Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Cyberpunk 2077 – projektant poziomów o opcjach wyboru płci i nagości

Recommended Posts

Projektant poziomów ze studia CD Projekt RED wyjaśnił, w jaki sposób będzie działać personalizacja płci w wyczekiwanej grze Cyberpunk 2077. Gracze sami stworzą postać, ale jej genitalia zależne będą od wybranego typu ciała. Dowiedzieliśmy się też paru innych ciekawostek.
Podczas tegorocznej edycji targów Tokyo Game Show redakcji serwisu VGC (Video Games Chronicle) udało się porozmawiać z Maxem Pearsem, który zajmuje się projektowaniem poziomów do Cyberpunka 2077. Deweloper zdradził kilka szczegółów dotyczących personalizacji głównego bohatera. Podczas kreacji własnego alter ego gracze w dowolny sposób powiążą ze sobą męskie i żeńskie sylwetki oraz głosy. Jednak już genitalia postaci zdefiniowane będą przez wybrany typ budowy ciała. Zostanie to uwidocznione również w rozgrywce.
W grze będzie można romansować, a co za tym idzie, także inicjować zbliżenia seksualne. W produkcji nie zobaczymy za to cenzury, więc wszystkie partie intymne będą dobrze widoczne. Podczas zabawy żadna z postaci nie będzie jednak odnosić się do płci protagonisty. Główny bohater zawsze nazywany będzie po prostu „V”.
Deweloper zdradził też informację, która zapewne zasmuci część fanów Keanu Reevesa: romans z Johnnym Silverhandem nie będzie możliwy.
 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-projektant-poziomow-o-opcjach-wyboru-plci-i-nagosc/z01cb55

  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
  • Create New...