Jump to content
Sign in to follow this  
KamykalaurEZ

[ZBANOWANY] - Prośba o ub

Recommended Posts

Twój nick:  KamykalaurEZ
Twój SteamID/IP: U:1:182559907
Kiedy zbanowany: 03.11.2019
Powód bana: cheatujesz 
Opis sytuacji: dostałem bana za cheaty których nie posiadam na serwerze only mirage

Edited by KamykalaurEZ
Sprecyzowanie informacji

Witam Wypowiem się w temacie po pierwsze mogę ci demko rozpisać obserwowaliśmy ciebie na serwerze .

Przypominam sobie , że była taka runda na gdy miałeś AWP i byłeś na respie  terro i pewnym momencie masz w ręku  koktajl mołotowa i w tym momencie wiedziałeś ze dany gracz z innej drużyny skraca pałace .Druga akcja ta sama runda wychylasz rampę i jedziesz za modelem gracza z CT to był ten moment , że dostałeś bana jak dla mnie ban Słuszny 

Bana dostałeś ode mnie. Ostatnio mam zwyczaj siedzenia dużo na spectatorze i oglądania graczy + razem z Belzim stwierdziliśmy że jednak cheatujesz. Jak wrócę dzisiaj do domu to rozpiszę demko. Narazie musisz cierpliwie czekać. 

Edited by Descent

Molo do pałacu rzucone bo nikt z tt tam nie poszedł więc była taka możliwość, że ct go skróci. Druga akcja z tym podążeniem za modelem to mogł być czysty przypadek :)

39 minut temu, KamykalaurEZ napisał:

Molo do pałacu rzucone bo nikt z tt tam nie poszedł więc była taka możliwość, że ct go skróci. Druga akcja z tym podążeniem za modelem to mogł być czysty przypadek :)

Czysty przypadek że lecisz za modelem? Zastanów się co mówisz... 

Moim zdaniem nie grasz czysto i ban powinien zostać. 

Jeśli mogę to jeszcze się wypowiem jak można za modelem przez ścianę celownikiem lecieć i to niby przypadek nie sądzę :) .

PS. z tym Molo to jest tak że słyszałeś , że cetek ucieka z tych pałaców to schowałeś molo więc co ty gościu mówisz Pomyśl trochę 

Edited by b3lzi

To z tym molo chodzi o mecz w którym zostałem zbanowany czy o inny? A co do mierzenia przez ścianę to wszystko jest możliwe :) na overwatchu można zaobserwować takie zjawiska i mimo, że wygląda to podejrzanie moim zdaniem nie jest wystarczającym argumentem.

Rozpiska demka z meczu, na którym dałem Ci bana:

4:23/17019 tick - strzał w klatkę piersiową przeciwnika - siada bania

4:30/17315 tick - strzał obok przeciwnika - siada bania

4:57/19107 tick - akcja roku | siedziesz w somke'u, przeciwnik przechodzi przez tego somke'a, lecisz wcelowanym na głowę celownikiem (lol) i w idealnym momencie strzelasz mu oczywiście w głowę

6:12/23925 tick - strzał obok przeciwnika, ale i tak siada głowa

6:50/26253 tick - strzelasz po nogach, ale siada głowa

7:18/28062 tick - odwracasz się wcześniej żeby przez ścianę sprawdzić gdzie jest przeciwnik, który zrushował, strzelasz obok niego i oczywiście siada głowa

(Tutaj dziwnie skaczesz, jakbyś używał autobh trzymając wciśnięty klawisz W)

Runda 6 - dziwne, że nigdy wcześniej nie rzucałeś granatów na rampę, a jednak w momencie gdy do rampy dobiega dwóch przeciwników, a Ty o tym nie miałeś prawa wiedzieć to rzucasz mołotowa i nade

Runda 7 (tutaj dostałeś bana) - wleciałeś na rampę, wycofałeś się (nie słychać było by przeciwnik wszedł w pałac), wskoczyłeś na górę, spojrzałeś się w ścianę pałacu - od razu w dłoń wleciał mołotow i rzuciłeś go praktycznie o 1 sekundę za wcześnie - przeciwnik nim nie dostał

Jak dla mnie używasz soft aimbota i masz wh ustawione na przycisk. Te ,,próby" bh też są dziwne.

W mojej opinii ban słuszny.

Edit. Polecam każdą akcję obejrzeć na prędkości 1/4

Edited by Descent

Te 2 strzały ze scouta oglądałem kilka razy i jak dla mnie wyglądają normalnie. Akcje w smoke'u tu już trochę trudniej wytłumaczyć, ale było słychać kroki przeciwnika po czym pojawił się on u mnie na radarze więc wiedziałem mniej więcej gdzie strzelać a typ był dość blisko więc trafienie w głowe nie bylo takie niemożiwe. Kolejne strzały z ak to tutaj mogę powiedzieć tyle, że w momencie gdy przeciwnik ginie mam dziwne ściny i nie wiem czym to jest spowodowane, ale przez to chyba tak dziwnie to wygląda. W rundzie 5 było info, że zrushowali pałac więc mogli też pójść na rampe, a po drugie było słychać dźwięk przeładowania gdy przeciwnik podchodził. Runda 6 na rampe wpada flesz, gdzie zwykle przeciwnicy rzucają tylko smoke'a dlatego spodziewałem się, że mogą zrashować. Runda 7 tutaj nadal zostaję przy tym, że nikogo z tt nie było w pałacu i, że przeciwnik mógł już podejść, i ta 1 sekunda trochę przesadzona bo ctek był dość daleko i do tego szedł na shifcie :)  

Kolego albo ty próbujesz z nas zrobić debili ( Sorry za słowo ) ale ty ewidentnie grasz na wspomagaczach .

Więc my się nie damy a jakimś dziwnym trafem masz nowe konto jak się nie mylę około 600 godzin .

PS. Czy  bym mógł prosić konto poprzednie Steam bo coś nie wierze , że jak byś dopiero zaczął grac w te grę od razu takie Epickie Akcje robił . 

tyle ode mnie dziękuję i pozdrawiam 

Przyjdzie opiekun - obejrzy demko - porówna z opisem - zadecyduje. Stop spam pls

600 godzin? mam 1400h a poprzedniego konta nie miałem. Dodam, że moja najwyzsza ranga bylo LE. No i sorry ale nie próbuje z was zrobić debili tylko chce udowodnić moją rację, bo cheatów nie posiadam i nigdy z nich nie korzystałem. I tu nie chodzi tylko o to, że chce zostać odbanowany ale o to, że inni również mogą zostać niesłusznie ukarani pomimo tego, że nie będą grać na wspomagaczach :)  Pozdrawiam również

Przejrzałem Demko, Moim zdaniem kolego nie grasz czysto niestety. I "Fartem" tego nie da się wytłumaczyc.  Zamek

zgIpvAz.png

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do  Admina Sieci @Streepy

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...