Jump to content
Sign in to follow this  
superkubson2010

[ZBANOWANY] - Prośba o odbanowanie

Recommended Posts

Twój nick: superkubson2010
Twój SteamID/IP:  /id/kubsonekk2009/
Kiedy zbanowany: 10.10.2019 godzina około 19:48
Powód bana: wypad
Opis sytuacji: Wbiłem na serwer pograć. Była rozgrzewka no to kupiłekm ak-47 i poszedłem A i zabijałem ct'ków którzy szli od respa. Po chwili dostałem bana za aim,wh. Mimo że żadnych cheatów nie mam.

po 1 dostałeś z tego co wiem bana na początku, po czym wbiłeś z banem ? i dostałeś ponownego bana.

Teraz odniosę się do całej sprawy.

Masz nowe konto w którym jest 100h w csgo [jakim cudem wgl.. masz konto prime?]

tutaj daje nagranie

skok w pałacach gdzie odbiło cię po tym ze masz autobh, a najlepsze jest twoje strzelanie w os które są na ct. Przy 100h w cs nie sądzę że byś ładował heady jak os które mają po 1k godzin i i wszystko w głowę praktycznie. Ale mniejsza z tym skok w pałacach mówi wszystko za siebie. Sprawdzi to jeszcze opiekun lub [email protected]

Edited by egZo20
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

12 godzin temu, superkubson2010 napisał:

Twój nick: superkubson2010
Twój SteamID/IP:  /id/kubsonekk2009/
Kiedy zbanowany: 10.10.2019 godzina około 19:48
Powód bana: wypad
Opis sytuacji: Wbiłem na serwer pograć. Była rozgrzewka no to kupiłekm ak-47 i poszedłem A i zabijałem ct'ków którzy szli od respa. Po chwili dostałem bana za aim,wh. Mimo że żadnych cheatów nie mam.

Zapoznałem się z twojąsytuacją i w mojej ocenie nie jesteś "czystym" graczem.  Ban raczej słuszny.

zgIpvAz.png

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do  Admina Sieci @Streepy

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...