Jump to content
Sign in to follow this  
Niemy666

Zmiany zmiany i zmiany :)

Recommended Posts

Witajcie!

Ostatnio zacząłem więcej grać na waszym serwerze bunnyhop. Mam ochotę wam dać parę propozycji.

1. Pierwszą propozycją jest dodanie adminom opcji usuwania czasów z shavita. Nie jest to normalne, że osoby które otrzymały blokadę na serwerze mają nadal WR. World Record jest czymś cennym dla każdego bhoppera, a jak w przypadku mapy bhop_overline czas został ustanowiony na chamskim autostrafe to jakim cudem czysty gracz ma go zbić, nawet ja jako doświadczony skoczek w cs:go i cs:s nie mogę ruszyć tego czasu, a co ma powiedzieć osoba, która pierwszy raz zawitała na bhopa?

2. Prosiłbym bardzo opiekuna/właściciela o naprawę stylu segmented, ponieważ nie działają w nim checkpointy, które są wymagane przy segmented runie. Wystarczy tylko dodać jedną funkcję do cfg, która jest podana standardowo w shavicie.

Mam nadzieję, że weźmiecie pod uwagę moje propozycję.

Pozdrawiam

Niemy

Cześć,

pozwól że się wypowiem jako osoba decyzyjna na serwerze BHOP.

Co do pierwszej propozycji, rekordy zostają usunięte ręcznie ( przez opiekuna/supporta ) po dostaniu informacji o zbanowaniu takiego gracza za cheaty.

WR na mapie bhop_overline zrobiony przez cheatera został usunięty w niedzielę 27.10.19 o 11:51 ( czyli jeszcze przed Twoim postem ).
Jeżeli chodzi o usuwanie rekordów przez adminów jest to dobra opcja i weźmiemy ją pod uwagę przy otwarciu nowej edycji.

Co do drugiego punktu, styl segmented będzie usunięty na rzecz nowych styli z najnowszej wersji Shavita która będzie wgrana na nową edycję serwera.

Dziękujemy za cenne propozycje.

/zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...