Jump to content
Sign in to follow this  
gazik.

[SKARGA SŁUSZNA] - Skarga na gracza

Recommended Posts

Twój nick: gazik.
Godzina i data zdarzenia: 15:45 29/09/19
Mapa: am_banan_20_s
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Ferre2k3
Jego IP/Steam ID:  
STEAM_0:1:516554860 / https://steamcommunity.com/profiles/76561198993375449
Opis sytuacji: uwagę na tego pana zwróciłem jak po wyzwaniu mnie na challenge dostałem od niego dość szybką głowę. Oczywiście takie sytuacje się zdarzają, zwłaszcza na bananie. Przyjrzałem się profilowi steam, nowe konto stworzone 3 dni temu, oczywiście bez prime. Po obejrzeniu całego demka nie podobają mi się kilka rzeczy, mianowicie:

8:00-8:10 - wcelowany od razu w drewno, inne miejscówki go nie interesują

(runda później) 8:20-8:35 - odwrotna sytuacja, drewno go nie interesuje, kieruje się w stronie kolumn gdzie znajduje się enemy

9:05-9:25/9:35 - dziwny movement na drewno

10:30 - akcja po której zacząłem śledzić gracza. akcja jak na banana nic bardzo specjalnego ale w połączeniu z innymi sytuacjami może być troszkę dziwna

11:45 - dziwne ruchy muszką plus wychylenie na enemy który przyszedł na kucaku

12:10 - podobnie jak sytuacje na początku, zainteresowanie miejscówką gdzie na cicho podszedł enemy. nie wydaje mi się żeby było go słychać

Zainteresował mnie ten gracz i jestem ciekaw czy moje obserwacje są słuszne i wystarczające, pozostawiam to do oceny.

Dowody: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190928-1545-am_banana_20_s.dem.zip

am_banan to mapa z której chyba najciężej wyciągnąć jakieś niepodważalne dowody, aczkolwiek praktycznie co rundę wyżej wymieniony gracz wychyla wcelowany w przeciwnika, a sam kontakt często jest już poprzedzany prefire. Nie byłoby to takie dziwne ze względu na praktycznie 2 możliwości co do ustawienia przeciwnika, jakie daje mapa, więc prefire i wychylanie z "celowaniem przez sciane" to jeszcze nie dowód, ale kolega wydaje się nie mieć wątpliwości jak akurat zagra jego 'nemezis' pomijając za każdym razem sprawdzanie jednego "aktualnie pustego spota" uwzględniając rundy rozegrane po stronie CT.
Każdy gracz po stronie TT udający się za drewno spotykał się z prefire ze strony Ferre2k3, jednak gdy ktoś wybierał "drugą opcję" jaką jest strona filarów drewno było całkowicie pomijane przy celowaniu i próbach wychylania ~ analogiczne odniesienie niemal w każdej rundzie niezależnie od sytuacji . W mojej ocenie skarga jest słuszna, gracz nie kryje się z tym że ma "ponad programowe informacje" i przez cały czas dostosowuje swój movement w zależności od wcześniejszych ruchów przeciwnika. 

Edited by 7ub4zz

Obejrzałem demo, gracz nie stara się nawet specjalnie kryć, fakt banan nie jest mapą na której łatwo stwierdzić używanie przez kogoś wspomagaczy, jednak po krótszej obserwacji stylu gry, mozna z przekonaniem stwierdzić, że skarga jest słuszna a gracz powinien wskoczyć @Krushi do pieca.

8zxwFrA.png

Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...