Jump to content
Sign in to follow this  
HeadShot007

[SKARGA NIESŁUSZNA] - 007 zglaszam was

Recommended Posts

Nick podczas gry: streetcocaine
Data i godzina zdarzenia: 09-26-19 18:20  
Mapa: awp_blocks_soplica2 18:04 18:20 
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę (+ mile widziany STEAM ID): Lipson, Nightmare 
Opis sytuacji: Obrazal mnie.

Wszystko zaczelo sie w 16 rundzie gdy powiedzialem ze jakies zwierzaki graja na serwerze, bo chlopaki wydawaly dzikie dzwieki przez mikrofon, dowiedzialem sie od lipsona, ze ja na czele przewodze stadem (nawet smieszne). Wszystko zmienilo sie w momencie gdy oddalem pieknego no scope w jego strone. Wedlug niego darlem ryja i uslyszalem: "Nie drzyj ryja!", lecz ja bym tego tak nie nazwal, byl to zwykly okrzyk radosci z mojej strony. Bardzo sie podniecilem, bo od dawna nie gram regularnie w countera i takie strzaly siadaja mi bardzo sporadycznie. Po chwili poprosilem go by zwracal sie do mnie troche grzeczniej, poniewaz nie posiadam ryja. Bylo spoko az do 20 rundy gdzie Lipson uwolnil bestie i wyszly z niego najgorsze slowa jakie ja kiedykolwiek uslyszalem. Wyzywal mnie on od najgorszych i slychac bylo, ze dusil to w sobie przez bardzo dlugi okres (zawsze czulem ze bylem przez niego szkalowany gdy gralem na serwerze ONLY AWP, ale zawsze dawalem mu szanse, nie chcialem wierzyc w to ze lipson posunie sie az tak daleko, lecz dzisiaj zaszkoczyl on wszystkich, poziom mobbingu siegnal zenitu).

W tej skardze (na mnie) dowiedzialem sie, ze sie dre oraz wyzywam (polecam skarge jak jestes na serwerze i gra co najmniej 4 adminow :)) . Jezeli mowienie komus "easy", "easy noob", albo "0 oporu w teamie" to wyzywanie za ktore nalezy sie mute na 7 dni, to kara jaka spotka ADMINA lipsona musi byc degrad oraz perm ban/mute. Admin z takim stazem a tak powazny blad? (Polecam jakas terapie na kontrolowanie zlosci, to jest tylko internet ;o)
Na koncu mapy w tym samym momencie w ktorym dostalem mute, powiedziales UWAGA CYTUJE: "Sie kurrrrr*a nic nie zmieniasz, caly czas masz ten sam mozg." Z tym sie nie zgodze, ci ktorzy pamietaja starego HeadShota wiedza, ze zrobilem duzy progres jezeli chodzi o moje zachowanie na serwerach (oraz wypowiedzi na forum). Caly czas dążę do perfekcji, lecz jak kazdy dobrze wie nobody is perfect. Dowodem na to jest moj sourcebans oraz brak skarg zamieszczonych na tym forum. (brak kar :))

W tym momencie przechodzimy do skragi na Nightmare, najbardziej nieprofesjonalny oraz niekompetentny admin na tym serwerze (imho). (wiem ze to sa synonimy :*)

Sam fakt ze nie zmutowales lipsona podczas rozgrywki oraz powod mute jaki podales w sourcebansie sa zenujace.
http://www.sourcebans.cs-soplica.com/awp/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_0:1:69572010&advType=steamid&Submit
Reason: "skoncz drzec ten pysk" Bardzo profesjonalne *klaszcze*. Mute dales na samym koncu mapy (gdzie to ja bylem obrazany przez ADMINA lipsona i w zadnym wypadku nie darlem "pyska") a nie w momencie gdy strzelilem pieknego no scope i oddalem okrzyk radosci.
Pomijam sam poziom odpowiedzi w poprzedniej skardze "XD". Ze wzgledu na twoje zawyzone ego oraz subiektywne podejscie do tematow na forum (siema Ewa jak tam zdrowko? :P) pozwole sobie zignorowac kazdy twoj post pod tym tematem.
Nie jest to prosba o unmute, jest to prosba o ukaranie tych niekompetentnych adminow. PS: nie mam nic do innych adminow ktorzy byli na serwerze , nie oczekuje zeby niebieski admin mutowal innego niebieskiego admina gdy na serwerze jest [email protected] ;)

Dowód (demo/screenshot): http://e.sourcetv.pl/srv21979/auto-20190926-1804-awp_blocks_soplica2.dem.zip

Ajjj black, black... 

Piszesz ten temat tylko po to, żeby wyżalić się na forum ogólnym jak bardzo jestes tutaj źle traktowany przez administrację. 

W sumie jakby nie patrzeć, to nie zostałeś potraktowany jakoś bestialsko oraz też nie zostałeś potraktowany tutaj jak król. Każdy z administracji mam wrażenie, że zdążył poznać się z Twoją osobą oraz już każdy wie na czym polega Twoja gra na serwerze (czyt. wyśmiewanie innych, obraza, prowokacja)

14 godzin temu, HeadShot007 napisał:

Dowodem na to jest moj sourcebans oraz brak skarg zamieszczonych na tym forum. (brak kar :))

Z tego co wiem, to swego czasu zdążyłem Cię już ukarać chyba 3 krotnie oraz inni administratorzy, więc czy ja wiem czy jesteś taki bez kar? 

Przechodząc do ogółu, to nie oczekuj od innych szacunku na serwerze, a dokładniej od osób, którym swego czasu zaszedłeś i to niejednokrotnie za skórę swoimi mało śmiesznymi tekstami z oczywistym przekazem, prowokacją oraz tym jak się ogólnie zachowujesz grając chociażby na tym serwerze. 

Oczywiście sprawę niemiłego zachowania w Twoją stronę wyjaśnie z Niqhtem oraz Lipsonem, jednakże tak jak mówiłem, po części sobie na to zasłużyłeś. 

Żebyś sobie oczywiście tego specjalnie do serca nie brał -> Jak to ująłeś "nobody is perfect' - każdemu można dać szansę, nawet dwie ale ilekroć Ty takowe szanse dostawałeś, to za każdym razem byłeś taki sam. 

Zatem popracuj najpierw nad swoim zachowaniem, spójrz na to jaki byłeś do tych osób najpierw, które Cię traktują z dolnej półki, a później się zastanawiaj dlaczego tak jest. 

Tak jak oczekiwałeś to mute nie zostanie skrócone. Myślę, że wszystko wyjaśnione. Miłej gry na serwerze. 

DnWCFQl.png

Skarga rozpatrzona negatywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...