Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Wydano aktualizację… CS-a 1.6

Recommended Posts

Na sam widok CS:GO robi się wam niedobrze? Tęsknicie za czasami Counter-Strike’a 1.6? Jeśli tak, to mamy dobre wieści! Dziś wydano bowiem kolejną aktualizację kultowej, lecz nieco już zapomnianej strzelanki ze stajni Valve.

Ostatnie zmiany wprowadzane były do gry na przełomie marca i kwietnia tego roku – wówczas skupiono się głównie na drobnych poprawkach usprawniających zabezpieczenia. Tym razem naprawiono natomiast błędy związane z niektórymi broniami oraz jednym z celowników, a także unowocześniono tablicę wyników, rozszerzając ją o kolejne kolumny. Warto również wspomnieć o wprowadzonych komendach – niektóre z nich dotyczą ilości dostępnej amunicji, inne z kolei pozwalają użytkownikom edytować pewne właściwości scoreboardu zgodnie z ich upodobaniami.

Co bardziej istotne, w zależności od ustawień serwera od teraz tablica wyników może pokazywać nam liczbę punktów zdrowia graczy oraz wartość zgromadzonych przez nich funduszy. W opublikowanej łatce nie brakuje także bardziej uniwersalnych nowinek – umożliwiono automatyczny zapis niektórych poleceń oraz wyeliminowano błąd, przez który wartość komendy sv_cheats mogła być zmieniana przez wszystkich uczestników rozgrywki.

 

Lista zmian: https://steamcommunity.com/games/10/announcements/detail/1582377291594251504

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/224928/wydano-aktualizacje-cs-a-1-6/

  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
  • Create New...