Jump to content
Kama290100

[ZBANOWANY] - Prośba o od banowanie.

Recommended Posts

Prośba o od banowanie.

Twój nick:Bic3ps
Twój SteamID/IP:  STEAM_0:1:455818745
Kiedy zbanowany: Około 2tyg temu 
Powód bana: Niby Aim,wh,bh nie sądze...
Opis sytuacji:Strzelam se i cyk banik :D

A czasem nie dostałeś też za to że zabiłeś os po przeniesieniu z ct do Tt? O tym też warto wspomnieć. 

Moim zdaniem nie grasz farplay, dużo os zgłasza skargi ostatni oglądałem z 6 demek z tym jak grasz i no nie wydaje się to normalne żebyś czasami za modelem postaci leciał, albo lądował prze smouke. 

Zostawię to albertowi

Masz rację była też taka sytuacja ale nawet nie wiedziałem że za to jest ban ponieważ dużo osób tak robiło. 

2 godziny temu, Kama290100 napisał:

Masz rację była też taka sytuacja ale nawet nie wiedziałem że za to jest ban ponieważ dużo osób tak robiło. 

Dlatego warto sobie przeczytać regulamin 

Próbowałeś grać na drugim koncie? Bo dziwnym trafem na sourcebans jest dokładnie taki sam nick jak Twój tylko inny SID. Bana nadała konsola za ,,duplicate account". 

Edit: Nie wiem co chciałeś zacytować czy napisać, ale coś nie wyszło. Jeśli ktoś może niech poda mi linki do demek bo chciałbym je obejrzeć, żeby mieć pogląd na sytuację za którą gracz dostał bana.

biceps ban.png

Edited by Descent
Odpowiedz na post niżej - nie chce spamowac
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

22 minuty temu, Descent napisał:

Widget blockquote

Edited by Kama290100

Po 1 Dostałeś Bana za "WH" od jednego z naszych adminów.  Sam od dłuższego czasu obserwowałem dziwne sytuacje z tobą związane.
Po 2 po otrzymaniu blokady grałeś na aktywnym ( w międzyczasie padł hosting)  ,  wszedłem na serwer i dostałem informację od admina że grasz na aktywnym , co się w logach potwierdziło. Dodatkowo zabijałeś graczy podczas balansu mimo ostrzeżeń. Więc nadałem ci Blokade.
Po 3 ( najciekawsza część :D )  podczas twojej blokady twoi znajomi ( miałeś z nimi wtedy kontakt) informowali podczas gry : "Bic3ps mówi że tego pożałujesz"  i inne tego typu ciekawe stwierdzenia :D  

Wybacz mi ale ja blokady nie zdejmę. Chyba że support oceni to inaczej  

PS.
Ale ta refleksja po czasie cieszy 

Edited by Albert2kpl
  • Dobra robota! (+1) 2

zgIpvAz.png

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do  Admina Sieci @Streepy

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...