Jump to content
Sign in to follow this  
Lost

Ostatnie nowości na forum

Recommended Posts

Czołem.

Jak mogliście zauważyć w ostatnich dniach pojawiły się drobne zmiany, czekają nas poważniejsze, ale tymczasem podsumujmy to co ostatnio się zadziało:

- aktualizacja IPB oraz stylu do wersji 4.4.6

- naprawiona rejestracja i logowanie za pomocą Facebook'a

- dodanie rejestracji i logowania za pomocą konta Google'a - dzisiejszy standard którego nam brakowało. Usprawnia proces dostępu do forum. Mamy więc na tą chwilę 4 metody logowania: STEAM, Facebook, Google oraz standardowa. W każdej chwili każdy użytkownik może też połączyć i rozłączyć konto z daną usługą yw zakładce "Ustawienia konta".

- dodanie weryfikacji dwuetapowej za pośrednictwem Google Authenticator - opcja obowiązkowa dla osób w Administracji Sieci, dostępna dla każdego zainteresowanego użytkownika także w ustawieniach konta. Darmowa, bardzo popularna i najbezpieczniejsza dzisiaj opcja wśród możliwych (bardziej niż SMS'y) - polega na wpisaniu generowanego kodu z poziomu aplikacji na smartfonie do logowania, nie jest wymagane nawet uruchamianie internetu w telefonie.

- nowe reakcje tzw. "ikonki" - poprzednia próba kopii fejsbukowych tak jak się spodziewaliśmy nie zdała egzaminu - ikonki z emocjami wypaczały obecny od lat system punktowy reputacji oraz pozbawiały merytorycznej dyskusji, a nawet prowadziły do negatywnej atmosfery. Nowe reakcje nawiązują tylko do pozytywnego odbioru i mają nagradzać wartościowe treści tak jak było to przez większość życia naszego forum - jest zwyczajny "plus", który można wcisnąć bez wybierania z menu, ale także można wybrać konkretnie za co chcemy dodać punkt reputacji - podziękowania, gratulacje za dobrą pracę czy zwyczajnie powiedzieć że lubimy tą wypowiedź użytkownika.

Tyle z większych nowinek, możecie śmiało wypowiedzieć się co sądzicie w tym temacie.

Jest jeszcze jedna sprawa - wiemy, że część osób ma problem z prawidłowym odbiorem forum - np. zacięcia przy pisaniu czy przewijaniu forum. Czy możecie dać znać także w tym temacie wraz z dodatkowymi informacjami o użytkowanej przeglądarce etc.? Chcielibyśmy poznać skalę problemu, gdyż jego rozwiązanie chwilę potrwa ze względu na wymagane środki - więcej już w przyszłym tygodniu.

Dobrego weekendu!

• Lubię to! (+1) 1
  • Dobra robota! (+1) 1

Zmiany zdecydowanie na lepsze, a w kwestii działania forum to pozwolę sobie zacytować:

• Lubię to! (+1) 2
  • Dziekuję (+1) 2

Cóż to będzie za tydzień hoho <3 :D 

tbh dobrze, że usuneliśmy te OKROPNE fejsbukowe reakcje huh wzbudzały we mnie agresje i negatywne odczucia chwała ci lost XD :D 

Dodam, że z dniem dzisiejszym forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji - 4.4.7

W dniu 1.11.2019 o 19:35, Lost napisał:

Jest jeszcze jedna sprawa - wiemy, że część osób ma problem z prawidłowym odbiorem forum - np. zacięcia przy pisaniu czy przewijaniu forum. Czy możecie dać znać także w tym temacie wraz z dodatkowymi informacjami o użytkowanej przeglądarce etc.? Chcielibyśmy poznać skalę problemu, gdyż jego rozwiązanie chwilę potrwa ze względu na wymagane środki - więcej już w przyszłym tygodniu.

Dobrego weekendu!

To prawda od dłuższego czasu forum tnie mi się jak ch*j myślałem, że to wina mojej przeglądarki lub kompa, ale tylko ta jedyna strona mi się tnie przy przewijaniu forum. Korzystam z Chroma

W dniu 9.11.2019 o 18:29, Regu napisał:

Korzystam z Chroma

Na jednym spotkaniu poruszyliśmy ten temat i właśnie na tej przeglądarce występują tego typu problemy. Na tą chwilę, próbujemy doszukać się rozwiązania tej kwestii.

Ja osobiście korzystam z najnowszej przeglądarki Opera GX i nie mam tego typu problemów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...