soplica.gameme.com/playerinfo/2562689 
Twój profil steam nie wskazuje dużego doświadczenia (https://steamcommunity.com/profiles/76561198820551879) , mało czasu grywasz w csa (ogólnie i w ostatnim czasie), konto jest w miarę młode (by the way o odziwo posiada równo w trzech rubrykach po tajemniczych 208 rep), fabryczny level steam 0, ekwipunek o symbolicznej wartości która nie zaboli w przypadku utraty. Gra którą prezentowałeś i statystyki widoczne sesji wskazująna 51 zabójstw (21 śmierci) z 98% HS. 
Z niewiadomego powodu wyczyściłeś poprzednie sesje które przedstawiały mocno wyśrubowane statystyki z okresu od 2018 roku i mimo że są nieobecne w sesjach znajdują się do wglądu w polu ukazującym historię zmiany nicku na serwerze i wyniki które na nich zdobywałeś. Apropo nicku posługujesz się też co jakiś czas innym który raczej wskazuje na odwracanie uwagi od siebie niż próbę nadania jakiejś sensownej nazwy konta.
Również niektóre konta znajdujące się w znajomych z nałożoną blokada VAC ciekawie zbiegają się w czasie z okresem utworzenia obecnego konta ale to już tylko w roli ciekawostki jako czysta teoria ;)
Reasumując, to po ponownej ocenie sytuacji "na spokojnie" moje stanowisko w tej kwestii się umocniło. W mojej ocenie używasz zewnętrznego programu wspomagającego rozgrywkę które bardzo prawdopodobnie jest bliższe wspomaganiu celowania niż zwykłemu wallhack'owi wspomnianemu w powodzie w nałożenia kary.
W mojej ocenie gracz powinien pozostać zbanowany.

Oczywiście jeżeli się mylę i jesteś niewinny to postaraj się zawrzeć to w jakimś odniesieniu do tematu

Your welcome & ChangeMyMind

Ostateczną decyzję odnośnie odwołania podejmie @krushi 

pzdr

Edited by 7ub4zz

Postaram się odwołać jakoś do tego co tu napisałeś. Zapewne zostanie to i tak odrzucone bo każdy ma inne spostrzeżenie na mój styl gry. Będę po kolei odpisywał na powyższe "oskarżenia".

1:34- Przeciwnik spadł do wody, i jest to widać w ułamku sekundy, że on do tej wody spada, jego bark przenosi się bardzo szybkim ruchem w dół(jest to zauważalne) i ja w tym momencie nie byłem pewien czy on spadł czy nie, więc czekałem na to aż się wychyli. Po całkiem długim czasie czekania (jak na arenki) i wpatrywania się w to miejsce, uznałem, że przeciwnik jest prawdopodobnie w wodzie. Analogicznie jeśli gracz spada to spada w dół a nie na bok 10 metrow od miejsca gdzie ostatnio był, więc skorzystałem z tego, że bardzo dobrze znam wasze mapy, ponieważ gram na nich nie od dziś i nie jest to pierwsze jak i nie ostatnie moje konto które u was gra i wcelowałem się przez "podłogę" w PRAWDOPODOBNE miejsce gdzie on mógł być. Jeżeli ktoś zna mapę to wcelowuje się tam gdzie przeciwnik może już być przez ścianę. Bynajmniej moje doświadczenie jakie mam w tej grze pozwala mi na używanie takiego "tricku".

1:58 - Dobra to było całkiem dziwne sam przyznam. I pewnie z miejsca bym takiemu graczowi dał bana jeśli miałbym rolę administratora, no albo tak jak zrobiłeś to bym dalej obserwował jego grę. Co do tego mogę powiedzieć, że udało mi się zrobić tu celny prefire i chyba tyle mogę się wytłumaczyć.

2:37- Tu sytuacja jest dość prosta i klarowna. Przeciwnik biega z jednej strony barykady na drugą, robi to cały czas i było to proste do wywnioskowania, że on będzie stał na 80% w tym miejscu. Trochę śmieszne oskarżenie.

5:13 - Doszukiwanie się dowodów w mojej opinii, skan w murek był całkowicie losowy i podczas gry stosuje różne opcje jakie oferuje mi rozgrywka. Celownik podąża za przeciwnikiem za pomocą myszki i mojej ręki, nie piłem dawno i się trzęsie. 

