Jump to content

Recommended Posts

Czy ten xbot może być mniej irytujący? W losowych momentach dodaje Ci rangi i je usuwa będąc przy tym głośnym jak jasna cholera. Jaki w ogóle jest zamysł tego bota? Jak dla mnie jest on dość zbędny. 

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3

Losowo to raczej się nic nie dzieje. Pewnie daje ci co 15 minut rangę Zaraz Wracam, bo jesteś nieaktywny. Poza tym XBOT nie służy tylko do nadawania rang. Ma wiele innych funkcji.

16 minut temu, Whytti napisał:

Losowo to raczej się nic nie dzieje. Pewnie daje ci co 15 minut rangę Zaraz Wracam, bo jesteś nieaktywny. Poza tym XBOT nie służy tylko do nadawania rang. Ma wiele innych funkcji.

Ciężko być afk jak się gra i cały czas się gada. Nie tylko ja uważam, że jest on irytujący. Aż tak głupi nie jestem żeby nie wiedzieć, że nie tylko do tego służy, ale jak na razie jakiekolwiek ciekawej funkcji w nim nie widziałem, a nawet ktoś o nim coś tam mówił. Dlatego nadal wydaję się on dość zbędny 

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Aktualizacja rankingu, widocznie siedzisz długo i lvlujesz do góry za godziny aktywności, pozdrawiam ;)

Skoro został dodany, najwidoczniej jest potrzebny. Dźwięki zawsze możesz ściszyć, wyciszyć, lub dodać do ignorowanych. Ciesze się, że się zrozumieliśmy.

Na życzenie zamykam.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...