Jump to content
superkubson2010

[ZBANOWANY] - Ponowna prośba o odbanowanie!

Recommended Posts

Twój nick: superkubson2010
Twój SteamID/IP:  /id/kubsonekk2009/
Kiedy zbanowany: 10.10.2019 godzina około 19:48
Powód bana: wypad
Opis sytuacji: Sprawa wygląda tak że nie mam cheatów a jest to moje drugie konto bo stare straciłem dlatego teraz gram tu, i ban który dostałem jest bezpodstawny a Enzo jest po prostu słabym adminem. Na filmiku który zamieścił nie widać żadnego bhopa a tym bardziej aimbota bo to była zwykła kontrola fullauto. Proszę o dokładniejszą weryfikacje a nie dawanie banów bez dowodów. Dziękuje i pozdrawiam Kubson :D

Pisząc o drugim koncie, mógłbyś chociaż podesłać do niego link. 
Jak dla mnie również ban w 100% słuszny, strasznie dziwny skok na pałacach i te głowy na ct...

24 minuty temu, superkubson2010 napisał:

Enzo jest po prostu słabym adminem.

Jak o kimś piszesz, to zadbaj chociaż żeby poprawnie napisać jego nick :D

• Dobra robota! (+1) 1

nie lol egzo nie zasługuje na to żeby pisać jego nick poprawnie. dał mi bezpodstawnego bana. fajnie że sądzicie że jestem tak dobry że mam cheaty ale bez przesady :/

Witam, przepraszam ze tak bez zapowiedzi ale to nie moze tak zostac. Po 1 nie rozumiem dlaczego bezpodstawnie zbanowaliscie kubsona, teraz napiszecie ze macie dowody.. ale to nie sa zadne dowody, nie jego wina ze poprostu ma skilla w grze a wam za przeproszeniem zal tylek sciska, to od razu mowicie ze ma jakiekolwiek cheaty, moze sprawdzcie drugi raz i pomyslcie logicznie. To nie ma na celu tu nikogo obrazac albo wytykac wam bledow, ale warto to przeanalizowac 2 raz, a nie juz za 1 spojrzeniem wywnioskowac cos nie slusznie, mam nadzieje ze przemyslicie to i zaczniecie zachowywac sie jak prawdziwi gracze a nie ruski z 2 klasy ktore nie umieja myslec. Pozdrawiam

Zbędny spam. Ban zostaje Demo było, admini uznali + ja że nie grasz czysto i tyle w tym temacie.  A proszenie "psyjaciół" by się wypowiedzieli też o czymś świadczy.

Najśmieszniejsze jest to ze efektem tego tematu etc powinny być "Warny"

Spoiler
Zasady wypowiadania się w tematach.
W tematach znajdujących się w tym dziale mogą się wypowiadać:

- osoba zbanowana na serwerze, pisząca odwołanie,

- świadkowie zdarzenia, o ile wnoszą coś istotnego do tematu,

- admin banujący,

- [email protected]/[email protected] serwera, ew. Moderator forum,

- Wyższa Administracja Sieci.

W innych przypadkach osoba wypowiadająca się w temacie bezpodstawnie, zostanie ukarana ostrzeżeniem o wartości "1".

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

zgIpvAz.png

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do  Admina Sieci @Streepy

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...