5:36 - Dziwne jest to co próbujesz mi udowodnić. Z poprzedniej części gry ten przeciwnik kampił po mojej lewej stronie murka jakieś 3 razy i mnie zabijał, więc prefirowalem te miejsca, a że przeciwnik podskoczył, to od razu go zauważyłem XD No aż mi się dziwnie tłumaczyć z tej akcji bo jak dla mnie była ona naturalna. Analizuje grę przeciwników jakich mam, a na top 3 arenkach prawie się nie zmieniali. 

6:17 - To akurat proste. Pojawiła się u mnie flustracja na tego gościa, ponieważ grał bardzo irytująco wychylając na pixel jak i kampiąc(jak wspomniałem powyżej). Wcelowałem się oto w to miejsce ponieważ ten Pan sobie zazwyczaj na środkowe murki. Ale stosuję też taką technikę wcelowywania się w miejsce które da mi taką samą drogę jaką ma przebyć celownik w miejsca gdzie może być przeciwnik i uznałem że może on być po lewo(więc celownik jest na lewym murku niż na środkowej częsci mapy). Łatwiej było by pokazać o co chodzi.

7:11 - To wyszło zabawnie akurat :D Tu sam mam wątpliwości czy miałem wallhacka  czy nie XD. A tak serio to nie pamiętam co wtedy było, może sprawdzałem telefon na początku rundy i tak się tak sytuacja komicznie złożyła. Zresztą o tym jak przeciwnik zdążył przebiec na drugi murek i tam się nie wcelowałem to o tym już nie wspomniałeś.

7:43 - Macie demo które mierzy puls ? WOW. Mój movement był po to aby zweryfikować lokalizację przeciwnika. Przeciwnik lepszy ode mnie i tak się zachowuje jeśli chce cokolwiek zdziałać na niego. 

Twoje oskarżenia są ciekawe, ale nie koniecznie słuszne. Po obserwowaniu mojego stylu gry przez prawie 8 minut człowiek nie jest w stanie ocenić czy gracz gra tak zawsze i które zachowania są dziwne. Ja nie mam normalnego stylu gry i o tym dobrze wiem bo nie jest to mój pierwszy ban za niewinność.

Żadnych statystyk nie czyściłem. Wszedłem na serwer wpisałem !rank i zdziwiłem się że jestem z 1000 ptk. 

Dziwi mnie też fakt taki, że od 2:37 do 5:13 "magicznie" nic się nie działo :P Może dlatego że zachowania które wymieniłeś to tylko przypadki ?

No już nicku nie można zmienić ? XD Nie grałem na tym koncie od jakoś pół roku i z kolegą nazwaliśmy się na matchmakinigi h*j i ch*j XD ojezu głupie szukanie podejrzenia.

W CS:GO gram od 5 klasy podstawówki, czyli jak dobrze licze jakieś 7-8 lat. Nie jest to moje pierwsze konto, lecz ostatnie jakie robię. Mam na stanie jeszcze jedno moje główne konto https://steamcommunity.com/profiles/76561198083031615/ gdzie mam troszkę więcej godzin. To konto na którym otrzymałem bana jest strikte pod cs'a i robienie rangi aby później sprzedać to konto. Tak zrobiłem z resztą kont które miałem, gram i przy okazji jakieś pitos zarobię. Za globala sporo płacą, aktualnie na tym koncie po powrocie wbiłem LE po jednym meczu (6 miesięcy temu był tu suprim)

Na koncie do którego podałem linka jest blokada VAC na TF2 - długa historia i nie będę się  tego tłumaczyć. 

Proszę o odbanowanie mnie na waszym serwerze, postaram się grać łagodniej i żebym nie był już lepszy od topki serwera. ;) 

Edited by HUj

Dodam, że szukałem jakiegoś screena na komputerze z rozgrywki na waszym serwerze(czasami zdarza mi się zrobić całkiem przypadkowo), lecz takiego nie znalazłem. ;(

Twoja gra wygląda momentami (w szczególności pod koniec) podejrzanie, lecz myślę, że wynika to zarówno z farta jak i opóźnienia z demka. Będziemy Cię mieli na oku, dostajesz ub.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

NyeCpN1.png

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...