Jump to content
Mayer

[PRZYJĘTY] - 2 podanie Mayer

Recommended Posts

Nick na serwerze: Mayer

Imię: Daniel
Znajomość SourceMod: 4-5
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 1101
Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1027379
Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/mayeroln/
Posiadasz działający mikrofon?: tak
Kontakt: fb, steam, discord, telefon
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 8
Na serwerze grywam w godzinach: Staram się być jak najczęściej, ale rodzina i to że pracuje nie zawsze pozwala mi na siedzenie po kilka godzin dziennie.

Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Kumplu Mayer widać że znowu sesje na serwerze nie były zbyt dobre i regularne, jednak chcę wierzyć że admin może Cię zmotywować bo nie głupi z Ciebie hopok. Dlatego jestem skłonny dać Tak z kredytem zaufania, co na to inni... zobaczymy.

Od ostatniego podania sesje się poprawiły, jednak patrząc na październik to zanim byś wszedł to byś wyleciał :) 
Admin powinien wyrabiać "minimum" 15h w miesiącu, tobie udało się to zrobić jeden raz. 
Jak dla mnie na "nie". 

+wiek

+czat

+/-- Sesje ~ widać starania ale liczbowo są niedociągnięcia, jednak to jest kwestia tylko i wyłącznie wolnego czasu i chęci

Aż tak sporo czasu nie spędziliśmy jeszcze razem w grze aczkolwiek od strony personalnej w moim odczuciu wpasowałbyś się w rolę;
Z mojej strony wysunąłbym o skonsolidowanie kredytu zaufania z ofertą @Wysoki'ego i pomimo paru niewiadomych które można nazwać 'wątpliwościami' , dał szansę pokazać się na okresie próbnym, bo widać predyspozycje.
Na tak.

Edited by 7ub4zz

+Wiek

+Miły

+Niekarany

Poprawił to co musiał od poprzedniego podania, dał się poznać z dobrej strony. Wydaje mi się, że nie bedzię problemem dla niego nabić 15 godzin w miesiącu. Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie żeby dać mu szansę x) :)

Jestem na TAK.

Można dać ci szanse, powody wyżej

Na Tak.

Październik to zawsze trudny miesiąc w roku. Ale często zgłaszałeś mi zawodników i chwała ci za to. Zero problemów i dobra komunikacja. 

Na TAK

Ogólnie to przydałby nam się człowiek który jest aktywny na serwerze. Twoje sesje są mocno średnie, czat ok, zbytnio Cię nie znam. Myślę,  że można by było Cię dać na okres próbny i zobaczymy jak będzie. Póki co na TAK.

Edited by krushi

Widać, że na czasie upominasz graczy, sesje jak to sesje raz lepsze jak gorsze, mam nadzieje, że je poprawisz. 

Na próbę jestem na TAK 

Kojarzę Cię z serwera jednak ostatnimi czasy raczej się mijamy, ponieważ rzadko Cię widuję. Problemów z Tobą sobie nie przypominam i jesteś w miarę spokojnym graczem.

Co do sesji, gdyby nie ten tragiczny październik to wszystko byłoby gitarra. Jednak na obecną chwilę jestem na nie.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Jestem na TAK. Znany gracz, zależy Ci, sesje ok, brak zastrzeżeń

Przyjęty. Zgłoś się na PW do @krushi. Ja mam chwilowo komputer gdzieś w garażu. 

• Lubię to! (+1) 1

h1cDX7b.png

Podanie zaakceptowane.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...