Jump to content
Sign in to follow this  
klapek terroru

[ODBANOWANY] - prośba o ub

Recommended Posts

Twój nick: klapek terroru
Twój SteamID/IP: STEAM_0:1:128117998
Kiedy zbanowany: 11-11-19 21:12
Powód bana: Sam nwm, grałem sobie normalnie i nagle zostałem zbanowany.
Opis sytuacji: Tak jak pisałem, grałem sobię i nagle po 1 killu dostałem bana z serwera. Nie wiem dlaczego więc proszę o unbana lub jakieś wyjaśnienie, ponieważ w liście banów nie ma powodu ani nic innego.

Bana dostałeś ode mnie za cheaty. Niestety piszesz to parę dni po dostaniu bana, Albert zdążył go przedłużyć a ja niestety nie pamiętam kiedy Ci tego bana dałem. Nie dostałeś go 11 listopada tego jestem pewny bo ja nie mogę dać perma. Teraz musisz czekać bo ja demka nie wytrzasnę z powietrza.

A jednak dostałeś 11 listopada. Moja pamięć mnie zawiodła. Opiszę demko.

Wiesz co, jesteś jedną z tych osób które sprawiają mi problem przy rozpisce. Z jednej strony odwalasz cud akcje, z drugiej padasz jak ostatni noob. Ale przejdźmy do demka

Rozgrzewka - zaczyna się Twoja gra, lecisz na rampę i tutaj mamy przykład dziwnego bh, gdyż jeden skok jest wykonany praktycznie bokiem ciała 

2:40 - dziwnym trafem cofasz się na walku z apartów w momencie jak jeden z graczy CT idzie po cichu na zakręcie, zabijasz go i przez parę sekund patrzysz się przez ścianę na resp TT gdzie akurat na walku idzie drugi gracz CT, cofasz się grzecznie w aparty, zaraz się odwracasz i wpada kill

5:35 - wcześniej świrujesz coś w pałacu (dziwnie to wygląda) po czym wyskakujesz na pięknym bh będąc wcelowanym w gracza schowanego na ninja spocie

Przeniosło Cię do drużyny CT

6:15 - stoisz na schodach i patrzysz pałac (standardowe zagranie), po czym odwracasz się w stronę connectora i dziwnym trafem czekasz na gracza TT, który akurat na walku idzie w tą miejscówkę (szkoda, że gracz TT zaczął strzelać zanim pokazał Ci się jego model i ten pięknie wcelowany na piksel celownik go nie zauważył)

6:37 - tutaj cała akcja dziwnie wygląda - gościu chodzi na walku na shorcie, nie widziałeś go a jednak coś Cię ciągnie by wyjrzeć na tego mida (zdążyłeś się odwrócić i przejść kawałek w stronę jungli, ale jednak nie, ten mid jest lepszy) + ten flick ładnie siadł, celownik pięknie przeskoczył na głowę przeciwnika

*Po jakimś czasie przeniosło Cię do TT*

*Wbijam na serwer*

Po Twoim dziwnie wcelowanym killu na schodach postanawiam wejść na specta - co widzę pięknie robione bh tyłem (12:38)

13:00 - wbiegacie wraz z kolegą midem, gracz CT podąża z site'u A do connectora i dziwnym trafem Twój celownik przez ścianę zaczyna go namierzać

*Wylatujesz z banem*

Całość demka wygląda jakby grały na nim dwie rózne osoby. Masz rundy gdzie potrafisz zrobić magiczną rzecz, a masz rundy gdzie biegasz jak nowy gracz. Na całym demku dziwnie wpatrujesz się w ściany kątem oka widząc graczy drużyny przeciwnej. To bh też jest podejrzane bo wygląda to jakbyś momentami trzymał wciśnięty klawisz W na autobh.

Jak dla mnie jesteś do odstrzału, poprosiłbym jednak innych adminów o obejrzenie demka i wyrażenie swojej opinii.

Edited by Descent

Wróciłem do cs po 1,5 roku przerwy czuje ze nie jestem jeszcze ani troche porownywalny do tego co bylo ale sie staram, gram może z miesiąc + nie traktuje granie na serwerze jakoś powaznie wiec proboje robic jakies akcje z bh. Z jednej strony czytajac to zrobilo mi sie milo bo po 1,5 roku przerwy najwyrazniej moje bh czasami nie wychodza az tak zle. Cheatow nie mam wiec tak jak piszesz z niecierpliwoscia czekam na obejrzenie demka przez innych adminow i ich opinie. Pozdrawiam i przepraszam za interpunkcje ale z jakiegos powodu wychodza mi tu dziwne literki. I mam pytanie, wiadomo ile zajmie wam rozpatrzenie sprawy?

Edited by klapek terroru

Obejrzałem demko, jakiś niesamowicie dziwnych akcji tam nie dojrzałem, może poza tym bh, które wychodzi ci nadzwyczaj często, nadzwyczaj dobrze.
Moim zdaniem nie masz żadnego wh czy aima, ale co do autobh - nie byłbym już taki pewien
Rozpratrzenie sprawy zależy od opiekuna, pewnie więcej niż 3 dni nie będziesz czekał 

2 godziny temu, Magicien napisał:

Obejrzałem demko, jakiś niesamowicie dziwnych akcji tam nie dojrzałem, może poza tym bh, które wychodzi ci nadzwyczaj często, nadzwyczaj dobrze.
Moim zdaniem nie masz żadnego wh czy aima, ale co do autobh - nie byłbym już taki pewien
Rozpratrzenie sprawy zależy od opiekuna, pewnie więcej niż 3 dni nie będziesz czekał 

No właśnie o to mi chodzi. Niesamowicie dziwnych akcji nie było, to co napisałem to były te najbardziej podejrzane. Inną sprawą jest to, że zawsze wyczekiwał, aż gracz drużyny przeciwnej zrobi krok by go było słychać. Najdziwniejsze w całej tej grze jest to bh, które momentami wychodzi cudownie jak to przed rampą.

Zapoznałem sięz odwołaniem, obejrzałem demeczko i prawdę powiedziawszy... Mam DUŻY dylemat.   Faktycznie jak @Descent zauważył momentami jakby grały 2 zupełnie inne osoby , jednak nie miałbym sumienia jakbym nie dał tutaj UB.   Za mało jednoznacznych sytuacji. Także wracaj do gry.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...