Jump to content
Sign in to follow this  
dmk1e

[ODBANOWANY] - prośba o ub - dmk1e

Recommended Posts

Twój nick: dmk1e
Twój SteamID/IP:  STEAM_1:1:7038912
Kiedy zbanowany: 04.11.2019
Powód bana: Podejrzenie wh.
Opis sytuacji: Gram sobie spokojnie na serwerze,i nagle cyk banik.Rozmawiałem z jednym z adminów(Magicien) i dowiedziałem,się,że razem z innym adminem stwierdzili,że wiem za dużo.Na swoją obronę mogę jedynie powiedzieć,że mam dosyć spory staż w cs,3600+h w cs:go(od 2k14) no i większośc ludzi po prostu biegnie zamiast użyć shifta więc raczej to logiczne,że wceluje się w tą pozycję lub spróbuję wychylić z "pre-fire'm",kolejną rzeczą jest,że gdy gra się dłuzej w tą grę to idzie sobie wyrobić pamięć mieśniową oraz zapamiętanie jak wychylic się na daną pozycje będąc z w miare dobrze ustawionym celownikiem.Szkoda,że po banie nie dostaje się w folderze screenshotów do wrzucenia,jak miało to miejsce w 1.6 bo to był najłatwiejszy sposób na udowodnienie,że nie posiada się cheatów.Mogę również dodać,że gdybym był odpalony to nawet nie próbowałbym pisać odwołania,ale to może napisać każdy.Decyzję pozostawiam wam,droga administracjo.

Pozdrawiam i mam nadzieję,że do zobaczenia na serwerze :)

http://w76.gotv.pro/srv40721/auto-20191104-2036-de_mirage.dem.zip

Tick 41800 - Wychodzisz wcelowany idealnie w przeciwnika, strzelasz zanim jeszcze wychylisz, nigdy tak nie robiłeś - na przypadek to nie wygląda.
Cala runda 10 - Ta runda jest w moim odczuciu strasznie dziwna, szczególnie to, jak dojrzałeś kolegę z connecta.
Tick 89300 - Celowałeś z metr od głowy, ale głowa wleciała, sprawa rozrzutu to raczej nie była. /Edit: Po ponownym obejrzeniu, może być to faktycznie sprawka rozrzutu.
Tick 100200 - Celownik zatrzymuje ci się akurat na przeciwniku przez ścianę

Dowodów dosyć mało, wiem, jak będzie trzeba wypisze więcej. Decyzja była podejmowana wraz z @Expo iwnl, może on coś jeszcze od siebie doda.
Chciałem jeszcze zauważyć, że prawie zawsze na początku rundy wychodzisz i wcelowywujesz się tam, gdzie akurat ma być przeciwnik.

Edited by Magicien

"Chciałem jeszcze zauważyć, że prawie zawsze na początku rundy wychodzisz i wcelowywujesz się tam, gdzie akurat ma być przeciwnik." 90% ludzi co runde wychyla się w tym samych miejscach,więc na logike co rundę się wcelowuje w te same miejsca w różnych częściach mapy,a co do reszty to zaraz zerknę i wyjaśnię.

41800 - kawałek później to jest,jak daje randomowy shoty po wychyleniu sie,ale wcześniej jest call,że na półce.Fakt troche późno,ale tak czy inaczej miałem zamiar peekować drzwi z jakimś pre-fire'm randomowym,słabe wytłumaczenie ale no inaczej tego nie uzasadnie,tymbardziej,że gracz cały czas stał w miejscu,więc na wh już bym raczej dopilnował,żebym trafił :D

Runda 10 - 1 kill,typowe peekowanie z rampy na ew. peek obok schodów,2gi kill widziałem fire boxy jak zeskakiwalem,3 najpierw spam na smoke bo CT lubią wskakiwać na ten boxik a potem juz po prostu wybiegł.Na dżungli praktycznie zawsze tak peekuje z tamtej pozycji.A kolege w konekcie było dobrze widać,celownik miał fokus na schody ale to nie przeszkadzało w zobaczeniu kolegi w konekcie na skrzynce.

89300 - gotv nie nadążyło za flickiem,na moim monitorze miałem celownik normalnie na głowie

100200 - było słychać jak biegł,więc trzymałem celownik na pozycji głowy jakby miał wybiegać od razu.

Nic konkretniejszego nie wymyślę,ale akcje moim zdaniem dosyć łatwo do wytłumaczenia,ew.moze oprócz tego pierwszego pre-fire.

edit. 100200 - było słychać jak wskoczył do okna*

Edited by dmk1e

Obejrzałem demko, wcześniej na serwerze oglądałem jak grasz. W mojej opinii gracz jest czysty. Albert zdecyduje.

Demeczko pobrane, fakt faktem niektózy mogliby napisać "odpalony i czesc",  Niektóre akcje da sie racjonalnie wytłumaczyć, za mało dowodów "twardych". 
UB

NyeCpN1.png

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...