Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Cyberpunk 2077 otrzyma dopracowany tryb wieloosobowy z własną historią? Developer trzyma się swojej wizji

Recommended Posts

Nadchodzący hit od CD Projekt RED będzie posiadał tryb wieloosobowy, co zresztą studio potwierdziło stosunkowo niedawno. Czego możemy się spodziewać?

 

Patrząc na opinie krążące po wielu internetowych forach, łatwo zauważyć, że gracze czekający na Cyberpunk 2077 są pełni obaw i niepokoju, jeżeli tematem rozmowy staje się wieloosobowy moduł produkcji. Nowa gra rodzimego developera ma być wielkim, wymagającym poświęcenia wielu godzin życia "erpegiem", a w takich tytułach tryb multiplayer jest zazwyczaj najprostszym z możliwych, nieco na siłę dodawanym aspektem.

Choć nie poznaliśmy jeszcze całej formy jak będzie on wyglądał, to podczas wywiadu z redakcją portalu VGC, Max Pears będący projektantem poziomów przy Cyberpunk 2077 poinformował, że wszystko zostało rozpisane tak, by było spójne ze światem gry i jego tzw. lore. 

Cytat

 

Nie mogę zdradzić zbyt wiele, ponieważ prace wciąż trwają. Mogę jednak zapewnić, że multiplayer dobrze pasuje do świata gry oraz lore.

Chodzi nam o to, by całość pasowała do wizji, jaką wyznajemy w CD Projekt RED. Historia jest dla nas ważna i wszystko musi pasować do tego jak tworzymy gry.

Dlatego musimy przejść we właściwy sposób przez cały proces poznawczo - rozwojowy. Nie możemy wrzucić po prostu czegoś do gry. Musimy czuć, że jest to zgodne z naszą filozofią i stylem projektowania.

 

 

Wydaje się więc, że CD Projekt RED może nas jeszcze zaskoczyć i dostarczyć coś innego, niż typowe "multi" wrzucone na siłę. 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.ppe.pl/news/137261/cyberpunk-2077-z-dopasowanym-do-gry-trybem-multiplayer-cd-projekt-red-ma-plan-na-ten-modul.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
  • Create New...