Jump to content
Sign in to follow this  
b3lzi

Skarga na Gracza

Recommended Posts

Twój nick: Bb3lzi
Nick oskarżonego:✪ŚwiętY✪_16cm
SID oskarżonego: STEAM_1:1:113207536
Godzina i data zdarzenia: 14:50 
Screen'y/demo: Demko mam pobrane mapa zakończyła się o godzinie 14:55 Więc demko z tą akcja będzie miedzy 14:50 a Godzina 14:55
Opis sytuacji: Wbiłem sobie na serwer Only Mirage kupiłem Sobie Ak-47 kiedy wyszedłem na gale gracz o nicku ✪ŚwiętY✪_16cm zaczął  mi przeszkadzać w rozgrywce zaczął we mnie strzelać 
Odnoszę się do Punktu 7 Regulaminu czyli: Zakaz celowego utrudniania rozgrywki swoim kolegom z drużyny (upomnienie, kick, ban do jednego dnia)
- strzelanie w nich
- blokowanie
 - flashowanie

Żądania: Ja bym dał bana gracz potem jeszcze coś mówił przed końcem mapy ale ja wyszedłem bo się wkurzyłem 

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Faktycznie gracz utrudniał rozgrywkę, ale była to tylko jedna runda i jak dla mnie to za mało żeby dostał bana, co najwyżej upomnienie.

Trollował utrudniając rozgrywkę tylko w jednej rundzie, jest to za mało aby nakładać jakiegokolwiek bana, zostaje ewentualnie upomnienie

Gracz dostanie upomnienie.

Jak na moje 1 runda to za mało żeby od razu banować [stałego gracza] raczej każdy zna ✪ŚwiętY✪ i nie gra od jakiegoś czasu tylko gra już dłuższy czas.

Pierwsze tego typu zachowanie, więc narazie nie zostanie ukarany, następny tego typu wybryk będę zmuszony odpowiednio wynagrodzić

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...