Jump to content
Kamciok

[ZBANOWANY] - Prośba o ub

Recommended Posts

Nick: Kamciok

Zostałem zbanowany za no prime, aim'a i wh. Prime mam jak widać a aim'a lub wh też nie mam. Nie wiem jak wam to udowodnić ale możecie demko obejrzeć jak się da.

BF03849468C7438F413A55CE16B08C4722F1D98E

Edited by Kamciok

Twój nick:
Twój SteamID/IP:
Kiedy zbanowany:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Dostosuj się do tego wzoru 

2 sprawa zostałeś zbanowany przeze mnie. Jak możesz daj linka do steam. Demko obejrzy jeszcze 2 os 

Niezgodne ze wzorem. Ustosunkuj się do wzoru albo w ogóle nie będziemy tego brać pod uwagę.

Twój nick:Kamciok
Twój SteamID/IP:https://steamcommunity.com/id/kamciok133712/
Kiedy zbanowany:05.11.2019 19:33
Powód bana:noprime, aim, wh
Opis sytuacji: Wszedłem na serwer i po kilku rundach dostałem bana za powody powyżej. Prime mam jak widać a wh i aima też nie używam bo nie mam powodu żeby z tego korzystać.

BF03849468C7438F413A55CE16B08C4722F1D98E

Edited by Kamciok

Dobra może najpierw ja się wypowiem daj swój steam id bo jeśli kończy się on na 42 to ja sam zgłaszałem gracza o podobnym nicku # 473 3 "Technically .kamciooo 那樣火" STEAM_1:1:226674642 

Więc jeśli to ty. Pokaż swoje prawodze konto tyle ode mnie 

Dziękuję i pozdrowiam 

Po pierwsze. 333h na koncie, strzelasz banie jak gracz z conajmniej 1000+ godzin i masz rozeznanie mapy tak doskonałe że mała bania. Nie chce mi się wierzyć, że przy tylu godzinach tak dobrze grasz. Czyżby drugie konto? Jeśli tak to poproszę link do pierwszego.

Po drugie. Dwóch znajomych, którzy najaktywniej piszą Ci komentarze na profilu, posiada gamebana. Jeden z nich dostał 47 dni temu.

Po trzecie. Grałeś u nas 5 dni, zrobiłeś staty jak osoby, co grają conajmniej miesiąc. 

Podsumowując - nie chce mi się wierzyć, że mając przegrane 333h w csie tak dobrze grasz. Nowy talent polskiego csa? Drugie konto? Czy może jednak wspomagające cheaty? Prosiłbym o wytłumaczenie tego wszystkiego bez jakichś kocopołów pokroju ,,sprzedaje konta do csa z globalem" no w to nie uwierzymy.

P.S. Niestety z telefonu nie jestem w stanie wstawić ss'ów potwierdzających to wszystko, ale wystarczy wejść w profil steam tego pana i tam jest wszystko podane na tacy. 

Edited by Descent

Co do tego bana, sprawa wygląda tak iż po obejrzeniu demka mam zdanie że sięmomentami "Wspomagasz". Dodatkowo 2gie konto (podejrzenie)  Również było zgłaszane i nadałem bana na nie. 
W mojej ocenie ban powinien zostać. 

zgIpvAz.png

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do  Admina Sieci @Streepy

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...