Jump to content
Sign in to follow this  
dmk1e

[ODBANOWANY] - prośba o ub - dmk1e

Recommended Posts

Twój nick: dmk1e
Twój SteamID/IP:  STEAM_1:1:7038912
Kiedy zbanowany: 04.11.2019
Powód bana: Podejrzenie wh.
Opis sytuacji: Gram sobie spokojnie na serwerze,i nagle cyk banik.Rozmawiałem z jednym z adminów(Magicien) i dowiedziałem,się,że razem z innym adminem stwierdzili,że wiem za dużo.Na swoją obronę mogę jedynie powiedzieć,że mam dosyć spory staż w cs,3600+h w cs:go(od 2k14) no i większośc ludzi po prostu biegnie zamiast użyć shifta więc raczej to logiczne,że wceluje się w tą pozycję lub spróbuję wychylić z "pre-fire'm",kolejną rzeczą jest,że gdy gra się dłuzej w tą grę to idzie sobie wyrobić pamięć mieśniową oraz zapamiętanie jak wychylic się na daną pozycje będąc z w miare dobrze ustawionym celownikiem.Szkoda,że po banie nie dostaje się w folderze screenshotów do wrzucenia,jak miało to miejsce w 1.6 bo to był najłatwiejszy sposób na udowodnienie,że nie posiada się cheatów.Mogę również dodać,że gdybym był odpalony to nawet nie próbowałbym pisać odwołania,ale to może napisać każdy.Decyzję pozostawiam wam,droga administracjo.

 

Pozdrawiam i mam nadzieję,że do zobaczenia na serwerze :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demko rozpiszę dzisiaj wieczorem, jak wrócę do domu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://w76.gotv.pro/srv40721/auto-20191104-2036-de_mirage.dem.zip

Tick 41800 - Wychodzisz wcelowany idealnie w przeciwnika, strzelasz zanim jeszcze wychylisz, nigdy tak nie robiłeś - na przypadek to nie wygląda.
Cala runda 10 - Ta runda jest w moim odczuciu strasznie dziwna, szczególnie to, jak dojrzałeś kolegę z connecta.
Tick 89300 - Celowałeś z metr od głowy, ale głowa wleciała, sprawa rozrzutu to raczej nie była. /Edit: Po ponownym obejrzeniu, może być to faktycznie sprawka rozrzutu.
Tick 100200 - Celownik zatrzymuje ci się akurat na przeciwniku przez ścianę

Dowodów dosyć mało, wiem, jak będzie trzeba wypisze więcej. Decyzja była podejmowana wraz z @Expo iwnl, może on coś jeszcze od siebie doda.
Chciałem jeszcze zauważyć, że prawie zawsze na początku rundy wychodzisz i wcelowywujesz się tam, gdzie akurat ma być przeciwnik.


 

Edited by Magicien

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Chciałem jeszcze zauważyć, że prawie zawsze na początku rundy wychodzisz i wcelowywujesz się tam, gdzie akurat ma być przeciwnik." 90% ludzi co runde wychyla się w tym samych miejscach,więc na logike co rundę się wcelowuje w te same miejsca w różnych częściach mapy,a co do reszty to zaraz zerknę i wyjaśnię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

41800 - kawałek później to jest,jak daje randomowy shoty po wychyleniu sie,ale wcześniej jest call,że na półce.Fakt troche późno,ale tak czy inaczej miałem zamiar peekować drzwi z jakimś pre-fire'm randomowym,słabe wytłumaczenie ale no inaczej tego nie uzasadnie,tymbardziej,że gracz cały czas stał w miejscu,więc na wh już bym raczej dopilnował,żebym trafił :D

 

Runda 10 - 1 kill,typowe peekowanie z rampy na ew. peek obok schodów,2gi kill widziałem fire boxy jak zeskakiwalem,3 najpierw spam na smoke bo CT lubią wskakiwać na ten boxik a potem juz po prostu wybiegł.Na dżungli praktycznie zawsze tak peekuje z tamtej pozycji.A kolege w konekcie było dobrze widać,celownik miał fokus na schody ale to nie przeszkadzało w zobaczeniu kolegi w konekcie na skrzynce.

 

89300 - gotv nie nadążyło za flickiem,na moim monitorze miałem celownik normalnie na głowie

 

100200 - było słychać jak biegł,więc trzymałem celownik na pozycji głowy jakby miał wybiegać od razu.

 

Nic konkretniejszego nie wymyślę,ale akcje moim zdaniem dosyć łatwo do wytłumaczenia,ew.moze oprócz tego pierwszego pre-fire.

 

edit. 100200 - było słychać jak wskoczył do okna*

Edited by dmk1e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzałem demko, wcześniej na serwerze oglądałem jak grasz. W mojej opinii gracz jest czysty. Albert zdecyduje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demeczko pobrane, fakt faktem niektózy mogliby napisać "odpalony i czesc",  Niektóre akcje da sie racjonalnie wytłumaczyć, za mało dowodów "twardych". 
UB
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...