Jump to content
Sign in to follow this  
A ona Minato

[ODBANOWANY] - Ub Minato

Recommended Posts

Twój nick: A ona Minato
Twój SteamID/IP:  STEAM_0:1:58562293
Kiedy zbanowany: 07.11.2019
Powód bana: Podejrzenie cheatow.
Opis sytuacji: Co tu duzo gadac gram gram nagle z d*py bana dostaje i jestem w szoku. Prosze o rozpisanie demka ja na chillku moge wyjasnic podejmowane przeze mnie decyzje no i tyle. Pzdr elo benc.

Witam. Bana nadałem Ci ja na prośbę admina Belzi. Poproszę Belziego o rozpiskę, jeśli nie zrobi tego dzisiaj do 21 to postaram się to zrobić ja. Narazie musisz czekać dalej.

P.S. Przepraszam, że odpisuje dopiero dzisiaj, jednak miałem parę sprawę irl do załatwienia.

Dobra Demko rozpisane w więc zaczynajmy :

Runda 4 .Dostałeś info że jest jeden na gali zabijasz go potem w jakiś dziwny sposób celownik przeskakuje ci na innego gracza wpada Head 

Runda 5 . Gracz idzie na cicho cały under a ty w wychylasz conecta po czym dajesz mu głowę .

Runda 7. Skracasz Mida po czym dostajesz info , że wbiegają na A dajesz głowę na schodach Graczowi potem szybko celownikiem jedziesz na drugiego gracza ( Nie było jeszcze jego modelu widać a on już dostaje głowę i kolejny strzał też idzie w głowę gracz umiera .

była też jedna runda na początku miałeś scouta i gracz wybiegał mida ty picowałeś z conecta i jechałeś celownikiem dostał głowę 

Dodam od siebie , że ogólnie same banie strzelasz i coś przy tych strzałach dziwnie celownik leci za modelem .

Sorry , że tak ale dziś coś się żle  czuje i leże praktycznie cały dzień w łóżku 

powiem tak podejrzany typ u nas na serwerze tez podejzanie gral

Wariacie co ty za demko rozpisales? To nie jest to na ktorym dostalem bana, albo nie masz pojecia o rozpisywaniu demka. Wiec bede tlumaczyl uzywajac mózgu bo na demku sprawdzić nie moge czy chodzi ci o te akcje o których myśle. No to tak:

runda 4 Nie wiem skad sie wzielo niby to info o gali, ale niech bedzie. Zabijam goscia normalnie i no chyba oczywiste, ze po jakims juz dluzszym czasie grania jestem w stanie juz jakos sobie uswiadamiac gdzie moze mi zawodnik wychylic itd. to sie nazywa pamiec miesniowa, ktora ci sie wyrabia jak grasz dlugi okres czasu na tych samych ustawieniach. Co tu duzo gadac dla mnie normalne kille.

runda 5 Tą akcje juz na demku zobaczylem i sprawdzilem under bo nikt nie raczyl isc do okna kontrolowac mida, a wiadomo mid na mirage to podstawa.

runda 7 Obejrzalem 5 demek i na zadnym nie widzialem takiej akcji i wgl info, ze A wbijaja nie uslyszalem nigdzie. Kojarzy mi sie taka akcja co zabijam typa na schodach i pozniej jak wedlug ciebie nie bylo widac zawodnika tam ja widzialem 1/4 jego glowy w ktora po prostu strzelilem (chodzi tu o standard).  

Jak jechalem celownikiem bo nie rozumiem? Wychylam zawsze tak samo mozesz sobie poogladac inne demka i zawsze przy peekowaniu con wychylam tak samo.

Strzelam same banie bo nie po to trenowalem przez 6 lat gre na dmie zeby teraz w cialo zabijac pzdr.

Czasami grasz tak jakby normalnie ale niektórymi momentami można zdawać sobie że jednak coś masz. Podeśle parę filmików.

Mówisz że "pamiec miesniowa" Szkoda tylko że nie używasz jej gdy nie ma tam jednak tej osoby a jest używana jak jest.

Po 2 kiedyś sam cię sprawdzałem i wydaje mi się że jednak nie grasz czysto.

1 demko z 2 killem mi sie pofarcilo po prostu to sie przyznam i bylo to dosc szybkie

2 demko nw co jest 5 wgl xd po prostu na plecy wbijalem

3 demko pierwszego typa zabijam, a drugiego krok uslyszalem wiec sie jakos przygotowac chcialem  zeby od razu buly nie dostac proste bo wiedzialem ze sie mnie bedzie spodziewal

http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/2874999 za chat wyrwałbyś ode mnie gaga

Kiedyś Ci się przyglądałem, wydawało mi się, że coś masz. Sprawdziłem Cię i wg mnie grałeś czysto. Czasami miałeś akcję podchodzące pod jakieś wh lub info z drugiej ręki, ale to było za mało.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to Twoja kłótnia ze mną, jak chciałeś udowodnić, że nie mam racji, a na mój argument, że regulamin serwera znajduje się na forum próbowałeś to dyskredytować. 

Wg mnie gracz czysty, jednak powinien zostać zastosowany gag + mute na jeden dzień za chat. Tyle od mnie

No fakt lubie sobie beke porobic z ziomeczkami na czacie. A szczerze mowiac watpie, ze ktos bedzie wbijaj na strone regulamin czytac. Najlepiej jak regulamin jest instant wyswietlany z bomby na wbiciu na serva pzdr. Chcesz to dawaj gaga mi to rybka. Z fartem byniu

Jeśli chcesz porobić sobie ,,beke z ziomeczkami" to zapraszam na ts-soplica.com, a nie na chacie ogólnym piszesz:

smiec

te pizdelinio

smietnik gra awp

beztalencie

rucham ci matke glejak

ez to jest twoj wasaty tatus

a na ch*j grac na takie gowno j**ane

Dziwne masz pojęcie ,,beki z ziomeczkami"

Szkoda, że przy administracji potrafisz się zachować i nie pisać takich rzeczy.

Edited by Descent

ty beke mam z was, ze banujecie za cheaty bo w pizde dostajecie ciagle :D tydzien na ub czekac to jakas parodia XD ta wasza serwerownia cala jest takim gownem, ze az szkoda strzepic ryja. Jebac cie gosciu pzdr. 

Naucz się co to kultura, później zastanów nad swoim zachowaniem. Bana dostałeś w czwartek - mamy poniedziałek - dobra matma rzeczywiście to TYDZIEŃ CZASU. Wracając do sprawy. Poprosiłem 3 moich znajomych, żeby obejrzeli demko. Nie powiedziałem im swojego zdania (imo czysty), nie powiedziałem im jakie chaety podejrzewali inni, każdy z nich oglądał demko oddzielnie bez rozmowy ze sobą. Wszyscy stwierdzili, że jesteś czysty. 

Przyjdzie opiekun, stwierdzi czy zasługujesz na UB. Żaden z adminów oprócz [email protected] i Opiekuna nie może Ci dać UB. Musisz czekać.

Edited by Descent

sieć serwerów pozdrawia serwerownie tego typu hej

Edited by nasuke

W dniu 10.11.2019 o 18:41, A ona Minato napisał:

No fakt lubie sobie beke porobic z ziomeczkami na czacie. A szczerze mowiac watpie, ze ktos bedzie wbijaj na strone regulamin czytac. Najlepiej jak regulamin jest instant wyswietlany z bomby na wbiciu na serva pzdr. Chcesz to dawaj gaga mi to rybka. Z fartem byniu

Trzyma cię ktoś tu gościu ? Zachowaj kulturę jak chcesz pokazać jaki dorosły jesteś...[perm gag]

Przepraszam że dopiero teraz ale w weekendzik miałem wyjazd :D   

Po zapoznaniu się dowodów jeśli chodzi o grę zbyt mało, kilka akcji da się racjonalnie wytłumaczyc.... Natomiast dostaniesz 3dni bana na czat, następnym razem troszkę kulturalnie wyrażej swoje opinie na pewne kwestie.

NyeCpN1.png

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...